Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Námořní legendy: Americká palubní letadla – upoutávka - Diskuzní vlákno

23 comments in this topic

Recommended Posts

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts

Asi 4 měsíce podobná videa nesleduji a nebudu.Nehraji hru proto , abych si opakoval angličtinu a platím v Českých korunách a ne v Eurech....takže řekněte šéfům ,ať si videa v cizím jazyce VESELE vetknou tam kam se jim VEJDOU

• Cool 4

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
247 posts
11,812 battles

přesně tak není o čem diskutovat když nejste schopný udělat k videům cz titulky jsem čech a když chce WG české hráče musí pro ně udělat cz titulky CZ peníze chcete ty vam nevadí

• Cool 2

Players
58 posts
8,263 battles

Maju tam jednu drobnu chybicku. Konkretny kus F6C Hawk, ktory je vo videu aj jeho animacia nie je vybavena motorom R-1340-3 to bol hviezdicovy motor. To konkretne lietadlo je zrejme vybavene motorom V-1150-3 co je vodou chladeny vidlicovy 12-valec. Seriove F6C uz mali  radialne R-1340-3

• Cool 1

Players
282 posts
4,080 battles
Před 6 minutami Ajax102 řekl/a:

Maju tam jednu drobnu chybicku. Konkretny kus F6C Hawk, ktory je vo videu aj jeho animacia nie je vybavena motorom R-1340-3 to bol hviezdicovy motor. To konkretne lietadlo je zrejme vybavene motorom V-1150-3 co je vodou chladeny vidlicovy 12-valec. Seriove F6C uz mali  radialne R-1340-3

V porovnání s reworkem CV je tohle nic.

• Cool 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
2 hours ago, marty01234 said:

přesně tak není o čem diskutovat když nejste schopný udělat k videům cz titulky jsem čech a když chce WG české hráče musí pro ně udělat cz titulky CZ peníze chcete ty vam nevadí

Tak nějak jsem to původně myslel , ale Dík ,že jsi mě doplnil...:cap_horn:

• Cool 2

[PPH]
Players
139 posts
8,890 battles

No s těma titulkama je to dlouhodobě... poněkud nemilé... Obecné zprávy typu Full ahead nemám problém číst s ang. titulkama či poslouchat.. ale "vyprávěcí" a zájmová videa si chci užít a ne to mít jako překladatelské cvičeníčko... Video tu visí téměř celý den... a počet jazyků - titulků.. se nijak nezměnil... Zde máte na čem zapracovat. Sice to není gro hry ale jen doplněk... zpestření... ale je to VAŠE vizitka...

Ale co je to proti CV reworku... :-P

• Cool 3

[-BES-]
Beta Tester
39 posts
13,023 battles

.... A Žabák dělá neviditelného :cap_money: , hlavně že se přestěhovali do Prahy 

• Cool 1

[PPH]
Players
139 posts
8,890 battles

Tak více jak 24 hodin po přidání videa jsou stále k dispozici jen 4 jazykové mutace titulků... Dřívější videa měla titulky v 7mi.. 8mi... možná i více jazycích... Znamená to že aktuálně budou videa okleštěna jen na hlavní jazykové větve a zbytek komunity má potrénovat cizí slovíčka nebo utřít hlen pod nosem??

Nevypíšeme nějaké sázky... kdy titulky budou..?? 8-)

Můj tip -  titulky nebudou dřív jak v následujících 36ti hodinách ( tj. do poledne pátku 11.1. 2019)

[BAF]
Players
27 posts
6,441 battles
On 1/8/2019 at 5:22 AM, Thorisin said:

Asi 4 měsíce podobná videa nesleduji a nebudu.Nehraji hru proto , abych si opakoval angličtinu a platím v Českých korunách a ne v Eurech....takže řekněte šéfům ,ať si videa v cizím jazyce VESELE vetknou tam kam se jim VEJDOU

Na Youtube je možnost zapnout titulky s automatickým překladem. Není to dokonalé, ale překlad je velmi srozumitelný.

Navíc nevidím důvod proč nadávat na dodatečný obsah který by WG vůbec nemuselo vytvářet ke svým free to play hrám. Je spousta her, které si musíte nejdříve koupit pro to aby jste je mohli hrát a jejich dodatečný obsah přeložen v češtině není.

• Cool 3
  • Angry 1

[PPH]
Players
139 posts
8,890 battles

Já to zvládnul s titulkama anglickýma... nerad, ale 2 cizí jazyky jakžtakž zvládám... Je tu ale nezanedbatelná část komunity ( starší kusy např.) co zvládnou jen "spasiba Nataša".

Navíc WG si tenhle "standart" nastavilo samo - dodatečný obsah s komfortními X jazyčnými titulky.. Takže se remcá jen proto že na to začli defekovat :-)

[BAF]
Players
27 posts
6,441 battles
5 hours ago, mortas_invader said:

Já to zvládnul s titulkama anglickýma... nerad, ale 2 cizí jazyky jakžtakž zvládám... Je tu ale nezanedbatelná část komunity ( starší kusy např.) co zvládnou jen "spasiba Nataša".

Navíc WG si tenhle "standart" nastavilo samo - dodatečný obsah s komfortními X jazyčnými titulky.. Takže se remcá jen proto že na to začli defekovat :-)

Pokud vím, tak na českém překladu se dělá jen v Praze a sem si jistý že těch lidí moc není. Prostě to nestíhají.
Mně se jen nelíbí jak mají našinci tendenci brblat na všechno místo toho aby se snažili najít alternativní řešení.

• Cool 2
  • Bad 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
20 hours ago, Cunnedda said:

Pokud vím, tak na českém překladu se dělá jen v Praze a sem si jistý že těch lidí moc není. Prostě to nestíhají.
Mně se jen nelíbí jak mají našinci tendenci brblat na všechno místo toho aby se snažili najít alternativní řešení.

Platím korunami, chci České titulky.Nesrozumitelné? Anglicky umím ,ale tak proč EDIT u všeho co je v Angličtině slibují dodatečné titulky když se ně nakonec raz , dva??? Zkus si to projít do listopadu a asi ze zasměješ kolikrát slibovali překlad . Neslibuji něco co nechci dělat.Přesně jak to již bylo ,řečeno, je to VIZITKA . Od té doby na to poukazuji a

vše se nějak ztrácí v překladu, že?   :Smile_coin:

Edited by ZeroFortyOne
Upraveno pro obsah vulgarismů

Players
109 posts
13,849 battles
Před 12 hodinami Cunnedda řekl/a:

Z otázkou brblání naprosto souhlasím.

Lidi, jinak, jsme ve hře, která má celosvětový rámec. Hraje se tudíž po celé té naší placce, kouli (vyberte si dle svého přesvědčení :cap_like:).

A mezinárodním komunikačním jazykem (bůh ví proč :cap_hmm:) je angličtina.

Buďte tedy rádi, že aspoň WG občas něco hodí česky, pač u jiných celosvětových fenoménů herního průmyslu tohle ani zdaleka nemáte. Příkladem může být třeba Star Wars: The Old Republic. Tam není ani prd česky a hraje to stejně obrovská česká komunita, jejíž hráči jsou i v nejlepších guildách EU serveru :cap_win:. Jak je to na World of warcraft apod. nevím, ale předpokládám, že ani tam to nebude kdovíjak slavné.

• Cool 3

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
On 1/13/2019 at 10:23 AM, OscarVonReuental said:

Z otázkou brblání naprosto souhlasím.

Lidi, jinak, jsme ve hře, která má celosvětový rámec. Hraje se tudíž po celé té naší placce, kouli (vyberte si dle svého přesvědčení :cap_like:).

A mezinárodním komunikačním jazykem (bůh ví proč :cap_hmm:) je angličtina.

Buďte tedy rádi, že aspoň WG občas něco hodí česky, pač u jiných celosvětových fenoménů herního průmyslu tohle ani zdaleka nemáte. Příkladem může být třeba Star Wars: The Old Republic. Tam není ani prd česky a hraje to stejně obrovská česká komunita, jejíž hráči jsou i v nejlepších guildách EU serveru :cap_win:. Jak je to na World of warcraft apod. nevím, ale předpokládám, že ani tam to nebude kdovíjak slavné.

A za jakou guildu hraješ?  Já to hraji asi stejně dlouho jako lodě a mám 44 charakterů jen na Evropském serveru , ale s tím rozdílem ,že český překlad vždy někdo z Guildy dodá..Zbytek je o zvyku

Players
109 posts
13,849 battles
Před 3 hodinami Thorisin řekl/a:

A za jakou guildu hraješ?  Já to hraji asi stejně dlouho jako lodě a mám 44 charakterů jen na Evropském serveru , ale s tím rozdílem ,že český překlad vždy někdo z Guildy dodá..Zbytek je o zvyku

Nepatří to sice sem, ale když se ptáš: Czechoslovak Imperial Legion. :Smile_izmena::Smile_playing:

Překlad samozřejmě někdo ze známých dodat může, ale rozhodně to nevytváří v BioWare. O tom byla celá pointa toho, co jsem napsal. :fish_haloween:

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
19 hours ago, OscarVonReuental said:

Nepatří to sice sem, ale když se ptáš: Czechoslovak Imperial Legion. :Smile_izmena::Smile_playing:

Překlad samozřejmě někdo ze známých dodat může, ale rozhodně to nevytváří v BioWare. O tom byla celá pointa toho, co jsem napsal. :fish_haloween:

Ona tam ,ale původně ze začátku ta snaha byla a sliby taky.pokud bych pod každým videem nečetl ,že Český překlad bude brzy , asi by mi to bylo jedno... :cap_horn:  Pointa je spíš v tom ,že pokud něco nechci dělat , tak to alespoň neslibuji.Zkus se podívat pod některá listopadová videa.Sliby byly , ale skutek tak nějak utekl..TO je podle mě ten problém...Jde jim jen o penízky a ne o komunitu.České korunky jim nesmrdí... :Smile_coin:

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
On 1/12/2019 at 3:50 PM, mortas_invader said:

Taky umím anglicky ,ale proč to do prd.le slibují od listopadu  a ani jedno video nemá Český překlad? České korunky jim koukám nesmrdí...  :Smile_coin:

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
On 1/8/2019 at 2:22 PM, Thorisin said:

A klidně si k nim hned strčte i druhý díl....Protože historické pořady v Češtině o Americkém námořním letectvu si i deb.l na youtube najde v plně Českém překladu asi za dvě minuty...Děkuji  :Smile_facepalm:

• Bad 1

[O-S-W]
[O-S-W]
Beta Tester
114 posts
10,429 battles

Za mě palec dolů WG, pokud nejste schopni tam dát české titulky tak to ani nedávejte na stránky.:etc_swear:

• Cool 1

Players
58 posts
8,263 battles
On 1/13/2019 at 10:23 AM, OscarVonReuental said:

V pripade Subnautica, tam zvladli dat slovencinu aj cestinu :-)

[BAF]
Players
27 posts
6,441 battles
6 hours ago, Ajax102 said:

V pripade Subnautica, tam zvladli dat slovencinu aj cestinu :-)

V případě Subnautica tam mají taky výrazně méně textu, který každý den nepřibývá.

• Bad 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
104 posts
39 minutes ago, Cunnedda said:

V případě Subnautica tam mají taky výrazně méně textu, který každý den nepřibývá.

To je sice pěkný ,ale už táta mě jako malého smrkáče učil , že nemám nikomu slibovat něco , co nechci nebo nemohu udělat, protože bych pak byl za LHÁŘE...  Je to pak Tvoje vlastní vizitka...Potřebuješ sem dát link jako důkaz toho ,že se jim nedá věřit???

Laskavě si uvědom ,že je super , že bráníš hru co máš rád, ale i autor může udělat chybu , jde o to jí připustit a uznat...Pokud tu budeš takhle dál LOBOVAT jako pes obranář, ten text od autorů najdu a rád Ti ho pošlu...Je to již pomalu 3 měsíce a to není nejbližší možná doba.A ten slibovaný text a ani žádný jiný od té doby není přeložen.Tobě o nic nejde , mě ANO.Jde o princip...:Smile_facepalm:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.