Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Prémiový obchod v lednu: Kontejnery sbírky „Belle Époque“ - Diskuzní vlákno

25 comments in this topic

Recommended Posts

[TTT]
Players
1,147 posts
11,424 battles

Ne! Je mi líto, ale už ani korunu. Až bude hra ve stavu hratelném a developeři ve stavu střízlivém tak možná.

• Cool 4

Players
46 posts
6,876 battles

To se ještě pořád najde někdo, kdo aktivně hraje a Belle Epoque nemá ještě poskládanou?

[PPH]
Players
139 posts
8,883 battles

Já ji poskládal až dnes.. z duplikátů a hraji si myslím dost aktivně... 8-)

• Cool 1

Players
46 posts
6,876 battles
40 minutes ago, mortas_invader said:

Já ji poskládal až dnes.. z duplikátů a hraji si myslím dost aktivně... 8-)

no z duplikátů, právě... Já ji poskládal včera + od té doby mi padly ještě 2 kontejnery z misí na skopčácký Kongo :D

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles

Tak určitěěěě :Smile_trollface:

Spojler

• Funny 2

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles
Před 1 hodinou Tobi_1989 řekl/a:

To se ještě pořád najde někdo, kdo aktivně hraje a Belle Epoque nemá ještě poskládanou?

:Smile_facepalm:co tím chceš říct že hraješ všechno, vždycky? :Smile_playing:
A kdo ne je looser? :cap_haloween:Jaaaaj......:Smile_hiding:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
839 posts
7,497 battles

Poskladany to nemam, nevim z ceho to pada, ani k cemu to je.

Ale reknu tatinkovi a ten mi koupi Yamato, a vsechny vas postřílím ...

• Cool 1
  • Funny 11

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles

Ja taky asi jinej gang

• Funny 2

Players
46 posts
6,876 battles
20 hours ago, LucyCZ said:

:Smile_facepalm:co tím chceš říct že hraješ všechno, vždycky? :Smile_playing:
A kdo ne je looser? :cap_haloween:Jaaaaj......:Smile_hiding:

Nechápu co jako "všechno vždycky", co tím chtěl básník říci?

Jen říkám, že kdo dělá mise na Fridricha (a nevidím důvod je nedělat, nejsou těžké a tier VI premiák je fajn odměna) ten by měl mít tenhle týden bohatě dost na poskládání sbírky. a když náhodou někdo chytil neskutečnou smůlu na RNG tak má ještě kontejnery z příštího týdne.

Prostě kdo dělá Fridricha (což asi každý kdo hraje aktivně, teda aspoň 4, 5 bitev denně a má tier VII+) ten ho prakticky nemůže udělat bez Belle Epoque,  leda by sám odškrtnul, že tu sbírku specificky nechce, což by podle mě udělal leda blb, když jsou za to krom finální vlajky i 4 dny prem. účtu...

A looser by byl především ten, co by platil 1 euro za RNG kontejner co mu dá 2 náhodné symboly co mu můžou a nemusí zkompletovat sbírku co hodí odměny za cca stovku celkem :Smile_trollface:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles
Před 8 hodinami Tobi_1989 řekl/a:

Nechápu co jako "všechno vždycky", co tím chtěl básník říci?

Jen říkám, že kdo dělá mise na Fridricha (a nevidím důvod je nedělat, nejsou těžké a tier VI premiák je fajn odměna) ten by měl mít tenhle týden bohatě dost na poskládání sbírky. a když náhodou někdo chytil neskutečnou smůlu na RNG tak má ještě kontejnery z příštího týdne.

Prostě kdo dělá Fridricha (což asi každý kdo hraje aktivně, teda aspoň 4, 5 bitev denně a má tier VII+) ten ho prakticky nemůže udělat bez Belle Epoque,  leda by sám odškrtnul, že tu sbírku specificky nechce, což by podle mě udělal leda blb, když jsou za to krom finální vlajky i 4 dny prem. účtu...

A looser by byl především ten, co by platil 1 euro za RNG kontejner co mu dá 2 náhodné symboly co mu můžou a nemusí zkompletovat sbírku co hodí odměny za cca stovku celkem :Smile_trollface:

Sryjako ale tedka treba jsou tam mise na DD, CV a btw spechame nekam?

Stejne ho dostanem . jen shrnuti proc jsi ocividne WG material:

DD =  neumim -  netaham to do randomu za cilem kontejneru (necurdim jinym hru za ucelem kontejneru)

CV = neumim - netaham to do randomu za cilem kontejneru (necurdim jinym hru za ucelem kontejneru)

AA = nejezdime ted trolling za ucelem CV a CA s full AA (ale muzem - zatim)

Nejsem pay to #freesteel k odjeti kontiku skrze kampaŇ

.....Nebudu hrat jako opice neco co bude stejne z pul roku crap................ (kde jsou casy NM, Fusa, Nagata.......pisu z hlavy a je pozde)

MŇo jsi víc OP když máš hotovo no. Za jakou cenu?

Gratulka. :cap_like:

• Bad 2

[PPH]
Players
139 posts
8,883 battles

No nevím... osobně - vyjma bodu s CV se kterým se dá souhlasit ( chtěl jsem jej udělat v coopu ale je to o nerva - málo base XP) je zbytek celkem... mimo.. Hraju běžně všechny třídy ( vyjma CV) a ač s DD taky úplně neexceluju... tak "zkurvit" hru ostatním při dané dávce smůly dokážu i v BB se kterou mi to "jde" celkem nejlépe... přesto už mám z aktuálního nařízení všechny kontejnery vyjma CVčkového..

A hrát jako opice... to zvládá dost spoluhráčů tj. by se to Lucy zcela bez problémů ztratilo takže se nežinýruj ;-) Samozřejmě pokud to máte jako klanový freesteel bojkotovací postoj... tak to je jiná...

A jak jsem psal už jinde - ani po kompletní oprašovačce hvězdiček + Friedrich ( bez placené kampaně) tak stejně to  ( u mě v přístavu) nevyjde ani na Blacka... o Stalingradu ani nemluvě...:cap_like:

• Cool 1

Players
46 posts
6,876 battles

Můžete mi někdo ten příspěvek od Lucy přeložit do češtiny, slovenštiny nebo nějakého jiného jazyka se srozumitelnou větnou skladbou?

Pořád nevím co "stejně ho dostanem" (Fridricha? bez plnění misí asi ne...), nevím proč to, že Lucy neumí DD a CV a sestřelovat letadla ze mě dělá "WG materiál" (mimochodem za sestřelování letadel není kontejner - the more you know...), věta " Nejsem pay to #freesteel k odjeti kontiku skrze kampaŇ " mi vůbec nedává smysl (co má sakra Belle Epoque společného s ocelí?)

" ....Nebudu hrat jako opice neco co bude stejne z pul roku crap.... " taky vůbec nechápu kam míří a "OP" si fakt nepřipadám, jelikož vánoční kampaň je, stejně jako vloni a předloni, koncipovaná tak, aby ten kdo nekřesťansky grindí jí měl za odpoledne, ostatní za cca 2-3 dny, ti kdo se vůbec nesnaží za týden a další část kampaně se stejně odemkne až po tom týdnu, takže se ve středu u další části stejně všichni potkají s nulou

BTW AA misi a grind s CVčkama taky nemám, CVčka nehraju (resp. rozjel jsem si US linku, hrál jsem ji hlavně v PvE abych zjistil jak se to hraje a prostě na takovou kopu mikromanagementu nemám) a AA se plní děsně pomalu, jelikož CV je málo a málokterá je dost pitomá na to, aby soustavně útočila na cokoliv s opravdu silnou AA :)

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles

Tak jeste jednou zjednodusene.
Jezdim si na randomu lode ktere me bavi, Jetela dostanu i presto ze nemusim co den to cucet jaky mise potrebuju - plni se mi to samo aniz bych tomu venovala pozornost. :Smile_ohmy:

Ty se tu naparujes ze to mas davno hotovy? A? :cap_haloween: 

Players
46 posts
6,876 battles

To se ale potom hádáme  o něčem  co je úplně  mimo tema.

Takže  ještě  jednou :

1) Mě  osobně  na zkompletování  sbírky  stačily 2 kontejnery z aktuálního  týdne, zbytek mi napadal za minulé  dva (což  tobě asi taky když  tvrdíš, že  máš  z minula splněno). Jelikož  nepředpokládám, že  bych měl  nějakou  extra kliku tak bych  čekal, že  zhruba tou dobou co já (2 dny po vydání  3. části, spousta  času  na vyjetí  dvou kontejnerů, např. 1 za BB a 1 za tuším  sekundárky  nebo za co byl se dají  vyjet zároveň) by to mohla mít  většina těch, kdo aktivně  hrají ( o dělání  opiček a nucení se mimo komfortní  zónu  nebyla řeč). Kdo má  větší  smůlu  na RNG má  tenhle týden  ještě  2 kontejnery navíc, 3 pokud hraje CV.

2) To hlavní  o co mi šlo  je to, že  jen blbec  si ty kontejnery  bude kupovat, kor za cenu, kdy kontejner obsahující  2 z 16ti symbolů  (které  navíc  můžou  být duplikáty, čímž  se jejich hodnota ještě  vydělí pěti) stojí  při  nejlepším  pětinu hodnoty odměn  za sbirku.

TL;DR verze: Mít  hotovou  1. +2. část  a 2 kontejnery  ze 3. části  2. den po odemčení  3. části  mi fakt nepřijde  jako extra  výkon a komu ani to nestačí  na Belle Epoque má  před  sebou  ještě minimálně 5-7 dalších  kontejnerů  zdarma v 3. a 4. části, takže  kupovat je za peníze může  leda blb.

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,919 battles

V 4. časti žiadne kontajneri niesu... preto som to ja napr. dokončil cez co op aj pre DD. Každý má právo sa pochváliť... a každý má právo sa nepochváliť. To či je to narcizmus, nacizmus alebo len výzva nechám na každého, myslím si že je zbytočné si vypisovať o tom obsiahle komentáre. Tešte sa, že čosi dostaneme zadarmo... Freeocel, Freelodička, Freedublonky, FreeJežíšek. Ja si v hre pripadám ako z tej reklamy všetko je zadarmo... akurát ja už som minul vyše 300€ :) A viete čo? Vôbec mi to nevadí... hra ma baví, som rád za celú vianočnú akciu čo tento rok WG vymyslela. Vločky, PEF, Freeocel,... akurát si niesom istý či kampaň za hotovosť už nieje trochu cez čiaru... ale ako všetko si toto musí zvážiť každý sám - predsa len všetci sme tu dospelí ľudia a nebudem druhým hovoriť čo majú robiť zo svojimi peniazmi. Takže ak si niekto kúpi kontajner aj na tu zbierku looserom pre mňa určite nebude... skôr človek čo si za peniaze dopraje trochu pohodlia. Aj vlakom sa dá cestovať zadarmo a predsa si ľudia kupujú 1.triedu s lôžkom...

• Cool 1

[PRDI]
Players
162 posts
1,121 battles

hadate sa na niečom čo nemožete vlastniť ani chytiť do ruky maximalne to mate prenajate a ked wg povie že pozajtra z neho bude crap tak bude 

čo by mi ani nevadilo lebo už 7-rokov vyhlasuje wg že premiovky budu horšie ako z línie lenže robí presny opak a tak si privyraba celkom slušne na ukor hračov ktory to chcu hrať

[FO3]
Players
37 posts
4,636 battles

Tak ze zvědavosti jsem se na tu sbírku u sebe kouknul (mám to jako Lucy, nějak tomu taky nedávám pozornost) a hlásím se k těm lamám, co sbírku nemají dokončenou a mít ani nebudou. Proč? Protože WG mi ve své dobrotě házelo v kontejnerech (až na dva případy) jen samé duplikáty (odehrál jsem vše co jsem mohl, krom CV ) a vzhledem k faktu, že v  posledním nařízení žádné kontejnery nejsou a v současnosti mi chybí ještě dva symboly, tak je to už bez šance. Jinými slovy nebudu mít vlaječku ani emblém, ani 4 dny premiáku. Achich ouvej, asi si to půjdu hodit :Smile_teethhappy: A kupovat kvůli tomu kontejnery??? :Smile_facepalm: 

• Cool 2

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
54 posts
7,093 battles

Tato sbírka bude ve hře k dispozici trvale.

To znamená, že se kontejnery objeví v arsenalu, nebo půjde obrázky sbírat i přes normální denní kontejnery, nebo se objeví akce "sbírka se vrací", jako to bylo u Bismarka. (nebo je půjde stále jen koupit)

Kontejnery se sbírkou neotvírám, shovávám si prémiák na dobu kdy ho budu potřebovat. Vzhledem k tomu že mám ještě na dlouho normální WG prémiák a tenhle super WOWS prémiák běží současně a neprodlužuje platnost standartního.

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,441 posts
10,749 battles
V 7. 1. 2019 v 12:03 Sboot_cz řekl/a:

Tak ze zvědavosti jsem se na tu sbírku u sebe kouknul (mám to jako Lucy, nějak tomu taky nedávám pozornost) a hlásím se k těm lamám, co sbírku nemají dokončenou a mít ani nebudou. Proč? Protože WG mi ve své dobrotě házelo v kontejnerech (až na dva případy) jen samé duplikáty (odehrál jsem vše co jsem mohl, krom CV ) a vzhledem k faktu, že v  posledním nařízení žádné kontejnery nejsou a v současnosti mi chybí ještě dva symboly, tak je to už bez šance. Jinými slovy nebudu mít vlaječku ani emblém, ani 4 dny premiáku. Achich ouvej, asi si to půjdu hodit :Smile_teethhappy: A kupovat kvůli tomu kontejnery??? :Smile_facepalm: 

Presne tak v druhem kontejneru uz mi padl duplikat :Smile_facepalm:a holt mam jen premiak na 380dní no :Smile_sceptic:

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
839 posts
7,497 battles

@Tobi_1989

Tak musím říct, že trošku přestřelil....

Kromě 2x mise na CV z druhého a třetího nařízení mám všechny kontíky. Přesto mi 3x symbol chybí a mám jen 14 duplikátů :Smile_amazed: - v téhle hře se mi už ne smůla, ale sračky lepí na paty....

Tedy jeden kontík vyjezdit na letadlovkách v coopu - bo přesně jak říká @LucyCZ - nebudu mršit hru ostatním, nebo si počkat až budou za pár uhlí v Arzenálu...

Každopádně to taková "samozřejmost není"...

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,207 posts
9,592 battles
On 1/12/2019 at 11:30 AM, reeprich said:

@Tobi_1989

Tak musím říct, že trošku přestřelil....

Kromě 2x mise na CV z druhého a třetího nařízení mám všechny kontíky. Přesto mi 3x symbol chybí a mám jen 14 duplikátů :Smile_amazed: - v téhle hře se mi už ne smůla, ale sračky lepí na paty....

Tedy jeden kontík vyjezdit na letadlovkách v coopu - bo přesně jak říká @LucyCZ - nebudu mršit hru ostatním, nebo si počkat až budou za pár uhlí v Arzenálu...

Každopádně to taková "samozřejmost není"...

Noo ja tu sbirku ma splnenou a zbylo mi jeste 13 duplikatu :Smile_hiding:Nemluve o rom ze jeste asi dostanu spoustu kontku za mise a koly takze ocekavam ze nakonec budu mit +-30 duplikatu

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,919 battles
On 1/7/2019 at 12:03 PM, Sboot_cz said:

tak nejaké kontajnery sú aj z kampane mocný Princ... teda ak si už získal Princ.

[IDDQD]
Beta Tester
2,772 posts
4,674 battles

Tak duplikáty vyměníš , ted zaleží jestli je máš

eJxQijg.jpg

já ne , takže na to prdínkuju . A ty kontíky určitě kupovat nebudu

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.