Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Przerwa w działaniu serwera - 18/01/2019 - 5 UTC - 6 CET

26 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,177 battles

Kapitanowie,

Z powodu prac technicznych będziemy musieli zresetować nasz serwer World of Warships 18/01/2019 o godzinie 6 rano.
Dostęp do serwera będzie zablokowany przez 40 minut. 

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Na stanowiska!

[P_M_W]
Players
1,422 posts
8,844 battles
41 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Kapitanowie,

Z powodu prac technicznych będziemy musieli zresetować nasz serwer World of Warships 18/01/2019 o godzinie 6 rano.

Na stanowiska!

Żądam rekompenstaty😋

[BTT-W]
[BTT-W]
Players
14 posts
6,469 battles
godzinę temu, _Agenor_ napisał:

Żądam rekompenstaty😋

W Belfastach, Stalingradach i Kutuzowach :D

• Funny 1

[MW_RP]
Players
63 posts
13,617 battles
On 1/17/2019 at 10:49 AM, WG_Lumberjack said:

Kapitanowie,

Na stanowiska!

Ja uruchomiłem grę gdzieś o godzinie 18 i w trakcie pierwszej bitwy wywaliło mnie i już nie dało się zalogować. Próbowałem jeszcze o 22:28 i cały czas było to samo jak na obrazku:Smile-angry:!

shot-19.01.18_22.28.37-0578.jpg

[MW_RP]
Players
63 posts
13,617 battles
13 minutes ago, Toyminator said:

Jakbyś włączył o 23 to już byś mógł grać. Straciliśmy tylko 4 godziny.

Jak lubisz grać po nocach to proszę bardzo ja wolę się wyspać. Jak by nie było dzień konta premium się należy jak psu buda.

• Cool 1

[KTS]
Players
167 posts
3,016 battles

Dla pracujących przepadła większość godzin, które potencjalnie może przeznaczyć na grę.

[FT-B]
Players
535 posts
7,258 battles
41 minut temu, DaN_i_eL__PL napisał:

Jak lubisz grać po nocach to proszę bardzo ja wolę się wyspać. Jak by nie było dzień konta premium się należy jak psu buda.

Wiesz. Chciałem skończyć ruskimi zbierać kredyty do 21, potem do 23.  Ale nie wyszło . O 23 wszedłem na dwie bitwy na operację, opłaciło się, bo zgarnąłem milionik :)  Ale i tak musiałem dzisiaj dobić ruskimi, i na Pertha już nie mam konta premium . Więc czeka mnie jeszcze katorga do jutra.

No ja się też jakoś wyspałem :)

Beta Tester
7 posts
17,935 battles

WG z ustami pełnymi wody nie jest w stanie napisać komunikatu na portalu gry co się stało i kiedy przywrócą sprawność serwerów. Za to sklep działa perfekcyjnie.

Dziś rano 12 fps w grze kiedy normalnie mam 50. Jak żyć?

• Cool 2

Players
1,682 posts
17,924 battles

Rano? Mnie przed chwilą wywaliło dwa razy pod rząd. Dobrze, jeśli za to nie dostanę kary za nieaktywność, jak to miało miejsce przedwczoraj (2 bitwy kary za wyrzucenie z gry). A ja naiwnie sądziłem, że nazbieram dzisiaj trochę freeXP i elite XP kapitańskiego. Haha! A jeśli dadzą jakąś "rekompensatę" na niedzielę, to guzik z tego, bo przecież gracze maja własne życie i niektórzy mogą gdzieś wyjechać na weekend/ całą niedzielę :-( Trudno.

PS 1. I oni zamierzają przed 1 dodatkowy tydzień uporządkować rework CV? Może najpierw niech serwer zacznie działać, please...

PS2. Na anglojęzycznym forum zamieścili już nawet piosenkę. Taki słodko-gorzki song:

Cytat

"EU server goes up and down,

up and down,

up and down.

EU server goes up and down.

All day along."

• Cool 1

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
398 posts
8,443 battles

Śmieszniejsze było, jak się RU na czacie streama nabijali z WG EU z powodu serwerów i nie tylko.

P.S.

Ze złości na serwery WoWs polazłem na WoT, po półrocznej przerwie, a tam cuda. FPS o 1/3 szybsze, ping pokazuje prawidłowo, no i informacja że przejdą we współpracy z Intel'em na obsługę wielowątkowości. Można? Bez gadania o 64bitowości  :cap_cool: 

P.S.2

WoWs EU oczywiście zrekompensuje nam dzień bez serwera? (Albo i nie, wszak tylko pięć godzin serwer nie działał). Ja mam dzień w plecy z kampanią na księcia, na stal również. Pewnie się nie wyrobię.

[BASIC]
Players
68 posts
5,181 battles

Cały czas są kłopoty z działaniem serwerów. Problemy są takie, że skasowało mi osiągnięcia z ostatniej gry sprzed wywaleniem się serwera. Gdzie można to zgłosić aby odzyskać to co się straciło? Czy mam iść do banku i anulować im transakcje zakupu jakie wczoraj dokonałem ??  To nie jest za wesołe jeśli się coś kupuje a to nie chce funkcjonować.

[MW_RP]
Players
63 posts
13,617 battles

I znowu wywala i resetuje bitwy skończone - kpina i oszustwo w biały dzień! A komunikatów brak. Najlepiej to wyłączcie to w ....... dopóki nie będzie działać stabilnie i będzie spokój

[LUZ]
Players
2,738 posts
5,379 battles
26 minut temu, PancernyAgrest napisał:

Skandal... @WG_Lumberjack  oczekujemy przedłużenia trwania misji na stal! To, że nie chce mi się tym syfem grać nie ma nic wspólnego. Przynajmniej o miesiąc!

I opóźnienia reworku CV. To, że nie chcę mieć sześciu w każdej bitwie, nie ma z tym nic wspólnego. Przynajmniej o kwartał!

[ISEN]
Moderator
4,701 posts
9 hours ago, Manco_ said:

I opóźnienia reworku CV. To, że nie chcę mieć sześciu w każdej bitwie, nie ma z tym nic wspólnego. Przynajmniej o kwartał!

Naprawdę nie chcesz tego. Ja jutro kupuję X tier lotniska, a że nie umiem grać to czekam na szybki rework. A jak go nie będzie będę lamił nimi na losowych. Ilość noobów w Twojej drużynie się zwiększy o mnie :)

• Cool 1
  • Funny 1

[LUZ]
Players
2,738 posts
5,379 battles
8 godzin temu, Dark_Havoc napisał:

Naprawdę nie chcesz tego. Ja jutro kupuję X tier lotniska, a że nie umiem grać to czekam na szybki rework. A jak go nie będzie będę lamił nimi na losowych. Ilość noobów w Twojej drużynie się zwiększy o mnie :)

Na T8+ uciekam z kolejki, jak widzę CV, także możesz lamić ile dusza zapragnie.:cap_cool:

[ISEN]
Moderator
4,701 posts
1 hour ago, Manco_ said:

Na T8+ uciekam z kolejki, jak widzę CV, także możesz lamić ile dusza zapragnie.:cap_cool:

Nie martw się... odblokowałem już X zatem będę teraz kupował te niższe tiery i latał bez kapitana.... ale może nie zdążę odkupić zanim wejdzie rework :P

[HOB]
Moderator
1,780 posts
7,343 battles
1 hour ago, jarek_kuba said:

No ale jak to tak, nikt z WG nie odpowie..?

W weekendy i święta część wersji językowych nie jest obsługiwana, lub sama obsługa się znacznie ogranicza. Tu mamy jeden z dłuższych czasów oczekiwania, bo problem się rozpoczął w piątek wieczór.

[FT-B]
Players
535 posts
7,258 battles

Mieliśmy Poczekać do dzisiaj . Nie wiem czy na głównej stronie będzie. Czy w grze pojawi się jakiś komunikat z rekompensatą, tak jak to już kiedyś było.

[-WIR-]
Players
42 posts
6,713 battles

uwaliło mi ponad 11k expa na Ibuki  wysłałem powtórke a oni standard formułka..., dodatkowo kontenery  których nie naliczyło.....  dzien premki mnie nie bedzie satysfakcjonowac   mysle ze Was też..

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.