Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ThePoisonDwarf

Ostatnia dyrektywa na PEF

249 comments in this topic

Recommended Posts

Players
585 posts
3,851 battles

Miałem nie robić misji na PEF, ale jakoś tak wyszło, że zrobiłem 3 dyrektywy. Teraz patrzę na 4 dyrektywę, a tam trzeba zrobić o 4 miliony kredek każdą nacją - czy będzie tak samo jak poprzednio, że trzeba wykonać 6 zadań ? 24 miliony kredek to taka lekka abstrakcja jak dla mnie ;)

• Cool 2

[BSW-W]
Players
1,022 posts
6,337 battles
7 minut temu, ThePoisonDwarf napisał:

Miałem nie robić misji na PEF, ale jakoś tak wyszło, że zrobiłem 3 dyrektywy. Teraz patrzę na 4 dyrektywę, a tam trzeba zrobić o 4 miliony kredek każdą nacją - czy będzie tak samo jak poprzednio, że trzeba wykonać 6 zadań ? 24 miliony kredek to taka lekka abstrakcja jak dla mnie ;)

co to jest 4miliony......

Players
585 posts
3,851 battles
1 minute ago, _Agenor_ said:

co to jest 4miliony......

W ch.. dużo jak dla mnie i pewnie większości graczy. Nie mam tabuna X tierów, w zasadzie max 8 tiery. W sumie okrętów mam chyba max 20, a może i mniej.  Do tego np. Pan Asian u mnie kończy się na IV tierze, który pewnie nie bierze udziału w zabawie.

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,246 posts
9,793 battles
1 minutę temu, ThePoisonDwarf napisał:

W ch.. dużo jak dla mnie i pewnie większości graczy. Nie mam tabuna X tierów, w zasadzie max 8 tiery. W sumie okrętów mam chyba max 20, a może i mniej.  Do tego np. Pan Asian u mnie kończy się na IV tierze, który pewnie nie bierze udziału w zabawie.

Dla takich graczy jest opcja 4 w 1 - kupujesz jednego PEF za $$$ po czym 4 misje z tej ostatniej dyrektywy robisz za jednym zamachem, przy okazji załatwiając ostatnią część misji na stal dla posiadaczy PEF.

Players
585 posts
3,851 battles
1 minute ago, PanNickt said:

Dla takich graczy jest opcja 4 w 1 - kupujesz jednego PEF za $$$ po czym 4 misje z tej ostatniej dyrektywy robisz za jednym zamachem, przy okazji załatwiając ostatnią część misji na stal dla posiadaczy PEF.

LOL, że tak powiem.

[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles

Albo kupujesz Kronka i robisz 4mln w 4 bitwy obwieszony flagami, jak masz Musashi to następne 4 bitwy plus MiśYuri i 4 bitwy - dzięki temu w 12 bitew masz 3 dyrektywy  misje zrobione :)

[ZGZ]
Players
4,246 posts
9,793 battles
3 minuty temu, ThePoisonDwarf napisał:

LOL, że tak powiem.

Czy ja wiem czy lol...

Sam kupiłem PEF dlatego, że nie chciało mi się na siłę przez dwa tygodnie grać w WOWs tylko po to, żeby wyharatać najpierw 24M kredytów, a potem jeszcze misje na stal (m.in. 8k bazowego i 3M kredytów na PEF).

Dublony i tak zwrócą za ugrany okręt, a będzie łatwiej zrobić ostatnią dyrektywę i na pewno zdążę skończyć misję na stal.

• Cool 2

[CSMW]
Beta Tester
1,520 posts
10,866 battles

Albo "błąd w druku" bo machnęło sie o zero za dużo, albo- pieprze to. 

• Cool 1

[ZGZ]
Players
4,246 posts
9,793 battles
Przed chwilą, Dark_Havoc napisał:

Albo kupujesz Kronka i robisz 4mln w 4 bitwy obwieszony flagami, jak masz Musashi to następne 4 bitwy plus MiśYuri i 4 bitwy - dzięki temu w 12 bitew masz 3 dyrektywy zrobione :)

Niestety, na tym łatwizna się kończy.

Co prawda można jeszcze mieć Tirpitza (albo dwa) i kolejna misja zrobiona w 4-5 gier, ale co dalej? :)

[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles
56 minutes ago, PanNickt said:

Niestety, na tym łatwizna się kończy.

Co prawda można jeszcze mieć Tirpitza (albo dwa) i kolejna misja zrobiona w 4-5 gier, ale co dalej? :)

No to jeszcze JB na Francuzy i jest 6 dyrektyw misji, a potem dostajemy P.E.Fa i robimy nim pozostałe 4 jednym okrętem :)

Players
585 posts
3,851 battles
1 minute ago, PanNickt said:

Czy ja wiem czy lol...

Sam kupiłem PEF dlatego, że nie chciało mi się na siłę przez dwa tygodnie grać w WOWs tylko po to, żeby wyharatać najpierw 24M kredytów, a potem jeszcze misje na stal (m.in. 8k bazowego i 3M kredytów na PEF).

Dublony i tak zwrócą za ugrany okręt, a będzie łatwiej zrobić ostatnią dyrektywę i na pewno zdążę skończyć misję na stal.

Dla mnie zabawą byłoby wygranie tego okrętu przy użyciu tego co mam, a nie wkładanie żywej gotówki w coś, co nawet nie będzie moją własnością. Misja na Cossacka chyba wymagała mniej wysiłku, a te 89 pensów mogłem poświęcić. Już raz kupiłem premkę WoWs i więcej tego błędu nie powtórzę.

Players
585 posts
3,851 battles
6 minutes ago, Dark_Havoc said:

Albo kupujesz Kronka i robisz 4mln w 4 bitwy obwieszony flagami, jak masz Musashi to następne 4 bitwy plus MiśYuri i 4 bitwy - dzięki temu w 12 bitew masz 3 dyrektywy zrobione :)

Kupić drogą premkę, żeby wygrać tańszą premkę (którą można kupić) - robicie z PanNickt trochę k..wę z logiki, ale nie wnikam.

• Cool 1

[PLO]
[PLO]
Players
628 posts
4,312 battles

Też trochę obsrałem zbroję, jak zobaczyłem 4 mln na nacje.

Na premkach to nie problem, ale na drzewkowym okręcie to średnio 20 bitew. A nie mam zamiaru tracić flag zarobkowych na nie-zarabiarki 

[CSMW]
Beta Tester
1,520 posts
10,866 battles
1 minute ago, ThePoisonDwarf said:

wkładanie żywej gotówki w coś, co nawet nie będzie moją własnością.

Ale tu nie chodzi o posiąście materii na własność, tylko o sfinansowanie sobie takich czy innych doznań- jak płacisz za bilet do kina to chyba nie wykłócasz sie o fragment taśmy do zabrania ze sobą, jak bierzesz partyjke bilarda w barze to też chyba nie zabierasz kulek do domu. 

• Cool 4

[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles

Kupić drogą premkę, żeby wygrać tańszą premkę (którą można kupić) - robicie z PanNickt trochę k..wę z logiki, ale nie wnikam.

Poczekaj poczekaj: Kronek, Żaba i Musashi są za free, węgiel i free/węgiel... zatem można przyjąć że są za darmo... tak jak MiśYuri - który tez był za free xp.

[PLO]
[PLO]
Players
628 posts
4,312 battles

Akurat kronek za $$$ nie jest, tylko za free exp. Długo już nie pobedzie, ale jest.

Players
585 posts
3,851 battles
Just now, En_Vivo said:

Też trochę obsrałem zbroję, jak zobaczyłem 4 mln na nacje.

Na premkach to nie problem, ale na drzewkowym okręcie to średnio 20 bitew. A nie mam zamiaru tracić flag zarobkowych na nie-zarabiarki 

Kwestia jeszcze, który tier tych premek, bo ja mam np. u ruskich Smiecholucję na V tierze to tych bitew pewnie ze 30 wyjdzie ;)

[ZGZ]
Players
4,246 posts
9,793 battles
Przed chwilą, Dark_Havoc napisał:

No to jeszcze JB na Francuzy i jest 6 dyrektyw, a potem dostajemy P.E.Fa i robimy nim pozostałe 4 jednym okrętem :)

Kronek, Musashi, MiśJury, Tirpitz i JB to 5 sztuk, a do skończenia dyrektywy potrzeba 6 misji.

Jakby nie patrzyć 30+ gier do zrobienia i to w miarę szybko, żeby jeszcze PEFowe misje zrobić.

Wydanie 90 zł (za spokój i 6800 dublonów) przebolałem.

Players
585 posts
3,851 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Poczekaj poczekaj: Kronek, Żaba i Musashi są za free, węgiel i free/węgiel... zatem można przyjąć że są za darmo... tak jak MiśYuri - który tez był za free xp.

Poczekaj, poczekaj... Za free ? LOL x2. W WG nic nie jest free. Ten węgiel wymagał poświecenia sporo czasu i pewnie kasy na konto premium, Przy moich 3.5k bitew chyba nie sądzisz, że uzbierałem węgla/stali i innego szajsu na coś powyżej V tieru ?

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles

Poczekaj, poczekaj... Za free ? LOL x2. W WG nic nie jest free. Ten węgiel wymagał poświecenia sporo czasu i pewnie kasy na konto premium, Przy moich 3.5k bitew chyba nie sądzisz, że uzbierałem węgla/stali i innego szajsu na coś powyżej V tieru ?

A to przepraszam.... ja tam uzbierałem - po prostu grając w grę którą lubię... ciężko to nazwać czymś innym niż free. Ale rozumiem Twoje położenie. Może masz jakieś inne wygrane premki - wtedy to nie 4 a jakieś 10-15 bitew.

[PLO]
[PLO]
Players
628 posts
4,312 battles
6 minutes ago, ThePoisonDwarf said:

No ja mam 3500 bitew i mam musashi za węgiel, w do JB brakuje mi 15k. 

A Arsenal wprowadzili jak miałem może 2300-2500 bitew

Mało tego, gdybym nie wydał ani razu stali na przetopienie na węgiel, to miałbym około 8k stali nie grając ani jednej klanowki

Players
585 posts
3,851 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

A to przepraszam.... ja tam uzbierałem - po prostu grając w grę którą lubię... ciężko to nazwać czymś innym niż free. Ale rozumiem Twoje położenie. Może masz jakieś inne wygrane premki - wtedy to nie 4 a jakieś 10-15 bitew.

Cossack, Aigle, Atlanta, Indianapolis, Błyskawica, Aigle, Smiecholucja Pazdzierzowa - tyle z tego co może wziąć udział w konkursie. Sam więc rozumiesz, że tak za bardzo to 4 mln / nacja są raczej słabo osiągalne. Konkurs jak konkurs, trochę rozczarowuje to, że łatwiej było zrobić Cossacka, który jednak jest trochę  bardziej wartościowy.

[ZGZ]
Players
4,246 posts
9,793 battles
3 minuty temu, ThePoisonDwarf napisał:

Sam więc rozumiesz, że tak za bardzo to 4 mln / nacja są raczej słabo osiągalne. 

Jest tak samo osiągalne jak wszystko inne. 
Cossack wymagał systematycznego grania przez 10 tygodni, też mógł być słabo osiągalny dla kogoś, kto np. 3 tygodnie spędził bez dostępu do komputera.

Zasady ugrania PEF były znane od początku - kto chciał mógł kupić okręt (i dostać zwrot w dublonach, co wcześniej nie było standardem) albo wziąć urlop/L4 na ostatnie 2 tygodnie eventu i sobie zbierać kredyty, nawet na Hashidate i Eire jeśli miał taką fantazję.

[CSMW]
Beta Tester
1,520 posts
10,866 battles
12 minutes ago, PanNickt said:

Cossack wymagał systematycznego grania przez 10 tygodni, też mógł być słabo osiągalny dla kogoś, kto np. 3 tygodnie spędził bez dostępu do komputera.

No tak... Ja miałem na to tylko łikendy i to też nie zawsze całe, bo akurat trzymiesięczna delegacja wypadła, ale jakoś sie zrobiło. To samo z grafem spee. Duke of yorka nie zrobiłem, bo też delegacja, a kurde zabrakło mi jednego zadania, tego na 90k dmg torpedami. W jedyny możliwy wieczór ślęczałem jak zombiak, ale nie wyszło.

No, ale nic to, korzystając z przecen i "wyczucia chwili" zakupiłem wiele premek, o które teraz sie modlicie przy losowaniu kontenera, muahahaha (demoniczno- szyderczy śmiech czarnego charaktera z kreskówek).  Także, bez jednej szrociastej VI może jakoś przeżyję :)

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles

Dobra, wiecie, że te misje można robić na Randomach, klanówkach, rankingówkach i scenariuszach?

Zapraszam na operacja "operacja", grupki się ustawią, będą lecieć dynama, wiśnie i aegisy, misje same zejdą.

50 minutes ago, Dark_Havoc said:

3 dyrektywy zrobione :)

misje

• Cool 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.