Jump to content
  • 0
altair1970

Nelson czy Duke of York ?

7 comments in this topic

Question

Players
35 posts
925 battles

Witam :cap_like:.

Zbierałem wolne doświadczenie z myślą wzięcia za nie pancernika Missouri. Jednakże opcja ta już nie istnieje

( z jakich powodów?!, to już tylko samo WG wie).

W tej chwili robię brytyjską linię pancernikow i potrzebny mi jest brytyjski pancernik Premium do szkolenia kapitanów.

Dlatego zastanawiam się nad tym czy mimo ostatnio niepoochlebnych opinii na jego temat, wziąć Nelsona czy jednak Duke of York :cap_hmm:.

Prosze o pomoc i konkretne podpowiedzi. 

Pozdrawiam :cap_like:

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[E--C]
Players
512 posts
4,911 battles

Nelson. Po pierwsze nie wydasz na niego realnych pieniędzy, po drugie ma unikalny gemeplay na T7, po trzecie DoY to gorszy KGV.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• 0
[ISEN]
Players
159 posts
8,456 battles

Polecałbym Nelsona. Ma nietypowy układ wież, co niektórzy poczytują za wadę, słabą plotkę, ale wszystko to rekompensuje meganaprawka i mocne APki( na bliższym dystansie). DoY też mam, ale dla mnie to nic specjalnego - tzn. Nie wyróżnia się niczym ani na plus ani na minus.

• 0
Players
35 posts
925 battles

No właśnie tam myślałem, że Nelson będzie raczej dobrym wyborem. Raz że nie jest za czystą gotówkę :cap_haloween: a dwa że posiada naprawdę potężna naprawkę. Sam układ wież skłania raczej do grania z drugiej linii i okładania przeciwników pociskami HE. Serdecznie dziekuje za podpowiedzi, pozdrawiam :cap_like:

• 0
[WIDMO]
Players
124 posts
8,123 battles
1 hour ago, altair1970 said:

No właśnie tam myślałem, że Nelson będzie raczej dobrym wyborem. Raz że nie jest za czystą gotówkę :cap_haloween: a dwa że posiada naprawdę potężna naprawkę. Sam układ wież skłania raczej do grania z drugiej linii i okładania przeciwników pociskami HE. Serdecznie dziekuje za podpowiedzi, pozdrawiam :cap_like:

NIby potężna naprawka, ale jak dostaniesz focus to ani nie uciekniesz, ani się nie wycofasz bo jesteś zbyt wolny, a taki DoY coś tam się rusza i ma hydro to poradzi sobie nawet z torpedami.
Osobiście polecam DoY, wcale nie jest gorszy od KGV, powiedziałbym że nawet lepszy.

• 0
Players
35 posts
925 battles

No tu muszę sie z Tobą zgodzić jeśli chodzi o porównanie DoY i KGV. Moim zdaniem oba są dobre mimo, że King szybciej przeładowuje działa od Duke to z kolei posiada troszkę słabsza AA, no i mimo posiadania samolotu zwiadowczego lub myśliwca (do wyboru), dla mnie bardziej przydatnym jest hydro na Duke. I tym sposobem dałeś mi zagwózdkę do przełknięcia ;-). 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.