Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
Ahnkoo

Neustrashimy - Tier IX

28 comments in this topic

Recommended Posts

Players
46 posts
1,330 battles

Czy jest gdzieś info czy niszczarka ta pojawi się w najbliższym paczu czy może szybciej/później i z tego co gdzieś tam na reddit wyczytałem to ma być za free xpa... kojarzy może ktoś coś jak to ma wyglądać?

http://wiki.wargaming.net/en/Ship:Neustrashimy

[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles

Hmmm, w działkach jakimś mocarzem nie jest, torpedy przeciętniawka, no, ale... ten niemiecki sonar, radar 50s, naprawka i superdługi, wędrujący dym mogą spowodować, że jako- tako będzie grywalny

[BASIC]
Beta Tester
239 posts
9,054 battles
On 1/4/2019 at 8:06 PM, Korsarz_87 said:

Hmmm, w działkach jakimś mocarzem nie jest, torpedy przeciętniawka, no, ale... ten niemiecki sonar, radar 50s, naprawka i superdługi, wędrujący dym mogą spowodować, że jako- tako będzie grywalny

W moim przypadku niebagatelną rolę odgrywa aspekt, że tak się wyrażę "estetyczny". Kolekcjonuję wszystkie okręty z tymi odjechanymi wieżami i działami 130 mm. Żeby Cię jeszcze bardziej rozbawić powiem że z tego powodu kupiłem Huanghe. Zresztą cała reszta to dobre, albo przyzwoite okręty: Grozovoi, Kutuzov i Dmitr Donskij. Ot taka mała słabość, żeby nie powiedzieć szajba :cap_haloween:

• Cool 2

Players
46 posts
1,330 battles
4.01.2019 o 19:06, Korsarz_87 napisał:

Ma jedna wieżyczke mniej niz Grozovoj to prawda. Ale te dzialka sa turbo...genialne APki...jest troche wolniejszy ale będzie miał lepszą wykrywalność no i cała reszta o której juz wspomniałeś... no moim zdaniem dokładając fakt, że to IXtka i premium sprawia, że każdy entuzjasta dd nie może przejść obojętnie obok tej maszyny...  już 600k fxpa jest gotowe i bije dalej żeby z nowym paczem dobrze wejść w ten Nowy Rok :dance_turtle:

[BASIC]
Beta Tester
239 posts
9,054 battles
5 hours ago, Ahnkoo said:

Ma jedna wieżyczke mniej niz Grozovoj to prawda. Ale te dzialka sa turbo...genialne APki...jest troche wolniejszy ale będzie miał lepszą wykrywalność no i cała reszta o której juz wspomniałeś... no moim zdaniem dokładając fakt, że to IXtka i premium sprawia, że każdy entuzjasta dd nie może przejść obojętnie obok tej maszyny...  już 600k fxpa jest gotowe i bije dalej żeby z nowym paczem dobrze wejść w ten Nowy Rok :dance_turtle:

Cała reszta podana przez Korsarza czyli sonar, radar, wędrujący dym itp. to tylko i wyłącznie jego ironia.

Gdyby taka niszczarka istniała to byłby cud, miód i orzeszki :Smile_smile:

[PL_RP]
Alpha Tester
913 posts
15,512 battles

W obecnej postaci to ani torpedowiec ani artylerzysta. Niby uniwersalny ale w niczym mocny nie jest.

Players
46 posts
1,330 battles
3 godziny temu, Low_Key_Lyesmith napisał:

Cała reszta podana przez Korsarza czyli sonar, radar, wędrujący dym itp. to tylko i wyłącznie jego ironia.

Gdyby taka niszczarka istniała to byłby cud, miód i orzeszki :Smile_smile:

...wiem Low...podpiąłem się sarkatycznie twierdząc, że mimo wszystko to będzie fajny okręt... ;)

BTW. spoko filmik jak działa jako spotter i ciekawy jestem jak bardzo źle będzie z AA z nowym rework'iem CV'łek

• Cool 1

[BASIC]
Beta Tester
239 posts
9,054 battles
1 hour ago, Ahnkoo said:

...wiem Low...podpiąłem się sarkatycznie twierdząc, że mimo wszystko to będzie fajny okręt... ;)

BTW. spoko filmik jak działa jako spotter i ciekawy jestem jak bardzo źle będzie z AA z nowym rework'iem CV'łek

Oby za węgiel albo free expa był, czego Tobie i sobie życzę.

PS. Dzięki za film :Smile_great:

Players
46 posts
1,330 battles
3 godziny temu, Low_Key_Lyesmith napisał:

Oby za węgiel albo free expa był, czego Tobie i sobie życzę.

PS. Dzięki za film :Smile_great:

Ma być za free xp (tak mocno spekuluje reddit - link poniżej) ... z tym, że po obejrzeniu filmu z yt na kanale MageT'a na temat Alaski wygląda na to, że zwiększają wymagania z 750k do 1M free xp za premium IX

https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/9yi6ex/tier_9_russian_destroyer_neustrashimy_dev_blog/

[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
14 hours ago, Low_Key_Lyesmith said:

rolę odgrywa aspekt, że tak się wyrażę "estetyczny"

A jak myślisz, dla czego uparłem sie na Grozowoja i to jeszcze kiedy miał opinie co najwyżej średnie? Te ruskie zimnowojniaki, zawsze mi sie podobały.

I jeszcze pare premek by sie znalazło zanabytych pod wpływem tegoż bodźca.

• Cool 2

[PLO]
Players
372 posts
7,114 battles

Nie masz się czym martwić. 

Póki co to jest Grozovoi wykastrowany o jedną wieżę, z mniejszym spotem i 3600 tylną wieżą...

[DOREE]
Beta Tester
1,725 posts
12,736 battles
11 hours ago, mo_bzowska said:

Spotkałem dziś to cudo testowane przez super testera, który twierdził, że podobno ma być za stal : - (

Przecież oni nie mogą podawać żadnych informacji, a to jest już dość istotne info "strategiczne"

Players
1,693 posts
7,993 battles
5 hours ago, Korsarz_87 said:

Przecież oni nie mogą podawać żadnych informacji, a to jest już dość istotne info "strategiczne"

Players
157 posts
10,035 battles

zdecydowanie nie jest wart swojej ceny,jedyny plus to camo i nic więcej ,nie polecam.strata stali

Players
157 posts
10,035 battles

to badziewie ktoś testował przed wypuszczeniem?wg powinno zwrócić stal za ten syf,kompletnie nieopłacalne badziewie i to w cenie z kosmosu.żałuję każdej sztabki stali którą wydałem na ten złom!!!

• Funny 1

[HOB]
Moderator
1,808 posts
7,560 battles
5 minut temu, R_e_c_o_n napisał:

to badziewie ktoś testował przed wypuszczeniem?wg powinno zwrócić stal za ten syf,kompletnie nieopłacalne badziewie i to w cenie z kosmosu.żałuję każdej sztabki stali którą wydałem na ten złom!!!

Nawet jak było testowane, to Excelki zadecydowały o ostatecznym kształcie tego niszczyciela.

Dobre camo, wygodne w użyciu działa i torpedy, wyborna naprawka...  ale czas przeładunku i ilość dział to zdecydowany minus.

Co do rozczarowania zakupem - dostałeś dość kosztowne przypomnienie. Pierwsza bitwa kasuje możliwość zwrotu, może najwyżej treningówki można rozegrać.

• Cool 1

[PLO]
Players
372 posts
7,114 battles
30 minutes ago, R_e_c_o_n said:

Możesz mieć pretensje tylko do siebie... 

Wystarczyło przed zakupem zerknąć na statystyki tego okrętu. Jest nijaki. 

Torpedy -  dupy nie urywają, 10km, słaba alfa, reload też nie rewelacyjny... 

Działa - dobre ale jest ich mało i z gównianym DPM. 

Dobre camo i dobra naprawka - ale czy to jest warte 20k stali? 

• Cool 3

[MORIA]
Players
7,341 posts
36,525 battles
58 minutes ago, R_e_c_o_n said:

Trzeba było brać Blacka, dużo tańszy i sprawdza sie wyśmienicie jako gunboat z radarem. Pogoni każdego DD poza Z-52 z długo działającym sonarem 6km.

Niestraszony powinien kosztować bazowo 15k stali, poza healem, dobrym kamo i całkiem dobrym AA - nie ma nic mega dobrego. Przeciętne torpedy, działa też nie bardzo sie sprawdzają. To taki lepszy Ogniewoj, tyle ze nie wart 20k bazowej ilości stali. Gdyby był o 5k tańszy to z kuponem to 11,25k stali. 

Złomem bym go nie nazwał , taki lekko wykastrowany Grozowoj z lepsza naprawka i o 2 działa mniej. 

Modder
4,873 posts
22,141 battles

Z tego co oglądałem, to DD-ek spotu/wparcia, który ma taką zaletę, że nie chce zdechnąć i potrafi przetankować inne DD-ki. Staty ma bardzo dobre, więc pewnie sprawdza się w tej roli. Jego cena jest raczej za wysoka, ale przynajmniej można się cieszyć posiadaniem bardzo rzadkiego okrętu :-). Np. dla mnie, to wielki plus, bo lubię unikaty. No i jest radziecki ! +101% do szpanu przed zgniłymi imperialistami ;-). Polsa Ludowa miała podobne jednostki, więc to juz w ogóle gratka.

Jedyne 20k stali, żeby móc napastować wrogie jednostki kapitalistów, to jak przecena w Baltonie :cap_happy:

1-polska---baltona---20-dolarow---1973---bardzo-rzadki.JPG.7ab0158f45de89817bd7d57306a4e9b6.JPG

• Funny 1

[COMFY]
Players
1,382 posts
8,209 battles
21 hours ago, R_e_c_o_n said:

Spróbuj napisać do supportu. Tylko grzecznie. Typowi na angielskiej sekcji zwrócili stal za Blacka, ale z tego co wiem zagrał 1 (słownie jedną) bitwę.

[E--C]
Players
673 posts
7,028 battles
4 godziny temu, Odo_Toothless napisał:

Polska Ludowa też takowe miała, więc to juz w ogóle gratka.

Tak w kwestii formalnej to Nieustraszony (projekt 41) należał do innego typu niż Wicher i Grom(proj. 30bis). 

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,452 posts
28,444 battles

Bardzo chciałem go kupić bo uwielbiam zimnowojnne zabawki. Spodziewałem się że jak na tak nowoczesnego w realiach naszej gry DDka, dadzą mu razem z radarem jeszcze hydro, rozbicie, działka choć niewielkie w ilości to o szybkostrzelności tych z Frieslanda, jakieś mega torpedy (nie muszą być akurat naprowadzane :Smile_teethhappy:). A tu po prostu zrobili ciut lepszego Ogniewoja... zmarnowany potencjał, szkoda :Smile_facepalm: Tylko dla samej zombie naprawki nie wyskoczę ze stali na niego.

Historycznie był to DeDek ZOP (zwalczania okrętów podwodnych), tak więc podejrzewam że po ich wprowadzeniu dopiero pokaże swoją moc ! :Smile_izmena:

Sign in to follow this