Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.0 przesunięta – Wyjaśniamy dlaczego. - wątek na forum

71 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
534 posts
7,240 battles

No i fajnie . Nie muszę się w takim razie śpieszyć, i tłuc szybko tych beznadziejnych misji na grind.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
451 posts
14,459 battles

Bardzo dobra decyzja. Jeśli obrona okretów AA zostanie znacznie wzmocniona w porównaniu do tej z testów to podpisuję się pod tym obydwoma rękami. 

[TF16]
Players
2,223 posts
20,152 battles
30 minutes ago, Barwena said:

Bardzo dobra decyzja. Jeśli obrona okretów AA zostanie znacznie wzmocniona w porównaniu do tej z testów to podpisuję się pod tym obydwoma rękami. 

Lol, a jest słaba? 

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
451 posts
14,459 battles
15 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

a jest słaba

Obrona przeciwlotnicza na niszczycielach krążownikach i pancernikach jest słaba/prawie nieistniejąca .

• Cool 1
  • Funny 1

[TF16]
Players
2,223 posts
20,152 battles
6 minutes ago, Barwena said:

Obrona przeciwlotnicza na niszczycielach krążownikach i pancernikach jest słaba/prawie nieistniejąca .

Bzdura, nie byłem w stanie polecieć midwayem do zrobionego pod aa Z52, a to raczej nie jest płot okręt. Nie mówię nawet o minotaurach, worcesterach czy salemach. 

[LUZ]
[LUZ]
Players
72 posts
9,223 battles
43 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Bzdura, nie byłem w stanie polecieć midwayem do zrobionego pod aa Z52, a to raczej nie jest płot okręt. Nie mówię nawet o minotaurach, worcesterach czy salemach. 

No to super teraz aby móc grać trzeba zrobić statek pod plot :) i grać tylko tymi co domyślnie już mają ją dosyć mocną :)

[GROM-]
Players
10 posts
17,192 battles

Można tę aktualizację odkładać nawet i o rok, a nie zmieni to faktu że będzie to zła zmiana. 

Jeżeli WG tak bardzo przejmował się faktem, że świetny gracz na lotnisku rozjeżdżał przeciętnego gracza (często wraz z jego teamem) to wystarczyło przecież „zabrać” ALT w tierach 6+... Różnica w skillu byłaby duuużo mniej widoczna, mechanika gry nie zmieniłaby się, a nieszczęśliwi byliby jedynie najlepsi gracze z lotnisk... a tak nieszczęśliwi będą wszyscy, którzy lubią obecną rozgrywkę, a ucieszą się chyba tylko posiadacze padów 😉

• Cool 6

Players
764 posts
6,840 battles

Nikomu nie potrzebne kombinowanie...

Niech wprowadzą jak jest, przez miesiąc zbiora danę i potem poprawiają. Teraz opóźnią o tydzień a i tak wprowadza coś co za miesiąc trzeba będzie przepaczować wzdłuż i wszerz.

WG często nie może poradzić sobie z wprowadzeniem jednego okrętu i dostajemy kwiatki w stylu stalingrada, cossacka, gulio cesare, potem poprawianie całych linii jak to miało miejsce w przypadku brytyjczyków czy na dobą sprawę wszystkich innych.

Teraz chcą przerobić całą klasę nad którą pracują drugi rok i niby tydzień ma zrobić różnicę? Pacz 8.1 i tak będzie duży więc może po prostu zerwijmy ten plaster bo i tak będzie bolało.

Players
198 posts
13,927 battles

Każde opóźnienie wprowadzenia nowych zasad gry lotniskami jest na wagę złota.

Bardzo się martwię, że jeśi lotniska będą upierdliwe i będą popularne czyli beda wystęować w każdej bitwie to przyjdzie mi grać tylko lotniskami lub na tierach 2 i 3 lub też całkiem zrezygnować z tej gry.

• Funny 1

[ISEN]
Players
190 posts
9,637 battles
14 minuty temu, Azgheros napisał:

Każde opóźnienie wprowadzenia nowych zasad gry lotniskami jest na wagę złota.

Bardzo się martwię, że jeśi lotniska będą upierdliwe i będą popularne czyli beda wystęować w każdej bitwie to przyjdzie mi grać tylko lotniskami lub na tierach 2 i 3 lub też całkiem zrezygnować z tej gry.

WG się z tego powodu rozpadnie i zbankrutuje. Na bank.

• Funny 1

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,011 battles

Tak ja tez jestem za tym żeby za rok. Ciekawe ilu graczy odejdzie gdy zacznie się bałagan CV 

• Cool 4

[ISEN]
Players
190 posts
9,637 battles
32 minuty temu, M1miPL napisał:

Tak ja tez jestem za tym żeby za rok. Ciekawe ilu graczy odejdzie gdy zacznie się bałagan CV 

Ja naliczyłem trzech.

Pozdrawiam.

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
451 posts
14,459 battles
4 hours ago, skupi20 said:

Bzdura, nie byłem w stanie polecieć midwayem do zrobionego pod aa Z52

Moje doświadczenia są takie: Aoba zrobiona pod AA z włączonym rozbiciem  4 strącone samoloty - nie do obronienia przed lotniskiem równemu jej tierem. Richelieu (okręt z całkiem dobrym AA) zrobiony pod AA nękany non stop przez lotniskowiec nie do obronienia spalony/zalany - straty wroga 5 samolotów. Obrona strefowa zamiast ctrl A to porażka na całej linii. Przełączanie pomiędzy strefami wyłącza z udziału w bitwie gdy atakuje mnie lotniskowiec.

• Cool 3

Players
240 posts
13,110 battles

No to pewnie ja będę następny który polubi bitwy kooperacyjne i max tier 3.

Chcę sobie postrzelać po pracy wg prostych zasad równych dla wszystkich a nie wnerwiać się że każdy kiepski konsolowiec będzie się na mnie wyżywał.

To miała być bitwa o OKRĘTACH o robi się bitwa o SAMOLOTACH.

A nie o to chyba chodzi w tej zabawie.

Już dziś dobry "operator" cv rozbija rozgrywkę a szykuje się że każdy będzie mógł to robić. 

Po najbliższym patchu ta gra będzie się nazywać "World Of Aircraft Carriers" - moje gratulacje.

• Cool 7

Players
27 posts
6,330 battles
3 godziny temu, Marek_G01 napisał:

Można tę aktualizację odkładać nawet i o rok, a nie zmieni to faktu że będzie to zła zmiana. 

Jeżeli WG tak bardzo przejmował się faktem, że świetny gracz na lotnisku rozjeżdżał przeciętnego gracza (często wraz z jego teamem) to wystarczyło przecież „zabrać” ALT w tierach 6+... Różnica w skillu byłaby duuużo mniej widoczna, mechanika gry nie zmieniłaby się, a nieszczęśliwi byliby jedynie najlepsi gracze z lotnisk... a tak nieszczęśliwi będą wszyscy, którzy lubią obecną rozgrywkę, a ucieszą się chyba tylko posiadacze padów 😉

Popieram w 100%. „zabrać” ALT w tierach 6+ i temat załatwiony. Całe to kombinowanie to strata czasu która tylko popsuje grę.

• Cool 3
  • Funny 1

Players
27 posts
6,330 battles
1 godzinę temu, M1miPL napisał:

Ja na pewno do czasu aż z tego nie zrezygnują...

[FT-B]
Players
534 posts
7,240 battles

Do kogoś kto gra na testowym. Wiadomo jak będzie ten nowy event wyglądać? Jakimi okrętami będzie można to robić, co jest ostatnią nagrodą.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.