Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
blacklabpictures

WWGU World of Warships for Grown Ups szukamy aktywnych na klanówki

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
247 posts
8,638 battles

Witam wszystkich!

Klan WWGU szuka 3-4 graczy do klanówek. Mieliśmy team w zeszłym roku ale kilku graczy dopadło "życie": pojawiły się dzieciaki, awanse, zwolnienia, impotencja czy inne hemoroidy i niestety zostało nas trochę mniej do grania.

Potrzeba nam:

- Moskva i kogoś z ogarem jak używać tego suchara;

- DD jako samotny wilk, najlepiej Z52, w ogóle byłoby idealnie gdyby się nie odzywał a robił to co do niego nalezy;

- jakiś francuzik Henryk do flankowania i ognia krzyżowego juz w pierwszych minutach od capa;

- jezyk angielski jest mus;

- discord też jest mus;

- ludzie są z całej Europy więc kultura się przyda, nie tolerujemy rasizmu czy innej nietolerancji więc miejsca dla prawaków nie ma;

- minimum 50% wr na wspomnianych okrętach przy minimum 100 bitwach i ponad zwykłym poziomie DMG/WN7/WN8

- dostępności minimum 3x w tygodniu, obowiązkowo niedziela;

Prosze pisać w grze do WWGU lub bezpiśrednio do mnie :)

[TF16]
[TF16]
Players
1,576 posts
21,166 battles
16 hours ago, blacklabpictures said:

... nie tolerujemy rasizmu czy innej nietolerancji więc miejsca dla prawaków nie ma...

czy prawak to rasista ?

mam raczej prawicowe poglądy .... nie wiem czy jestem rasistą…. martwi mnie to.

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,482 posts
18,425 battles
3 hours ago, blacman_pl said:

czy prawak to rasista ?

mam raczej prawicowe poglądy .... nie wiem czy jestem rasistą…. martwi mnie to.

Ja też..... nie prawica, nie liberał, ani żaden faszysta.... Blacman to normalny komunista;)

• Funny 3

[QTAZ]
Players
465 posts
5,927 battles
20 hours ago, blacklabpictures said:

- ludzie są z całej Europy więc kultura się przyda, nie tolerujemy rasizmu czy innej nietolerancji więc miejsca dla prawaków nie ma;

Ale cóż to znowu za mowa nienawiści?

Players
91 posts
10,405 battles
On 1/17/2019 at 11:57 AM, blacklabpictures said:

Moskiewkę ogarniam koncertowo. Ale że Moskwa Suchar - "Nie ma na to naszej zgody" #hyhy

I Wy tak serio? :cap_wander:

Players
1,682 posts
17,924 battles

@blacman_pl   zatem to nie jest klan dla nas, i kropka :-)  Do tej pory myślałem, że przyjmując do pracy / klanu - patrzy się przede wszystkim na kompetencje. Umiejętność gry taką czy inną deską, korzystanie z radaru, flankowanie gdy potrzeba - OK. Język angielski do komunikacji - zgoda. Ale poglądy polityczne? Prywatnie może mi się nie podobać taki czy inny polityk, tylko co to ma wspólnego z grą???

Jak to dobrze, że w moim klanie nikt nie wyrzuca za poglądy polityczne. Znacznie częściej pada u nas pytanie: kto dzisiaj gra? - więc dokupiłem okręt, aby nie być jedynie statystą. Ale rozumiem, że każdy klan ma swoje uregulowania. Wot i wsio :-)

• Cool 3

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,646 battles

miejsca dla prawaków nie ma;

A co, pchali się drzwiami i oknami?

- DD jako samotny wilk, najlepiej Z52, w ogóle byłoby idealnie gdyby się nie odzywał a robił to co do niego nalezy;

- jakiś francuzik Henryk do flankowania i ognia krzyżowego juz w pierwszych minutach od capa;

No jak dojdzie wam 3 ogarniętych graczy, to będziecie mieli już 3 ogarniętych graczy! Tak trzymać!

• Funny 4

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,293 battles

pojawiły się dzieciaki, zwolnienia, impotencja czy inne hemoroidy i niestety zostało nas trochę mniej do grania.

Każdego lewaka to czeka.

• Cool 1

Players
0 posts

Jeszcze by się wam przydał do teamu jakiś dzik, zawsze to jeden mniej do odstrzału.

A nuż uda mu się przedłużyć gatunek w waszych szeregach

A czemu w angielskiej wersji nie ma wzmianki o zakazie wstępu dla prawicowców? Po ichniejszemu nie odróżniacie, czy jak?

• Funny 2

Players
247 posts
8,638 battles
On 2/8/2019 at 3:47 PM, En_Vivo said:

Jeszcze by się wam przydał do teamu jakiś dzik, zawsze to jeden mniej do odstrzału.

A nuż uda mu się przedłużyć gatunek w waszych szeregach

A czemu w angielskiej wersji nie ma wzmianki o zakazie wstępu dla prawicowców? Po ichniejszemu nie odróżniacie, czy jak?

Bo może wśród Anglików kultura gry jest oczywista i nie spotyka się ludzi którzy wyzywają innych od [edited], jude czy inne [edited].

W ogóle to znaczące jest, kilku kolesi komentuje i oburza się że klan nie przyjmuje rasistów :D Albo prawaków. A co to jakis wymóg jest? Znalazły się snołflejki walczące :D 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.