Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Ahnkoo

Neustrashimy - Tier IX

16 comments in this topic

Recommended Posts

[LUZ]
Players
46 posts
1,208 battles

Czy jest gdzieś info czy niszczarka ta pojawi się w najbliższym paczu czy może szybciej/później i z tego co gdzieś tam na reddit wyczytałem to ma być za free xpa... kojarzy może ktoś coś jak to ma wyglądać?

http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Neustrashimy

[CSMW]
Beta Tester
1,523 posts
10,867 battles

Hmmm, w działkach jakimś mocarzem nie jest, torpedy przeciętniawka, no, ale... ten niemiecki sonar, radar 50s, naprawka i superdługi, wędrujący dym mogą spowodować, że jako- tako będzie grywalny

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles
On 1/4/2019 at 8:06 PM, Korsarz_87 said:

Hmmm, w działkach jakimś mocarzem nie jest, torpedy przeciętniawka, no, ale... ten niemiecki sonar, radar 50s, naprawka i superdługi, wędrujący dym mogą spowodować, że jako- tako będzie grywalny

W moim przypadku niebagatelną rolę odgrywa aspekt, że tak się wyrażę "estetyczny". Kolekcjonuję wszystkie okręty z tymi odjechanymi wieżami i działami 130 mm. Żeby Cię jeszcze bardziej rozbawić powiem że z tego powodu kupiłem Huanghe. Zresztą cała reszta to dobre, albo przyzwoite okręty: Grozovoi, Kutuzov i Dmitr Donskij. Ot taka mała słabość, żeby nie powiedzieć szajba :cap_haloween:

• Cool 1

[LUZ]
Players
46 posts
1,208 battles
4.01.2019 o 19:06, Korsarz_87 napisał:

Ma jedna wieżyczke mniej niz Grozovoj to prawda. Ale te dzialka sa turbo...genialne APki...jest troche wolniejszy ale będzie miał lepszą wykrywalność no i cała reszta o której juz wspomniałeś... no moim zdaniem dokładając fakt, że to IXtka i premium sprawia, że każdy entuzjasta dd nie może przejść obojętnie obok tej maszyny...  już 600k fxpa jest gotowe i bije dalej żeby z nowym paczem dobrze wejść w ten Nowy Rok :dance_turtle:

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles
5 hours ago, Ahnkoo said:

Ma jedna wieżyczke mniej niz Grozovoj to prawda. Ale te dzialka sa turbo...genialne APki...jest troche wolniejszy ale będzie miał lepszą wykrywalność no i cała reszta o której juz wspomniałeś... no moim zdaniem dokładając fakt, że to IXtka i premium sprawia, że każdy entuzjasta dd nie może przejść obojętnie obok tej maszyny...  już 600k fxpa jest gotowe i bije dalej żeby z nowym paczem dobrze wejść w ten Nowy Rok :dance_turtle:

Cała reszta podana przez Korsarza czyli sonar, radar, wędrujący dym itp. to tylko i wyłącznie jego ironia.

Gdyby taka niszczarka istniała to byłby cud, miód i orzeszki :Smile_smile:

Alpha Tester
811 posts
11,656 battles

W obecnej postaci to ani torpedowiec ani artylerzysta. Niby uniwersalny ale w niczym mocny nie jest.

[LUZ]
Players
46 posts
1,208 battles
3 godziny temu, Low_Key_Lyesmith napisał:

Cała reszta podana przez Korsarza czyli sonar, radar, wędrujący dym itp. to tylko i wyłącznie jego ironia.

Gdyby taka niszczarka istniała to byłby cud, miód i orzeszki :Smile_smile:

...wiem Low...podpiąłem się sarkatycznie twierdząc, że mimo wszystko to będzie fajny okręt... ;)

BTW. spoko filmik jak działa jako spotter i ciekawy jestem jak bardzo źle będzie z AA z nowym rework'iem CV'łek

• Cool 1

[BASIC]
Beta Tester
230 posts
7,895 battles
1 hour ago, Ahnkoo said:

...wiem Low...podpiąłem się sarkatycznie twierdząc, że mimo wszystko to będzie fajny okręt... ;)

BTW. spoko filmik jak działa jako spotter i ciekawy jestem jak bardzo źle będzie z AA z nowym rework'iem CV'łek

Oby za węgiel albo free expa był, czego Tobie i sobie życzę.

PS. Dzięki za film :Smile_great:

[LUZ]
Players
46 posts
1,208 battles
3 godziny temu, Low_Key_Lyesmith napisał:

Oby za węgiel albo free expa był, czego Tobie i sobie życzę.

PS. Dzięki za film :Smile_great:

Ma być za free xp (tak mocno spekuluje reddit - link poniżej) ... z tym, że po obejrzeniu filmu z yt na kanale MageT'a na temat Alaski wygląda na to, że zwiększają wymagania z 750k do 1M free xp za premium IX

https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/9yi6ex/tier_9_russian_destroyer_neustrashimy_dev_blog/

[CSMW]
Beta Tester
1,523 posts
10,867 battles
14 hours ago, Low_Key_Lyesmith said:

rolę odgrywa aspekt, że tak się wyrażę "estetyczny"

A jak myślisz, dla czego uparłem sie na Grozowoja i to jeszcze kiedy miał opinie co najwyżej średnie? Te ruskie zimnowojniaki, zawsze mi sie podobały.

I jeszcze pare premek by sie znalazło zanabytych pod wpływem tegoż bodźca.

• Cool 2

Beta Tester
11 posts
4,200 battles

Spotkałem dziś to cudo testowane przez super testera, który twierdził, że podobno ma być za stal : - (

[PLO]
[PLO]
Players
227 posts
4,370 battles

Nie masz się czym martwić. 

Póki co to jest Grozovoi wykastrowany o jedną wieżę, z mniejszym spotem i 3600 tylną wieżą...

[CSMW]
Beta Tester
1,523 posts
10,867 battles
11 hours ago, mo_bzowska said:

Spotkałem dziś to cudo testowane przez super testera, który twierdził, że podobno ma być za stal : - (

Przecież oni nie mogą podawać żadnych informacji, a to jest już dość istotne info "strategiczne"

[MAX]
Moderator
1,693 posts
7,993 battles
5 hours ago, Korsarz_87 said:

Przecież oni nie mogą podawać żadnych informacji, a to jest już dość istotne info "strategiczne"

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.