Jump to content
  • 0
Lasetr

Přihlášení do klanu

26 comments in this topic

Question

[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

Dostanu pozvánku do klanu ....tu přijmu a vypnu pc a druhý den jsem bez klanu,to to se opakovalo dvakrát...co to je,to mě pořád vyhazují?

Hru jsem přeinstaloval a opakoval přijetí pozvánky do klanu,kde jsem byl a druhý den opět bez klanu...

25 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,820 posts
17,334 battles

Obrať se na podporu. Tady nelze nic moc jiného vymyslet. A přímo se zeptej kdo tě vyrazil. Buď tě někdo trollí anebo je to bug, každopádně dej vědět jak jsi dopadl a hodně zdaru :Smile_Default:

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

díky na podporu jsem již psal tak uvidím,rozhodně dám vědět

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

odpověd od podpory:

Je to jednoduché. Do klanu jste byl přidán sám sebou a poté Vás jiný hráč z klanu odebral. To se opravdu stalo již dvakrát.

V tomto případě budete muset kontaktovat přímo klan.

Ten jsem kontaktoval a nikdo mě nevyhodil zato když nyní vjedu na stránky klanu a chci se přihlásit tak mi to ukazuje to to....což je blbost.nic jsem sám dobrovolně neopustil

1979287034_Beznzvu.thumb.png.8d2154aea3766d7f7b7bdeb8c928ebba.png

• 0
[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles

Zdravím. Naskýtá se větší počet otázek... totiž, měl jsi klan předtím, než jsi byl přijat do tohoto klanu? To by totiž odpovídalo situaci, kterou vidím na obrázku, čili, že do dneška do 20:43 nemůžeš vstoupit do klanu, jelikož po vystoupení z klanu musíš počkat 72 hodin, než můžeš znovu vstoupit do nějakého klanu.

Pokud jsi klan neměl, vstoupil jsi a udělalo ti to tohle, je možné, že tě někdo nějakým nedopatřením vyhodil. Počkej do devíti do večera dneska a zkus to znova.

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

Díky v tomto klanu jsem byl tak před rokem ....přestal jsem hrát hru a nyní mě to zase chytlo.....

Takže dnes po deváté hodině pokus číslo tři. 

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
2,774 posts
4,674 battles
10 minutes ago, TheComedian1983 said:

Je to trošku divočina

Co by , věčně Silvestr a ukliknul se , no . Se stane . . Já mám taky občas problém se trefit myší na to správné tlačítko :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

27.12.2018 i 1.1.2019 jsem byl v práci.....osobně jsem se sám nevyhazoval,nejsem tydýt....

a před chvílí jsem dostal opět email od podpory s tímto textem:

Jak Vám již kolega vysvětlil, vidíme, že Vás již dvakrát jeden z členů klanu z klanu odebral. 

Z tohoto důvodu je nutné kontaktovat přímo klan, protože jeden z výkonných ředitelů Vás vždy z klanu odstraní. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,820 posts
17,334 battles

Výkonných ředitelů ?
Prosím ať to není copy/paste originální odpovědi :Smile_sad:

• 0
[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,208 posts
9,597 battles
29 minutes ago, Lasetr said:

27.12.2018 i 1.1.2019 jsem byl v práci.....osobně jsem se sám nevyhazoval,nejsem tydýt....

a před chvílí jsem dostal opět email od podpory s tímto textem:

Jak Vám již kolega vysvětlil, vidíme, že Vás již dvakrát jeden z členů klanu z klanu odebral. 

Z tohoto důvodu je nutné kontaktovat přímo klan, protože jeden z výkonných ředitelů Vás vždy z klanu odstraní. 

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Hele co jsem koukal tak [CMK] clan ma 19 hracu co muzou prijimat nebo vyhazovat hrace z klanu.

Takze nejspise jednoho z nich bavi te neustale vyhazovat z klanu.

Jestli mate klanove TS nebo Discord zkus se tam poptat jestli to nekdo nedela ze srandy pripadne jestli si nekoho nenastval.

Tohle opravdu vypada spise na neci potmesilost nez na bug

Pripadne zkusit zjisttit u podpory kdo te vylucuje z klanu (nebo aspon jestli je to porad ta stejna osoba)

• Cool 1

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

Už jsem domluvený se zakladatelem [CMK] ,že mám přijmout pozvánku a on to bude sledovat...

Jinak děkuji za pomoc...

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,820 posts
17,334 battles

Proto jsem hned v úvodu psal ať ti podpora řekne kdo tě vyhazuje. Vzhledem k tomu screenu s "výkonným ředitelem" to ale bude trochu problém, neb ten člověk z podpory bude nějakej....:Smile_sceptic:

• 0
[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,208 posts
9,597 battles
1 minute ago, TheComedian1983 said:

"výkonným ředitelem" to ale bude trochu problém, neb ten člověk z podpory bude nějakej....

Hele ja se ho nechci nijak zastavat ale jak je to vlastne prelozeno do cestiny primo ve hre?

• 0
[IDDQD]
Players
1,785 posts
16,226 battles
11 minutes ago, Sigimundus said:

Hele ja se ho nechci nijak zastavat ale jak je to vlastne prelozeno do cestiny primo ve hre?

myslím že jako zástupce velitele. 

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

Vyřešeno podpora napsala jméno hráče co mě vyhazoval....alespoň vím,že to není hrou.....no nebudu dělat v klanu rozbroje,někdo mě chce někdo ne.....chvíli budu hrát solo a pak to odinstaluju...

Děkuji všem a hlavně  TheComedian1983  za pomoc...

• Cool 3

• 0
[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,820 posts
17,334 battles

Než to odinstaluješ mrkni na discord HelpMe (což ti přinese pořádnej kus zábavy do hry, když budeš pořádně vědět co a jak), následně mrkni na seznam CZ/SK klanů a vyber si za pomoci této stránky podle jejich a svejch statů :Smile_honoring:

• Cool 2

• 0
[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,443 posts
10,799 battles
Před 4 hodinami Lasetr řekl/a:

Už jsem domluvený se zakladatelem [CMK] ,že mám přijmout pozvánku a on to bude sledovat...

Jinak děkuji za pomoc...

Popravde kdyz si nekdo udela takhle srandu, osobne uz bych tam potreti nesla. Hodne stesti. :Smile_playing::Smile_honoring:

• Cool 2

• 0
[T-N-T]
Beta Tester
860 posts
7,022 battles
51 minutes ago, LucyCZ said:

Popradve kdyz si nekdo udela takhle srandu, osobne uz bych tam potreti nesla. Hodne stesti. :Smile_playing::Smile_honoring:

Proto jsi taky skončila v IDDQD a nedotáhla to do nějakého lepšího klanu, třeba do toho našeho:cap_haloween:.

• Funny 5

• 0
[T-N-T]
Players
32 posts
10,193 battles

Taky jo i když jsem pozvánku dostal opět,tak jsem to odmítl....chvíli se budu placatit sám abych to zase dostal do ruky a pak se uvidí

• 0
[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,083 battles

Parádní vlákno. Má to příběh, napětí, rozuzlení.. A ve finále i dobrý konec. Kdyby to zfilmovali, dám tomu na ČSFD minimálně 4*. Zajímajé, jaké klenoty člověk objeví v zákoutích fóra. :Smile_Default:

• Funny 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.