Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kirasjer

Strzelanie z dymu?!

25 comments in this topic

Recommended Posts

[-PKT-]
Players
2 posts
10,361 battles

Jestem ciekaw co za  kretyn wymyślił by okręty strzelały z dymu??  Niszczyciel lub krążownik postawi dym i nie mając radaru i możne sobie strzelać i nawet 1.30 min. a radar  trwa najwyżej 30 sek.  wiec nie zdąży się dwa razy zaladowac dział i krążownik nie może   się obronić, nie mówiąc już o pancerniku??? !!! Gdzie tu sens i logika???

• Cool 1
  • Funny 22

[TF16]
Players
1,463 posts
14,137 battles
22 minutes ago, Kirasjer said:

Jestem ciekaw co za  kretyn wymyślił by okręty strzelały z dymu??  Niszczyciel lub krążownik postawi dym i nie mając radaru i możne sobie strzelać i nawet 1.30 min. a radar  trwa najwyżej 30 sek.  wiec nie zdąży się dwa razy zaladowac dział i krążownik nie może   się obronić, nie mówiąc już o pancerniku??? !!! Gdzie tu sens i logika???

No i? Zgaduję, że oklepali cię z dymu i beczysz? Gdzie nie widzisz sensu i logiki?

[PLO]
Players
667 posts
8,007 battles

Dużo tych ,,i". Nic nie rozumiem. 

Lepiej pograć lotniskiem. Ich problem dymu i radaru nie dotyczy.

[-PKT-]
Players
2 posts
10,361 battles

Tu nie chodzi biadolenie :Smile_glasses:tylko  o to ze zaburz to rozgrywkę. Dym powinien służyć do osłony swoich okrętów lub siebie samego. Strzelanie z dymy.....jestem ciekaw czy strzelając z pistoletu na strzelnicy popatrzalibyście trafić przed taka zasłonę dymna w ruszającą się tarcze ???? 

• Funny 2

[CSMW]
Beta Tester
1,520 posts
10,847 battles

To jest super, że zgłębiłeś mechanikę spota przed podzieleniem się z nami rewolucyjnym odkryciem.

/edit/

SERIO??????????????? 9K GIER????????????????   Świecie, skończ sie i zacznij od nowa.

• Cool 1
  • Funny 5

[TF16]
Moderator
4,158 posts
10,284 battles

comment_4HhfkafI1gZbAup1PAtktJS5xdjZ6bGq

Dobrym pomysłem byłby znerfić strzelanie z dymu, na przykład tak, by okręty strzelające z dymu widać było z daleka... :)

• Funny 2

[Z-F]
Players
1,949 posts

Strzelanie z dymu ma taki sens jak "widzenie" przeciwnika na drugiej stronie mapy (lub za wyspą) bo ktoś z teamu go widzi, lub mechanika radaru przenikającego przez wyspy i "widzenie" efektów tego radaru przez wszystkich którzy tego radaru nie posiadają, ale nie, to nie zaburza rozgrywki w żaden sposób. 

Ot, ktoś dostał bęcki po przyklejony do lornetki podlazł nie tu gdzie trzeba i próbuje rozkręcić antydymową krucjatę. Moja rada? Poduczyć się miejscami bzdurnej mechaniki gry i dostosować się do niej, lub poszukać bardziej realistycznej gry.

• Cool 6

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
2 minutes ago, Black_Jack_Geary said:

Strzelanie z dymu ma taki sens jak "widzenie" przeciwnika na drugiej stronie mapy (lub za wyspą)

Ano właśnie, ciekawe czy koledze przeszkadza durne lobowanie pocisków przez wyspy? Strzelanie z cudzego spota?

Pozdrawiam

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles

Zakładam również, że kolega Kirasjer nie gra niszczarkami, bo wtedy raczej narzekałby że "radary Panie to za długo chodzą i w takim dymie Panie, to nie sposób się ukryć przed ŁoPe krążkiem".

Po sprawdzeniu stwierdzam że moje podejrzenia się potwierdziły :cap_tea:

[TF16]
[TF16]
Players
1,344 posts
16,306 battles
3 hours ago, Dark_Havoc said:

comment_4HhfkafI1gZbAup1PAtktJS5xdjZ6bGq

Dobrym pomysłem byłby znerfić strzelanie z dymu, na przykład tak, by okręty strzelające z dymu widać było z daleka... :)

mi się podoba Twój pomysł - dodałbym jeszcze że powinny być widoczne z daleka a niewidoczne z bliska... :)

[S-J-W]
Players
108 posts
5,406 battles

Lubię strzelanie z dymu, ale bardzo nie odpowiada mi, że można wtedy dostać torpedą... czy można coś z tym zrobić? Zaraz, sam ładuję torpedy w dym... co za porąbana gra, chyba czas się obrazić... zwłaszcza że na promocji dłuuugą premkę kupiłem... to chyba będzie zgodne z logiką wątku :-)

RudyKotDino

• Funny 3

[DK-PL]
Players
1,796 posts
21,641 battles

Chciałbym dołączyć do płaczów. Mianowicie ostatnio więcej gram DD i nie podoba mi się że gdy strzelam do innych z dymu ci inni też mogą do mnie strzelać w dym. Jak to naprawicie obowiązuję się kupić dłuuugą premkę... uważam że to również jest zgodne z logiką wątku :Smile_trollface:

• Cool 2
  • Funny 1

Beta Tester
381 posts
15,666 battles
16 godzin temu, Kirasjer napisał:

Jestem ciekaw co za  kretyn wymyślił by okręty strzelały z dymu?? 

Co prawda nie podpisał się z imienia czy nazwiska,ale zamieścił swego czasu taki filmik: 

https://worldofwarships.eu/pl/news/videos/how-it-works-7-2/

Gdzie tu sens i logika???

A to sensownie,czy logicznie byłoby go cały czas prześwietlać radarem jak stoi w dymie,nie?

Jeszcze żeby był burtą ustawiony i nie ruszał się wcale,a Ty mógłbyś dokładnie wycelować i więcej nie narzekać,że

nie zdąży się dwa razy zaladowac dział

w przypadku kiedy nie możesz dziada zdjąć na raz.

[PLO]
Players
667 posts
8,007 battles

1 godzinę temu, mickecobra napisał:

Chciałbym dołączyć do płaczów. Mianowicie ostatnio więcej gram DD i nie podoba mi się że gdy strzelam do innych z dymu ci inni też mogą do mnie strzelać w dym. Jak to naprawicie obowiązuję się kupić dłuuugą premkę... uważam że to również jest zgodne z logiką wątku :Smile_trollface:

Ja poszedłbym dalej: chciałbym z dymu strzelać do kogoś kto jest w dymie! Czyli zadyma z dymów! :Smile_trollface: 

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
14 hours ago, Caliber406 said:

geTpLLlsO5e8AgPw.thumb.jpg.5317abef4772a71473bc20fa4af78c09.jpg

co-ja-pacze-205x300.jpg

17 hours ago, genek012 said:

Lepiej pograć lotniskiem. Ich problem dymu i radaru nie dotyczy.

Przez chwilę myślałem, że udało mi się wykryć konto z Allegro, ale jednak ma ponad 70% zwycięstw na powietrznych rakach, więc chyba rzeczywiście... potem się okazało, że tylko 7 bitew na nich, więc wróciłem do oryginalnej koncepcji.

38 minutes ago, genek012 said:

Ja poszedłbym dalej: chciałbym z dymu strzelać do kogoś kto jest w dymie! Czyli zadyma z dymów! :Smile_trollface: 

Mogę prosić o wyeliminować klawiszy A i D? Nie może tak być, że odpalam torpedy z 20km, a ofiara w ciągu następnych 15 minut gdzieś skręca.

• Funny 2

[ARES-]
Players
140 posts
9,294 battles
4 hours ago, mickecobra said:

Pal licho że przeciwnicy strzelają w dym, gorzej gdy pomimo dymu trafiają ;).

Co prawda nie jestem mistrzem strzelania w dym, ale nie raz i nie dwa pokarałem zadymionych biedaków. Jest kilka sztuczek ułatwiających taki ostrzał, ale trzeba chcieć się ich nauczyć!

A może autor tematu właśnie zacząlby sam strzelać z dymu? Czy może już się zdziwił, że to nie jest aż tak dziecinnie proste?

[DK-PL]
Players
1,796 posts
21,641 battles
23 minutes ago, Azgheros said:

Pal licho że przeciwnicy strzelają w dym, gorzej gdy pomimo dymu trafiają ;).

Co prawda nie jestem mistrzem strzelania w dym, ale nie raz i nie dwa pokarałem zadymionych biedaków. Jest kilka sztuczek ułatwiających taki ostrzał, ale trzeba chcieć się ich nauczyć!

A może autor tematu właśnie zacząlby sam strzelać z dymu? Czy może już się zdziwił, że to nie jest aż tak dziecinnie proste?

Tak więc propozycja nie do odrzucenia dla WG ! Oczywiście jako fan historii i przeciwnik kontentów mangowych i papierowych oraz innych dziwactw zmyślonych na potrzeby gry, proponuję całkowicie, w 100% historyczny okręt premium:

USS Eldridge (DE-173) (zwodowany 25 lipca 1943r. niszczyciel eskortowy typu Cannon)

Jego unikalne właściwości: 

Kamuflowanie okrętu poprzez rozpylenie mgły (u nas zasłona dymna) w której okręt znika fizycznie, przez co będzie całkowicie niemożliwy do trafienia przez pociski i torpedy, oraz teleportuje się w wybrane miejsce mapy.

Dla niedowiarków, są to właściwości jednobiegunowego pola magnetycznego które było testowane na tym okręcie w (nie)sławnym Eksperymencie Filadelfijskim (lub inaczej zwanym Projekt Tęcza).

Część załogi nie wyszła z tego eksperymentu żywo, część odniosła poważne rany, oraz wylądowała w psychiatryku ale... eureka, w WoWships nie ma załogi na okrętach ! :Smile_veryhappy: Tak więc w naszej grze można w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ten niesamowity kamuflaż !  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Filadelfia

• Cool 1
  • Funny 2

[Z-F]
Players
1,949 posts
1 hour ago, mickecobra said:

Tak więc propozycja nie do odrzucenia dla WG ! Oczywiście jako fan historii i przeciwnik kontentów mangowych i papierowych oraz innych dziwactw zmyślonych na potrzeby gry, proponuję całkowicie, w 100% historyczny okręt premium:

USS Eldridge (DE-173) (zwodowany 25 lipca 1943r. niszczyciel eskortowy typu Cannon)

Kamuflowanie okrętu poprzez rozpylenie mgły (u nas zasłona dymna) w której okręt znika fizycznie, przez co będzie całkowicie niemożliwy do trafienia przez pociski i torpedy, oraz teleportuje się w wybrane miejsce mapy.

Dla niedowiarków, są to właściwości jednobiegunowego pola magnetycznego które było testowane na tym okręcie w (nie)sławnym Eksperymencie Filadelfijskim (lub inaczej zwanym Projekt Tęcza).

Część załogi nie wyszła z tego eksperymentu żywo, część odniosła poważne rany, oraz wylądowała w psychiatryku ale... eureka, w WoWships nie ma załogi na okrętach ! :Smile_veryhappy: Tak więc w naszej grze można w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ten niesamowity kamuflaż !  

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Filadelfia

Curfa… niech ktoś skasuje ten wpis bo znając WG to tylko kwestia czasu! :Smile_ohmy:

• Funny 2

[GLORY]
Players
364 posts
9,015 battles

USS Eldridge (DE-173) (zwodowany 25 lipca 1943r. niszczyciel eskortowy typu Cannon)

Kamuflowanie okrętu poprzez rozpylenie mgły (u nas zasłona dymna) w której okręt znika fizycznie, przez co będzie całkowicie niemożliwy do trafienia przez pociski i torpedy, oraz teleportuje się w wybrane miejsce mapy.

Część załogi nie wyszła z tego eksperymentu żywo, część odniosła poważne rany, oraz wylądowała w psychiatryku ale... eureka, w WoWships nie ma załogi na okrętach !  Tak więc w naszej grze można w pełni wykorzystać możliwości jakie daje ten niesamowity kamuflaż !  

Jak będzie się jeszcze mógł przenosić w czasie to biere  :)

• Funny 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.