Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.

REWORK letadlových lodí - jeho funkčnost a (ne)úspěšnost v řešení problémů CV  

12 members have voted

1. 1. Je podle Vás rework funkční (je/bude připravený k nasazení), řeší problémy CV, které samo WG uvedlo jako jeho důvod, vytváří nové problémy a zkoušeli jste jej na testserveru?

• ZKOUŠEL jsem na testu, rework JE funkční, ŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, NEVYTVÁŘÍ nové.
      0
    • NEZKOUŠEL jsem na testu, rework JE funkční, ŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, NEVYTVÁŘÍ nové.
      0
    • ZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční, ale ŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, NEVYTVÁŘÍ nové.
      0
    • NEZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční, ale ŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, NEVYTVÁŘÍ nové.
      0
    • ZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční a NEŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, ale ani NEVYTVÁŘÍ nové.
      0
    • NEZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční a NEŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, ale ani NEVYTVÁŘÍ nové.
      1
    • ZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční a NEŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, naopak VYTVÁŘÍ nové.
      4
    • NEZKOUŠEL jsem na testu, rework NENÍ funkční a NEŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, naopak VYTVÁŘÍ nové.
      7

3 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,419 posts
11,936 battles
42 minutes ago, Thenostheonmk2 said:

Malá anketa s ohledně otázky, na kterou se WG bojí zeptat

Chybi ti tam varianta

rework JE funkční, ŘEŠÍ problémy uvedené WGčkem, VYTVÁŘÍ nové.

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,428 battles

Mě chybí něco pro flegmouše. Nezkoušel jsem. Funkčnost nevím, problém nevidím a je mi to jedno.

Pokud to hrát půjde, hraju dál. Pokud to nepůjde, půjdu hrát něco jiného.

• Cool 6

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.