Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Odo_Toothless

czemu Amagi to beznadziejny okręt ?

135 comments in this topic

Recommended Posts

Modder
4,701 posts
21,668 battles

Temu bo non stop rzuca go na IX/X. Niby VIII mają widzieć i VI, a ja takiego cuda jeszcze nie widziałem (po przejrzeniu gier jednak były). Każdy wie VIII, że MM jest skopany, ale WG ma to gdzieś. Kolejny płacz temat ? Biurrwa, nie lubię być non stop gwałcony. Napisałbym bardzo brzydko, ale zaraz jedyną odpowiedzią będzie ban.

Weźcie sobie do wiadomości, że złamanego sowieckiego rubla więcej nie wydam, bo nie lubię jak ktoś mnie robi w bambuko. Zróbicie do cholery X tylko na X i będzie spokój. I mam dosyć czytania, ze jakiś  "spec" z WG uważa, że tak być nie może, bo  X muszą mieć jelonków do rejpienia, które lubieją jak ktoś im robi od zadu strony. Nie - nie lubiejo schylać się po mydło.:etc_swear:

• Cool 5
  • Funny 3
  • Bad 2

[TF16]
Players
2,225 posts
20,290 battles
1 minute ago, Odo_Toothless said:

Temu bo non stop rzuca go na IX/X. Niby VIII mają widzieć i VI, a ja takiego cuda jeszcze nie widziałem. Każdy wie VIII, że MM jest skopany, ale WG ma to gdzieś. Kolejny płacz temat ? Biurrwa, nie lubię być non stop gwałcony. Napisałbym bardzo brzydko, ale zaraz jedyną odpowiedzią będzie ban.

Weźcie sobie do wiadomości, że złamanego sowieckiego rubla więcej nie wydam, bo nie lubię jak ktoś mnie robi w bambuko. Zróbicie do cholery X tylko na X i będzie spokój. I mam dosyć czytania, ze jakiś  "spec" z WG uważa, że tak być nie może, bo  X muszą mieć jelonków do rejpienia.

Ale wiesz, że x na x to klanówki w dużych drużynach z mnóstwem pomidorów?. Z drugiej strony muszę się z tobą zgodzić. Mm krzywdzi zwłaszcza bb. Jeśli już mam grać VIII na ☓ to wolę krążek lub deskę. 

[PLO]
Players
719 posts
9,267 battles

Odo... do tej pory dałeś się poznać jako osoba rzeczowa, spokojna i pomocna.

Nie zmieniaj tego.

P.S.

BUSHI- mam nadzieję, że wiesz co się z tym wiąże.

[PLO]
Players
645 posts
17,317 battles
2 hours ago, Odo_Toothless said:

Temu bo non stop rzuca go na IX/X. Niby VIII mają widzieć i VI, a ja takiego cuda jeszcze nie widziałem. Każdy wie VIII, że MM jest skopany, ale WG ma to gdzieś. Kolejny płacz temat ? Biurrwa, nie lubię być non stop gwałcony. Napisałbym bardzo brzydko, ale zaraz jedyną odpowiedzią będzie ban.

Weźcie sobie do wiadomości, że złamanego sowieckiego rubla więcej nie wydam, bo nie lubię jak ktoś mnie robi w bambuko. Zróbicie do cholery X tylko na X i będzie spokój. I mam dosyć czytania, ze jakiś  "spec" z WG uważa, że tak być nie może, bo  X muszą mieć jelonków do rejpienia, które lubieją jak ktoś im robi od zadu strony. Nie - nie lubiejo schylać się po mydło.:etc_swear:

Czyli wszystkie okręty T8 są beznadziejne...... aha. OK.

PS. Smaczku postowi dodaje fakt że pisze to osoba o która umie grać i ma zdecydowanie ponadprzeciętne wyniki na Amagim.

[LUZ]
Players
2,738 posts
5,379 battles
38 minut temu, ExecutionInProgress napisał:

Coś pękło

Coś się skończyło.

• Funny 2

[PLO]
Players
328 posts
6,613 battles

Ja się tylko zastanawiam dlaczego za wszelką cenę rencamy i nogamy tak się bronią przed tym matchamakingiem +/-1...

Może ja jestem głupi, ale jakie są przeciwwskazania?

Ja widzę same plusy, naprawdę poczekać minutę na bitwę to żaden problem.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,891 posts
10,469 battles
27 minut temu, Porezowy napisał:

Ja się tylko zastanawiam dlaczego za wszelką cenę rencamy i nogamy tak się bronią przed tym matchamakingiem +/-1...

Problem jest jeden - kasa. Przy MM +-1 ludzie będą mniej kasy na free exp wydawać. 

Nie ma co pisać, że tu na forum mamy po milionie + expa bo przeciętny gracz co nigdy nie był na forum go nie ma. 

• Boring 1

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
34 minuty temu, Porezowy napisał:

Dłuższy czas oczekiwania na bitwę co powoduję, ze ludzie opuszczają kolejkę/grę.
Średnia wieku naszych graczy jest dość wysoka jak na grę komputerową co sprawia, że zazwyczaj są to ludzie bardzo zajęci i szukający szybkiej, krótkiej rozgrywki wpasowującej się w napięty grafik.

• Funny 1

[PLO]
Players
328 posts
6,613 battles
Just now, Bang_Bang_Bum_Bum said:

Problem jest jeden - kasa. Przy MM +-1 ludzie będą mniej kasy na free exp wydawać. 

Nie ma co pisać, że tu na forum mamy po milionie + expa bo przeciętny gracz co nigdy nie był na forum go nie ma. 

Widzisz dla mnie problem nie istnieje, bo w życiu nie wydałem chyba złotówki na przetapianie FXP. 

Byłem bliski popełnienia tego czynu przy Missouri, jednak się powstrzymałem - czego w sumie dzisiaj trochę żałuję. 

Nie ukrywam, że podobają mi się premki 8T, ale nie podoba mi się jak jestem jedyną / jedną z dwóch ósemek w stadzie Xtek w bitwie. 

4 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Dłuższy czas oczekiwania na bitwę co powoduję, ze ludzie opuszczają kolejkę/grę.
Średnia wieku naszych graczy jest dość wysoka jak na grę komputerową co sprawia, że zazwyczaj są to ludzie bardzo zajęci i szukający szybkiej, krótkiej rozgrywki wpasowującej się w napięty grafik.

Macie na pewno te dane i raczej się nimi z nami nie podzielicie, ale z mojego doświadczenia oczekiwanie na bitwę w 99% procentach przypadków trwa 5-10sekund. 

Naprawdę nie odejdę od Wowsa dlatego, że mam czekać minutę na wylosowanie przeciwników. 

A może by tak wrzucić to "testowo" na główny serwer na tydzień-dwa i zobaczyć reakcję graczy?

• Cool 4

[TF16]
[TF16]
Players
1,576 posts
21,179 battles

1 hour ago, WG_Lumberjack said:

Oczywiscie.....

Ja w to wierzę ale nie wim jak inni. :cap_haloween:

tu nie o czas chodzi tylko o to właśnie, ze by uniknąć gwałtu przez X będąc VIII gracze przetapią wolny XP za tzw środki płatnicze, które to grzecznie lokują się na koncie WG. Jakby MM był +/-1 to gracze przetapialiby mniej i mniej środków płatniczych lokowałoby się na koncie WG. 

Po co mniej jak można więcej nie robiąc nic? To chyba logiczne.

I takiego prawdziwego wytłumaczenia bym oczekiwał a nie pierdu pierdu o czasie oczekiwania na bitwę .....

• Cool 5
  • Boring 1

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
22 minuty temu, blacman_pl napisał:

Oczywiscie.....

Ja w to wierzę ale nie wim jak inni. :cap_haloween:

tu nie o czas chodzi tylko o to właśnie, ze by uniknąć gwałtu przez X będąc VIII gracze przetapią wolny XP za tzw środki płatnicze, które to grzecznie lokują się na koncie WG. Jakby MM był +/-1 to gracze przetapialiby mniej i mniej środków płatniczych lokowałoby się na koncie WG. 

Po co mniej jak można więcej nie robiąc nic? To chyba logiczne.

I takiego prawdziwego wytłumaczenia bym oczekiwał ani nie pierdu pierdu o czasie oczekiwania na bitwę .....

Ja bazuje moje tłumaczenie na danych, Ty na emocjach i oczekiwaniach.
Wybacz, ze moje tłumaczenie nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami/emocjami.
Twoje tłumaczenie nie jest prawdziwe bo nie masz żadnych danych by je podeprzeć lub temu zaprzeczyć więc wybacz ale określenie go prawdziwym jest błędne. 

W tym roku będzie kolejne podejście do zmian w MM VIII.

• Cool 3
  • Funny 1

[QTAZ]
Beta Tester
522 posts
15,268 battles

A ja się wyłamię bo nie odczuwam potrzeby mm +/-1, jak dla mnie jest dobrze jak jest, tylko na 2ch okrętach wyklinałem mm rzucający na t10 - na Hipperze i Bismarcku, na reszcie było w miarę ok... Natomiast bardzo podobają mi się wieści dotyczące zmian w mechanice radarów, które zaczynają się pojawiać.

Modder
4,701 posts
21,668 battles
3 hours ago, DrunkenFish said:

Czyli wszystkie okręty T8 są beznadziejne...... aha. OK.

PS. Smaczku postowi dodaje fakt że pisze to osoba o która umie grać i ma zdecydowanie ponadprzeciętne wyniki na Amagim.

Sam wiesz, że wynik nie ma nic do rzeczy. W zasadzie to jak przejrzałem z jakimi tierami zagrałem ostatnich 9 bitew Amagim, to wyszło, że niby nie jest tak źle, to tylko 5 meczy na 9 było z więcej niż połową X. I fakt były 2 gry z 6.

Nie no fajowo mieć nad głową Midwaya, przed sobą Yamat-a, albo Stalingrady, a za górkami jakieś Desy i po raz kolejny próbować coś ugrać. Trochę się wkurzyłem bo jednej dostałem dewasta na starcie od Yamato i Musashi, w dwóch kolejnych przez całą bitwę użerałem się ze Stalingradem, a w jeszcze następnej uciekałem przez całą mapę bo gonił mnie Daring, a żeby mi nie było nudno cały czas nawalał Worek zza górki. Generalnie czysty masochizm. Dograłem właśnie do tego Izumo i jedyne co zostaje to wywalenie tej VIII z portu. A szkoda, bo to fajny okręt, ale miałem w nim prawie zero satysfakcji przez cały grind. I nawet to, że obegrałem dwa razy te ostatnie Staliny nie zmienia sytuacji, a raczej stawia kropkę nad "i" nad tym okrętem.

Koniec marudzenia ;-)

• Cool 3
  • Boring 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,576 posts
21,179 battles
5 minutes ago, WG_Lumberjack said:

Ja bazuje moje tłumaczenie na danych, Ty na emocjach i oczekiwaniach.
Wybacz, ze moje tłumaczenie nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami/emocjami.
Twoje tłumaczenie nie jest prawdziwe bo nie masz żadnych danych by je podeprzeć lub temu zaprzeczyć więc wybacz ale określenie go prawdziwym jest błędne. 

W tym roku będzie kolejne podejście do zmian w MM VIII.

Jasne. Danych nie mam - wiec wróżę z fusów.

wiec może niech WG puści na serwerze testowym MM +-1 i podzieli się z graczami owymi danymi - jakie są różnice pomiędzy jednym a dwoma poziomami losowania w aspekcie czasu oczekiwania.

bo teraz jest tak „Ty nie masz i Ci się wydaje a ja mam i nie powiem”...

• Cool 5

[BLUR]
[BLUR]
Beta Tester
1,902 posts
9,921 battles

e tam a ja lubie być Tirpem czy Amagi na 10, wtedy najfajniejsze wyniki wchodziły, zero presji, bo i tak nikt na Ciebie nie liczy, a tu zdziwko;)

• Cool 5

[BFS]
Beta Tester
1,074 posts
13,868 battles

Swoja droga zastanawiajcy jest ten fetysz czasu oczekiwania na bitwe. Jak w kolejce jest 60++ BBekw to tez czas oczekiwania idzie do 20s i jakos liczba bbekow nie spada. 

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
7 minut temu, RapujaceFistaszki napisał:

I to dlatego fundujecie im serie spektakularnych "gwałtów" na randomie jeden za drugim, bo po prostu nie mają czasu, żeby się nimi "delektować" cały dzień? Sorry ale nie kupuję tego. Tzn wiem, że +2 jest dla was, nie dla nas i tak ma być i jakkolwiek durnie nie będą wam kazać tego tłumaczyć, że to dla naszego dobra. Wiesz co byłoby dla naszego dobra? Ograniczenie wszystkich czynników, które prowadzą do skrajnej czasami frustracji. MM non stop +2. Non stop losowani do drużyny tacy "koledzy", że najfioletowiejsze fiolety nie są w stanie wyciągnąć. Serie wtop, kiedy stanęło się na uszach, żeby wygrać. Uwierz mi Drwalu, to wszystko wkurza dużo, dużo bardziej niż 30 sekund czy tam minuta więcej oczekiwania na bitwę. I teraz trick - jeśli faktycznie zależy wam na dobru graczy - pozbieraj dane lub przekaż komuś, żeby to zrobił. Proste pytanie w ankiecie. Sprawdźcie - a otrzymacie odpowiedź. Jeśli zlejecie i będziecie dalej tak głupio się tłumaczyć - to myślę, że nie trzeba będzie dodawać komentarza w tej sprawie, czemu tak, a nie inaczej sprawy się mają.

I pamiętaj proszę, zgodnie z własnymi słowami. Jesteśmy bardzo zajęci i szukamy szybkiej ROZRYWKI. ROZRYWKI. Słowo klucz. Nie szukamy szybkiego wku... Gdybyśmy szukali, wystarczyłoby się do żony odezwać, a nie do kompa siadać.

Ankiety prezentują sentyment a nie oddają to co faktycznie ma miejsce. 

Dla podparcia tego przytoczę przykład Musashi.

Gdy zapowiedzieliśmy wprowadzenie go gracze stwierdzili:
- Nikt tym nie będzie grał.
- Kopia Yamato.
- Po co coś takiego?

Dane:
Jeden z najpopularniejszych okrętów na swoim tierze i klasie. 

Players
1,682 posts
17,924 battles
godzinę temu, WG_Lumberjack napisał:

ludzie bardzo zajęci i szukający szybkiej, krótkiej rozgrywki wpasowującej się w napięty grafik.

Rozumiem jak najbardziej, w związku z tym mam pewną propozycję.

Feedback ON

W konfiguracji gry można by dołożyć jeszcze jedną opcję / przełącznik: MM+1 / MM+2. Plusy i minusy?

Przy MM+1 gra nie będzie tak bardzo "pod górkę", okręt T8 nie będzie niemal non stop napotykał żelaznej ściany Kurfurstów, Montann, nie zostanie kaleką bez AA / secondarek po 2-3 salwach z Lamerora, nie będą go prześladowały loby Worka czy Desa, nie będzie musiał non-stop tańczyć pomiędzy rybkami ze Siemki. Ale wówczas gracz niech się liczy, że jego okręt będzie mniej zarabiał, no i dłużej stał w kolejce.

Przy MM+2 - tak jak do tej pory. Krótkie czekanie w kolejce, nielimitowane gwałty i takie tam. Tyle że będą to gwałty za trochę większą kasę, przynajmniej tyle :-)))))))

Wybór będzie należał do gracza, co kto lubi. Czy gwałt za większa kasę, czy raczej zrównoważony tryb gry. The choice is yours :-)

Feedback OFF

Co sądzisz o takim rozwiązaniu @WG_Lumberjack ? Zechciałbyś "podać je wyżej"? Wielu graczy może sądzić, że MM+2 jest "delikatną zachętą" by gracze robili T10 i nie byli non stop gwałceni przez silniejsze okręty, mające więcej modułów, dostęp do kolejnych slotów, więcej HP, naprawek (który krążek T8 by jej nie chciał mieć!) i zawsze będących "na górze". Jeżeli nie jest to prawdą, co wam szkodzi, by przynajmniej zrobić TEST na takie rozwiązanie? Almeno una prova, per favore :-)

• Cool 7

[G3NTZ]
[G3NTZ]
Players
1,149 posts
18,073 battles

Jestem za MM +/-2

I zawsze traktuję to jak wyzwanie.

Zwłaszcza jak ostatnio Bismarckiem (grałem tym szrotem bo misja) przez pół mapy goniłem 3 bebeczki 10 tieru i 3 wszystkie ubiłem.

• Cool 2

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles
2 minuty temu, umbra_arboris napisał:

Rozumiem jak najbardziej, w związku z tym mam pewną propozycję.

Feedback ON

W konfiguracji gry można by dołożyć jeszcze jedną opcję / przełącznik: MM+1 / MM+2. Plusy i minusy?

Przy MM+1 gra nie będzie tak bardzo "pod górkę", okręt T8 nie będzie niemal non stop napotykał żelaznej ściany Kurfurstów, Montann, nie zostanie kaleką bez AA / secondarek po 2-3 salwach z Lamerora, nie będą go prześladowały loby Worka czy Desa, nie będzie musiał non-stop tańczyć pomiędzy rybkami ze Siemki. Ale wówczas gracz niech się liczy, że jego okręt będzie mniej zarabiał, no i dłużej stał w kolejce.

Przy MM+2 - tak jak do tej pory. Krótkie czekanie w kolejce, nielimitowane gwałty i takie tam. Tyle że będą to gwałty za trochę większą kasę, przynajmniej tyle :-)))))))

Wybór będzie należał do gracza, co kto lubi. Czy gwałt za większa kasę, czy raczej zrównoważony tryb gry. The choice is yours :-)

Feedback OFF

Co sądzisz o takim rozwiązaniu @WG_Lumberjack ? Zechciałbyś "podać je wyżej"? Wielu graczy może sądzić, że MM+2 jest "delikatną zachętą" by gracze robili T10 i nie byli non stop gwałceni przez silniejsze okręty, mające więcej modułów, dostęp do kolejnych slotów, więcej HP, naprawek (który krążek T8 by jej nie chciał mieć!) i zawsze będących "na górze". Jeżeli nie jest to prawdą, co wam szkodzi, by przynajmniej zrobić TEST na takie rozwiązanie? Almeno una prova, per favore :-)

O kilku miesięcy pisze o MM w moich raportach o feedbacku co tydzień.
Dostałem odpowiedź, ze idą zmiany i wiem też jakie ale nie mogę się nimi podzielić. 

Musimy też poczekać na wprowadzane nowe CV i ich balans by grzebać przy MM. 

• Cool 3

[QTAZ]
[QTAZ]
Players
3,370 posts
24,832 battles
5 hours ago, Odo_Toothless said:

Temu bo non stop rzuca go na IX/X. Niby VIII mają widzieć i VI, a ja takiego cuda jeszcze nie widziałem (po przejrzeniu gier jednak były). Każdy wie VIII, że MM jest skopany, ale WG ma to gdzieś. Kolejny płacz temat ? Biurrwa, nie lubię być non stop gwałcony. Napisałbym bardzo brzydko, ale zaraz jedyną odpowiedzią będzie ban.

A gdzie to wyzwanie? Każdemu kto założył tego typu temat zawsze pisałeś, że to super. Cały czas człowiek powinien stawiac sobie wyżej poprzeczkę. Czyzby granie na Amagim to jednak za wysoka poprzeczka? On ma dokładnie takie samo losowanie jak inne BB t8. A i tak BB t8 maja łatwiej niż krążki t8. 

Relax mate. Wyluzuj, to po prostu seria nieciekawych sytuacji rodem z t10. Ochłoniesz i może nawet odkupisz Amagiego. Bo akurat Amagi może naprawdę bardzo, ma super działa jakby nie było.

• Cool 1

Players
0 posts
27 minutes ago, blacman_pl said:

Jasne. Danych nie mam - wiec wróżę z fusów.

wiec może niech WG puści na serwerze testowym MM +-1 i podzieli się z graczami owymi danymi - jakie są różnice pomiędzy jednym a dwoma poziomami losowania w aspekcie czasu oczekiwania.

bo teraz jest tak „Ty nie masz i Ci się wydaje a ja mam i nie powiem”...

Nie puszczą, bo sie okaże, że dane z oficialnego serwera będzie można sobie wsadzić.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.