Jump to content
Server Restart - 30 October, 05:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Radeckij

Jacy jesteśmy? ZBLAZOWANI!

40 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles

My. Gracze. Zblazowani, rozpuszczeni jak dziadowskie bicze. Myślałem o założeniu tego tematu od paru dni, czytając płacze pod tytułem "ileż to trzeba się nagrać, żeby dostać pancernik premium!". Ale ostateczny impuls dałem sobie sam. Bo ja też jestem zblazowany, rozpuszczony i roszczeniowy. I dlatego założyłem ten temat - bo w dzisiejszych czasach takimi rzeczami można, ba, trzeba się chwalić, to nie konopna, siermiężna przeszłość, gdzie taka postawa była czymś wstydliwym. CHWALMY SIĘ!

Ja zacznę:

Dostałem wczoraj superkontener. Ot tak, za to tylko, że gram. Otworzyłem... Noż, diabli by ich wzięli! Jakieś zasmarkane kamuflaże, 50 sztuk! Na co mi to? +100% PD, no fajnie, miałem 120, teraz mam 170. Suuuper, to się szarpnęli...

Widzicie to? Dostałem 50 fajnych dopalaczy do grindu, dzięki którym mogę męczyć się z niefajnymi okrętami w liniach o połowę czasu mniej - i narzekam, jestem NIEZADOWOLONY. Bo mogli dać okręt premium. Bo mogli dać stal. Mogli dać inne fajne rzeczy, a nie takie BYLE CO. A po chwili przyszła refleksja - oj, Radziu, ale z ciebie rozpuszczony bachor!

Czy zauważyliście takie reakcje u siebie? Co ważniejsze - czy macie dosyć samokrytycyzmu, żeby się nimi pochwalić? Jeżeli tak, to zapraszam, podzielcie się swoim zblazowaniem.

Pozdrawiam

• Cool 13

Players
1,693 posts
7,993 battles
12 minutes ago, Radeckij said:

Czy zauważyliście takie reakcje u siebie?

Nie.

No, jak dawali superkontenery na rocznicę, to mogli dać stal, ale płakałem jakoś strasznie.

Players
2,380 posts
15,806 battles
23 minutes ago, Radeckij said:

Czy zauważyliście takie reakcje u siebie? Co ważniejsze - czy macie dosyć samokrytycyzmu, żeby się nimi pochwalić? Jeżeli tak, to zapraszam, podzielcie się swoim zblazowaniem.

Pewnie, że tak. Wszystko wypadające z superkontenera poza okrętem (i to porządny proszę, nie jakiś szajs T5!) i 100 superflagami (Smok, Uroboros etc) jest meh.

Wszystkie darmowe kontenery mikołajkowe niezawierające okrętu - meh.

Miliony free-expa? Meh! A na co to komu potrzebne?

Miliony elitarnego expa? Panie, chce więcej, jak to mam odmówić mojej Kumie/Furutace kapitana z 19pkt? Meh.

Okręty za węgiel/stal? Jeżeli reskiny to Meh. Jeżeli stały się ogólnodostępne jak teraz Stalin to zdecydowanie Meh. 

Permanentne kamuflaże rozdawane za darmo (Wooster, Yamato, eitarny na Stalina) - paskudztwa - meh.

Darmowa stal, węgiel z kampanii i śnieżynek? Panie, tyle grania na coopach, nic fajnego w arsenale... MEH!

Kampanie na okręty T6 - za mało czasu, trzeba grać... Meh.

W sumie kampania na PEF jest spoko bo okręt ładnie wygląda więc może się w porcie pokurzyć. 

Jestem rozpieszczony i znudzony. Ponad siedemdziesiąt premek w porcie, stal z dużym zapasem, węgiel w sam raz, free exp nie do przeżarcia. Po prostu za długo już w to gram i powyższy efekt jak dla mnie jest w pełni zrozumiały.

• Cool 6

[Z-F]
Players
1,994 posts

Jestem bardzo, ale to bardzo zblazowany i niezadowolony. Wciąż czekam na kontener "wygrałeś Wows!" A tu tylko jakieś łódki premium… jakieś flagi, dublony czy inne śmieciowe XPeki :Smile_sceptic:

• Cool 1
  • Funny 3

[-FWS-]
[-FWS-]
Players
176 posts
12,691 battles
33 minuty temu, Radeckij napisał:

Dostałem 50 fajnych dopalaczy do grindu, dzięki którym mogę męczyć się z niefajnymi okrętami w liniach o połowę czasu mniej - i narzekam, jestem NIEZADOWOLONY. Bo mogli dać okręt premium.

Nie wiem czy, u co niektórych, ostatnie zdanie nie brzmi częściej tak:"Bo kolegom to mogli dać okręt premium, a mi to znowu nie..."

Czytając płacz tematy i o kontenerach to nie wiem co WG musiałoby robić by zadowolić. Dać 20 tys dublonów, to zaraz ktoś napisze, że czemu nie 25 tys. Dać missouri, to będzie kręcenie nosem, że mogliby dać blacka. I tak w kółko.

Ja z kontenerów nie wyłapałem okrętu, ale dostałem dublony, sygnały, masę kamo i jak patrzę z perspektywy to źle nie jest. Tak samo z eventami, promocjami czy kampaniami. Dają coś za free, wystarczy grać. Po co narzekać.

Ale znudzenie grą prowadzi coraz częściej w kierunku zblazowania i okazywania niezadowolenia.

• Cool 1

[Z-F]
Players
1,994 posts
1 minute ago, _artjen_ said:

Po co narzekać.

To jest zakodowane w puli genowej odpowiedzialnej za narodowość, to tak jakby zadać pytanie " po co oddychać" :Smile_trollface:

• Cool 3
  • Funny 1

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
26 minutes ago, Radeckij said:

Pozdrawiam

Tak, oczywiście że to widzę u siebie. Ale nie objawia się to w WoWs, tylko bardziej w życiu. Trudno mi dogodzić. WoWs to rozrywka i ma być właśnie taką odskocznią od życia, więc przyjąłem zasadę, że absolutnie niczym się w nim nie przejmuję, ma być fun. Nie zrobiłem kampanii na DoY, na PEF ani na stal też nie zrobię, bo nie mam czasu. I nie jest mi z tym wcale źle :) Jak będę chciał to sobie tego PEFa kupię, na razie nie chcę.

Też mi wczoraj wypadł SK z tego z zasobów, i też dostałem 50 kamuflaży, Gamescom chyba. Nawet nie sprawdziłem co one dają ani ile ich mam, są to są, nie ma to nie ma, bez znaczenia.

• Cool 3

[PLO]
Players
150 posts

Znów  dostałem jakieś szmaty z SK,no co to ma być????

Dlaczego z kontenera mikołajowego wypadł mi TYLKO Anshan ?? przecież to jest szóstka,a nie dziewiątka.

Czuję się  co najmniej rozczarowany.

O WG ..dlaczego??????:cap_horn:

• Cool 1

[PLO]
[PLO]
Players
678 posts
18,449 battles
34 minutes ago, Radeckij said:

Czy zauważyliście takie reakcje u siebie?

No nie do końca - ja jestem w takich sytuacjach raczej zrezygnowano-rozczarowany niż niezadowolony-zły.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles
24 minutes ago, PancernyAgrest said:

Jestem rozpieszczony i znudzony. Ponad siedemdziesiąt premek w porcie, stal z dużym zapasem, węgiel w sam raz, free exp nie do przeżarcia. Po prostu za długo już w to gram i powyższy efekt jak dla mnie jest w pełni zrozumiały.

Ale to jest niesamowite! Ot, dwa dni temu widzę, że @AhmedDetonujBoom robi konkurs. Kliknąłem... no ej, Dzobo, serio? To znaczy - fajnie że można wygrać premkę 8 tieru, ale mam się gdzieś tam zgłosić, odpalić grę o określonej godzinie... NO BEZ PRZESADY. Nie mógłbyś po prostu wylosować mnie jako zwycięzcy? Dasz mi tę premkę, nawet jak będzie crap, to obiecuję nie narzekać publicznie.

Taki rozpuszczony jestem.

• Funny 1

[ISEN]
Beta Tester
4,707 posts
14,366 battles
41 minutes ago, Radeckij said:

Ale to jest niesamowite! Ot, dwa dni temu widzę, że @AhmedDetonujBoom robi konkurs. Kliknąłem... no ej, Dzobo, serio? To znaczy - fajnie że można wygrać premkę 8 tieru, ale mam się gdzieś tam zgłosić, odpalić grę o określonej godzinie... NO BEZ PRZESADY. Nie mógłbyś po prostu wylosować mnie jako zwycięzcy? Dasz mi tę premkę, nawet jak będzie crap, to obiecuję nie narzekać publicznie.

Polecam rozbieg i pierdolnąć z baranka w ścianę, bo ci chyba system pod kopułą się zawiesił:Smile_teethhappy:

Dostałem SK wczoraj i flagi na podtopienie, żeby to na detonacje było to ok ale podtopienia  ble/

[PLO]
Players
150 posts
47 minut temu, Radeckij napisał:

Ja wiedziałem @Radeckij,że jesteś rozpuszczony jak cukier w gorącej  wodzie :D ale,żeby do tego stopnia?

Wychodzi na to,że jesteś po(roz)twór nienasycony :Smile_veryhappy:

[KTS]
Players
167 posts
3,870 battles

Jest fantastycznie, też dostałem wczoraj SK Oczami wyobraźni widziałem Belfasta/Kutuzowa/Cossacka ewentualnie Leningrada/Błyskawice czy choćby Gremlina, odczekałem chwile by napawać się tym uczuciem wygrania życia Kliknąłem i mym oczom ukazały się fantastyczny gift, TAK!!! 100 x 

November Echo Setteseve

Jednak WG wie lepiej czego najbardziej pożądam i oczekuję. Wywarkując pod nosem dziękczynne k... mać kliknąłem "bitwa" dzięki czemu, po kolejnej cudownej bitwie skończyłem dzienną rozgrywkę poniżej 50% WR.

• Funny 2

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles
25 minutes ago, AhmedDetonujBoom said:

Polecam rozbieg i pierdolnąć z baranka w ścianę, bo ci chyba system pod kopułą się zawiesił:Smile_teethhappy:

Jakbyś mnie lubił, to byś mi dał. A nie "robię konkurs, Radeckij nie może", "robię konkurs, Radeckij ma coś zrobić żeby wygrać"... to jest dyskryminacja!

20 minutes ago, _mac_74 said:

Wychodzi na to,że jesteś po(roz)twór nienasycony :Smile_veryhappy:

No wręcz przeciwnie - nasycony do tego stopnia, że mi się nie chce. Premka 8 tieru? Prfff.... mam takich chyba z 10, a jeszcze WG mi za chwilę Saipana przerobi na 8 tier. To samo było z konkursem na kamo dla Błyskawicy, miałem fajne pomysły, odpaliłem GIMPa... i uznałem że mi się nie chce. Przekazałem pomysły koledze, jemu też się nie chciało :Smile_teethhappy:

Pozdrawiam

• Cool 1

[PLO]
Players
721 posts
9,418 battles

Temat żyje 3 godziny i ma już 16 wpisów zblazowanych, cynicznych szyderców.

Za kilka dniu będzie pewnie z kilkadziesiąt i...

... idę o zakład, że nie minie tydzień a pojawi się kolejny  płacz-temat, bo komuś WG nie dogodziło.

Players
2,094 posts
13,456 battles

Ostatnio dostalem Marblehead z sc. Od razu, błeee, Omaha bez zasięgu. A mógł być Belfast albo Kami... 

Weekend Tester
6,388 posts
6,974 battles

Flagi w kontenerach śmierdzom, flag na expa i zarobki mam już tyle, że wieszam na wszystkich możliwych okrętach. A te naprawdę przydatne (tak naprawdę na +5 do speeda) występują dość rzadko. 

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
29 minutes ago, genek012 said:

Temat żyje 3 godziny i ma już 16 wpisów zblazowanych, cynicznych szyderców.

Za kilka dniu będzie pewnie z kilkadziesiąt i...

... idę o zakład, że nie minie tydzień a pojawi się kolejny  płacz-temat, bo komuś WG nie dogodziło.

Ale przed tym ze 3 większe i 2 mniejsze dramy, ze 2 bany i kilkanaście usuniętych postów. Klasyka forum ;)

• Cool 2

[PLO]
Players
721 posts
9,418 battles

Mnie tam WG za bardzo nie rozpieszcza. Co prawdą co jakiś czas wpadnie jakaś szmata na maszt lub wungiel ale co to jest??? Okręty? Wolne żarty. Do tej pory dostałem takie cuda jak Albany, Emden czy Vampire. No, wylosowało mi jeszcze Kamikaze! Ale co to jest jakieś tam stare Kamikaze...

A lubię być rozpieszczany.

Dlatego ogłaszam wszem i wobec wielką akcję charytatywną:

wspomóżmy Genka!!!

Do wszystkich ludzi dobrej i złej woli!

Od dziś, aż do niedzieli  (palmowej) lub inny indywidualnie określony termin w szczególnie uzasadnionych przypadkach na złożony pisemny wniosek wraz ze stosownym uzasadnieniem,

przyjmuje prezenty. Wszystko: dublony, dublony lub jeszcze inne dublony, okręty, wszelkich typów i tierów, prem konto, kamuflaże, flagi... słowem wszystko jak leci. Jednocześnie ze swej strony mogę zadeklarować, że żadnego prezentu nie odrzucę a hojnych darczyńców będę darzył swym uwielbieniem w nieskończoność (chyba że mi się to znudzi).

• Funny 2

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,730 battles
11 minutes ago, genek012 said:

No, wylosowało mi jeszcze Kamikaze! Ale co to jest jakieś tam stare Kamikaze... 

1397310455_by_jangawlik_500.jpg

• Cool 1
  • Funny 1

[O-R-P]
Players
2,215 posts
20,921 battles
28 minutes ago, genek012 said:

No, wylosowało mi jeszcze Kamikaze! Ale co to jest jakieś tam stare Kamikaze...

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego niszczyciela japońskiego piątego tieru Kamikaze wielkiego i tak wyjątkowy i ważny bo to nie jest jakiś tam taki sobie okręt że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest gra. Jeśli myślisz że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się Kutuzowa albo Grafa Zeppelina albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiego świętego okrętu jak Kamikaze. Jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie wpisy na forach internetowych? Ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć bo chyba widać że w WoWsa nie gra, jak jesteś nie wiem WarThunderowcem albo grasz w jakieś LoL-e czy w ogóle jesteś może ty sługą Kenutsoke Tanaki a nie będziesz z Kamikaze robił takiego ,to ty chyba jesteś jakiś nie wiem co się jarasz pomiotami szatana .weź pomyśl sobie ile Kamikaze R zrobił ,on był kimś a ty kim jesteś żeby z niego sobie robić kpiny co? Kto dał ci prawo obrażać w ogóle Kamikaze R naszego? Pomyślałeś w ogóle nad tym że to nie jest okręt taki sobie że ją wyśmieje i mnie będą wszyscy chwalić? Weź dziecko naprawdę jesteś jakiś BBeksa bo w przeciwieństwie do ciebie to Kamikaze R jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś BBrajanków jak ty którzy nie wiedza co to komputer i gra ,widać że nie grasz i kierowcą BB-ka jesteś i nie grasz niszczycielami ,widać nie szanujesz Kamikaze to nie wiem jak chcesz to sobie weź swoje zdjęcie wstaw ciekawe czy byś się odważył. Naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy robicie bo nie macie widać pojęcia o tym kim był niszczyciel Kamikaze jak nie jesteście graczami WoWs-a to się nie zabierajcie za taki okręt jak Kamikaze bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu komputera ani jednego obraza serB-a nie chodzi tutaj o WoWs, mnie ale w ogóle ogólnie o zasady gry żeby mieć jakąś godność bo Kamikaze R nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taki okręt jak Kamikaze? brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaż i sięgnął po poradniki i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idź na Cypr bo widać już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz Kamikaze to chociaż siedź cicho i nie obrażaj innych ludzi

Spoiler

:Smile_trollface::Smile_trollface::Smile_trollface:

• Cool 2
  • Funny 7

[BASIC]
Beta Tester
239 posts
9,054 battles

Panowie, po lekturze wszystkich płacz wątków (tak, dotyczy to też mojej osoby), zastanawiam się czy gramy dla przyjemności czy za karę :cap_yes:

Ja tam kiepski gracz jestem, ale stwierdzam że po wrzuceniu na luz, że tak jest dużo lepiej i gra się przyjemniej (chodzi o wrzucenie na luz, a nie że lepiej jest być kiepskim graczem, of korz).

A i przy tej postawie nie czuję się zblazowany.

Ani WG nie jest takie złe, ani my tacy super.

PS. Sam czasem czuję d*pościsk, że inni premki, a ja szmaty, ale z ręką na sercu, coraz rzadziej, a ostatnio wręcz sporadycznie. Czego i Wam życzę :cap_tea:

@Marblehead_1, ja rozumiem że ironizujesz, ale od Kutuzova to ten, teges, sam rozumiesz... :cap_haloween:

• Cool 2

Players
722 posts
4,661 battles
4 hours ago, Black_Jack_Geary said:

To jest zakodowane w puli genowej odpowiedzialnej za narodowość, to tak jakby zadać pytanie " po co oddychać" :Smile_trollface:

Dziwne, bo na eng i de działach tego forum narzekanie jest podobne (nie znam francuskiego i tureckiego dlatego tam nie jestem w stanie sprawdzić).

Sign in to follow this