Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
tooom777

Pomocy!

5 comments in this topic

Question

Players
2 posts
108 battles

Witam,mam konto od dziś i podczas gry zdarzyło sie że ktoś z moich sojuszników niechcący wpłynął na moje torpedy i doznał uszkodzeń,moje konto jest zablokowane.Może ktoś mi wyjaśnić czy moje konto zostanie odblokowane czy juz sobie nie pogram na tym koncie?

4 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[PLO]
Players
798 posts
6,050 battles

Zablokowane? Nie możesz się w ogóle zalogować?

Mogłeś trafić na jakiegoś nalaplonego statsiarza, postracha 2 tierow, któremu tak skoczyło ciśnienie, że wysłał powtórkę z bitwy do supportu i cię *edited. Ban może być kilkudniowy.

Chyba, że masz na myśli to, że masz żółty nick. Wtedy musisz odegrać wymaganą liczbę bitew kooperacyjnych "za karę". Ale za jednorazowe zatopienie sojusznika powinieneś być najwyżej różowy.

• Cool 1

• 0
Alpha Tester, In AlfaTesters
7,000 posts
40 minutes ago, tooom777 said:

Witam,mam konto od dziś i podczas gry zdarzyło sie że ktoś z moich sojuszników niechcący wpłynął na moje torpedy i doznał uszkodzeń,moje konto jest zablokowane.Może ktoś mi wyjaśnić czy moje konto zostanie odblokowane czy juz sobie nie pogram na tym koncie?

Przełącz bitwy z losowych na kooperacyjne i zobacz czy tam możesz grać. Jak możesz, to zagraj kilka bitew i losowe się odblokują. I nie strzelaj torped zza pleców sojuszników.

• Cool 1

• 0
Players
2 posts
108 battles

Faktycznie muszę zagrać jeszcze 10 bitew kooperacyjnych do zniesienia kary. Dziękuje za pomoc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.