Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Pyrokar123

Szukam klanu

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3 posts
6,816 battles

Witam , średnio ogarnięty trol z czarnym poczuciem humoru szuka klanu z dorosła obsadą i otwartymi umysłami nie koniecznie z iq powyżej 120. Wszystko wiedzącym najlepiej, pseudo pro graczom/dowódcą bez poparcia w wynikach z góry Wam dziękuje za Wasze " cenne " uwagi ale ostrzegam jestem bardzo opory na wiedzę :) Najlepiej pływa mi się po zalaniu/storpedowaniu razem z fauną morską :) A i najważniejsze jestem pazerny na wungiel i złom - bo są w cenie na skupie .Na wszelkie złośliwe i bezkrytyczne uwagi oczekuje na priv w grze . Głębokości pod kilem 

[XIII]
Players
34 posts
7,744 battles

Zapraszam Do UBCS miła atmosfera gwarantowana + świeży klan Dopiero sie rozwijamy nie patrzymy na staty liczy sie dobra zabawa

[-FWS-]
Players
24 posts
15,369 battles

Jak Twój humor jest dobry i masz poczucie humoru i nasi Wodnicy Ciebie nie przerażą no bo i wielu grubo po 40 plus no to pozostaje tylko wejść na tsa lub napisać do Von breslau lub Zdzieba lub też do mnie....A tym czasem Ahoj

[XIII]
Players
34 posts
7,744 battles
11 hours ago, LestatTom said:

szybko klany zmieniasz, pytanie dlaczego ? Ja odpowiedz znam juz .....

wytłumacz nam

Players
35 posts

Jeśli szukasz klanu z czarnym humorem zapraszam do nas :) tu sami tacy ,lecz ja ty jesteśmy łasi na stal i wungiel wiec do niego brniemy jak lep na muchę ,mamy klan z 3 tygodnie a już lejemy się o sztorm :P Nie interesuje nam gdzie byłeś i co robiłeś jak ów kolega tam na górze napisał że szybko klan zmieniasz co mnie to :) masz powody to to robisz zapraszam na TS jak wejdziesz poke mnie i cię ściągam :) 178.217.186.86:10927

Players
3 posts
6,816 battles
18 hours ago, LestatTom said:

szybko klany zmieniasz, pytanie dlaczego ? Ja odpowiedz znam juz .....

Witam Tomek to co miałem Ci do powiedzenie to powiedziałem zanim Was opuściłem i nie jestem zwolennikiem publicznego " prania brudów " to mi nie jest potrzebne chyba że Tobie :) ?

p.s Ty wiesz wszystko naj i Twoj klan jest naj tylko że ja średnio ogarnięty trol tego nie dostrzegam :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.