Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
aditankista

Szukam klanu

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
48 posts
6,748 battles

Witam szukam klanu  mogę grać prawie codziennie 17 00  - 24 00

Szukam  raczej osób starszych  poważnych 

wiek ok +35 +45 +50 lat

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,482 posts
18,425 battles

ZGZ klan 30+

Zapraszam do ZGZ2, jak się poznamy i będzie chemia przejdziesz do ZGZ po jakimś czasie. Zostawiam do przemyślenia. Pozdr.

Beta Tester
46 posts
12,863 battles

Cześć! Mam zaszczyt zaprosić Cię do klanu WOB (Whisky on Board). Jesteśmy poważni jak sytuacja geopolityczna świata, niepozbawieni humoru jak Waszczykowski i san Escobar, a dodatkowo średnia wieku to 35 lat. Stawiamy na wspólne pływanie w dywizjonach i pod czas CW, ale nie tylko. Bierzemy udział w turniejach, jeśli ktoś jest chętny nie ma problemu. Wymiana doświadczenia pomiędzy graczami i atmosfera pełna szacunku z odrobinką przymrużenia oka, to jest to, co możemy Ci zaoferować. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz proszę wiadomość prywatną w WOWS, za przeskoczymy na discorda i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Powodzenia i połamania wioseł!! :)

• Cool 1

[-FWS-]
[-FWS-]
Players
29 posts
18,869 battles

No dobra zacznę od tego że spotykamy się na zlotach raz na pół roku. Średnia wieku powyżej 40 lat a najstarszy ... lepiej nie pisać. Humor, żarty gadki na ts.... Jak pasuje to zapraszam na naszego komunikatora. 151.80.12.6:6390

[SZMER]
Players
34 posts
8,714 battles

Zapraszam Do UBCS Co prawda dopiero rozpoczynamy przygodę z własnym klanem humor na poziomie (często) mój zastępcą ma dziwny ten humor ale jak się zna człowieka od urodzenia to już przyzwyczajenie :) (tak to mój tatko) średnia wieku 40 lat :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.