Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Radeckij

Testy nowych botów - feedback

43 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles

Ok, to nie jest oficjalny feedback, ale myślę że będzie cenny.

NOWE BOTY

1.KOMUNIKACJA NA CZACIE: Nooo, WG, stanęliście na wysokości zadania. Boty reagują niemal jak ludzie, potrafią zwyzywać osobę do nich piszącą, gdy skrypt wykryje ich nick (lub nawet tylko 'CV'!) we wpisie. Potrafią odpisać że raportują, ba! Potrafią zaraportować! REWELACJA! Komunikacja społeczna botów 8 na 10 - więcej nie dam, bo boty piszą 'OK' za często, kompletnie nie reagując na TREŚĆ wpisu, któremu dają okejkę. Ale i tak jest nieźle!

2. MECHANIKA GRANIA: No cóż, tutaj daliście ciała. To znaczy: nie wiem, może to są jakieś testy SI, ale ogólnie - nowe boty, mimo bardzo nieszablonowych rozwiązań, zachowują się gorzej niż te na coopach. Nie wiem, może zajmuje się tym inny dział, który pisze boty alternatywne do coopowych. Jeżeli tak, to przekażcie im że ssą, 2 na 10, już lepiej implementujcie boty z coopów, a gości od botów do randomów wywalcie z roboty, bo nie zarabiają na swoje pensje.

3.SPOSÓB TESTOWANIA: No wybaczcie, ale tutaj polegliście po całości. Ja rozumiem formułę "anonimowych testów", bo to tajne/poufne, i w ogóle. Ale uważam za głęboko niesportowe, że wyznaczyliście mnie do testów bez żadnego uprzedzenia. Jakiś mail "Radeckij, dzisiaj będziemy doklejać Ciebie do botów, żeby zobaczyć jakie WR osiągnie gracz gdy wrzucimy mu 11prymitywnych skryptów, przepraszamy za niedogodności", no naprawdę nie zaszkodziłby. 1/10, szkoda że nie mogę dać 0/10. Ewentualnie, moglibyście testerów na zmianę wrzucać do drużyny botów i ludzi - to też byłoby ok, raz tutaj, a raz tutaj. Każde rozwiązanie byłoby lepsze od 'ten gość dzisiaj testuje boty, raz za razem, aż do alt+F4'. No słabo.

4.REKOMPENSATA: No mam nadzieję, że to tylko przeoczenie, i rekompensata za niespodziankowy udział w testach wkrótce do mnie trafi. Wstrzymuję się z oceną, ale jeżeli w ciągu 7 dni nie dostanę tejże, to tutaj też będzie 1/10.

Ogólnie rzecz biorąc, nie pozdrawiam.

• Cool 6
  • Funny 14

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
10 minutes ago, adamL555 said:

Radziu, co Ty tam palisz/pijesz?

Podziel się.:cap_haloween:

Adaś, zapraszam do 3miasta, to spróbujesz. Chociaż domowe winko (wiesz, takie musujące, z własnych winogron) to się wczoraj skończyło... :Smile_sad:

Ale tak ogólnie, to nie powinieneś pływać teraz jakimiś kutrami, promami i innymi barkami? Hę? :Smile-_tongue:

Pozdrawiam

• Cool 2

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
14 minutes ago, Greyshark said:

Nie przejąłeś się w ogóle cytatem z sygnaturki :Smile_sad:

Eee, jak nie, jak tak?

Spójrz na to inaczej - to taki test pt. "Kto się nadaje do koła gospodyń wiejskich na kaszubskiej wsi?". Ciekaw jestem końcowych wyników, ale już widać, że niektórzy nie daliby rady.

Pozdrawiam

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,000 posts

A swoją drogą, boty w WoWp naprawdę się komunikowały na czacie. Pisały gl hf, gg, wyzywały od hackerów, i rzucały jeszcze kilkanaście innych komunikatów.

• Funny 2

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
22 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Klasyczny płacz temat i to założony przez Radeckiego? WTF?

Za "klasyczny" to dostajesz łapkę w dół, bo nie znasz się na sztuce pisania. :Smile-_tongue:

Pozdrawiam

• Bad 1

Players
1,864 posts
11,891 battles
14 minutes ago, Radeckij said:

Za "klasyczny" to dostajesz łapkę w dół, bo nie znasz się na sztuce pisania. :Smile-_tongue:

Pozdrawiam

Przykro mi ale twórca płacz tematu traci możliwość decydowania w temacie: "klasyczny płacz temat czy nie". 

Jesteś skażony już na zawsze.

• Funny 2

[ARES-]
Players
767 posts
8,951 battles
2 hours ago, adamL555 said:

Radziu, co Ty tam palisz/pijesz?

Podziel się.:cap_haloween:

Będąc z Trojmiasta nic nie musisz zapodawac🤪! Wiem to bo się tam urodzikem😭😉

• Funny 3

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,146 battles
24 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Przykro mi ale twórca płacz tematu traci możliwość decydowania w temacie: "klasyczny płacz temat czy nie". 

Jesteś skażony już na zawsze.

No jakby Tobie WR spadł poniżej 70, to byś płakał razem ze mną... :Smile_teethhappy:

Players
1,864 posts
11,891 battles
23 minutes ago, Radeckij said:

No jakby Tobie WR spadł poniżej 70, to byś płakał razem ze mną... :Smile_teethhappy:

Nie zanosi się :Smile_trollface:

• Cool 1

Beta Tester
4,006 posts
11,962 battles
4 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Nie zanosi się :Smile_trollface:

Niezbadane są wyroki WG, na twoim miejscu bym nie był taki pewny

Players
1,864 posts
11,891 battles
57 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

Niezbadane są wyroki WG, na twoim miejscu bym nie był taki pewny

Bardziej mi chodziło o to że znudziło mi się granie randomków i ostatnio raczej już tego nie robię. Chyba że muszę.

Dziś się zorientowałem że na początku grudnia wbiłem ostatnią dychę: Moskwę, i do dziś nie zagrałem nią nawet jednej bitwy.

Beta Tester
4,006 posts
11,962 battles
5 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Bardziej mi chodziło o to że znudziło mi się granie randomków i ostatnio raczej już tego nie robię. Chyba że muszę.

Dziś się zorientowałem że na początku grudnia wbiłem ostatnią dychę: Moskwę, i do dziś nie zagrałem nią nawet jednej bitwy.

jak mi jest to bliskie, to co chciałem zrobiłem z X, i sam teraz nie mam po co za bardzo grać

7,000 posts
42 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

sam teraz nie mam po co za bardzo grać

Możesz np. zebrać kolegów, założyć dywizjon i wbijesz sobie 71% WR. Z tej okazji zrobisz jakiś konkurs z prezentami dla graczy, i w ten sposób zapewnisz sobie wielki szacun społeczności, a społeczności niezły ubaw. Same korzyści :Smile-_tongue:

• Cool 1

Beta Tester
4,006 posts
11,962 battles
34 minutes ago, Greyshark said:

Możesz np. zebrać kolegów, założyć dywizjon i wbijesz sobie 71% WR. Z tej okazji zrobisz jakiś konkurs z prezentami dla graczy, i w ten sposób zapewnisz sobie wielki szacun społeczności, a społeczności niezły ubaw. Same korzyści :Smile-_tongue:

Konkurs to ja już dziś robię, mi bardziej chodziło o to że expić nie mam co. Co do % to w dobrym alkoholu wolę 40 niż 70 w grze:Smile_teethhappy:

7,000 posts
1 minute ago, AhmedDetonujBoom said:

Co do % to w dobrym alkoholu wolę 40 niż 70 w grze:Smile_teethhappy:

A ja wprost przeciwnie :Smile_trollface:

[MORSY]
Players
37 posts
6,538 battles

Heh...

Masz Radeckij 100 do charyzmy, za poczucie humoru :D

• Cool 1

Players
1,864 posts
11,891 battles
1 hour ago, AhmedDetonujBoom said:

Konkurs to ja już dziś robię, mi bardziej chodziło o to że expić nie mam co. Co do % to w dobrym alkoholu wolę 40 niż 70 w grze:Smile_teethhappy:

Zawsze możesz też zablokować staty i zostać największym debilem na forum , 2-3 lata będziesz się wymądrzał w każdym możliwym temacie i w końcu doczekasz aż wszyscy Ci którzy słusznie uważają Cię za idiotę przestaną grać albo zaglądać na forum. I cyk, już jesteś forumowym bossem i wszystkie czerwone barony myślą że jesteś mądry i liczą się z twoim zdaniem. Co prawda twoje życie jest dalej smutne i pewnie nic nie warte, i dalej jesteś debilem ale hej, w końcu przeżyłeś azela pande i całe nesi.

• Cool 4
  • Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.