Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
_Mahakala_

jak ustawic strzelanie z 4 salw pod jednym klawiszem

10 comments in this topic

Question

[SEAPL]
Players
6 posts
3,089 battles

wKLEJ SCREENE ABY KAZDY WIEDZIAL O CO CHODZI

warop.thumb.png.5cd86e7c483c16ecfcc7ab89a1452ea6.png

Wiec chodzi o to aby ptimaty weapon, salwa grupyvuzbrojrnia 1, salwa grupy uzbrojrnia 2 i salwa grupy uzbrojrna 2..... strzelalaly naraz po jednym klawiszem.

Da sie tozrrobic?

Oczywiscie przekopanie sie prze ofocilny system pomocy wg.... to jak szukanie  co zroboc jak masz sraczke?  dpowiedz kup papier toaletowy..... nie pomoglo... moze masz woskie gardlo e hargwarze i ci crap nie przechodzi.....

Nie wiem kou te rozbudowane helpy mjaja komus pomoc... ale to jest tak jak z szukaniem odpowiedzi na problem w wimdowsie... i tak musisz wiedziec co sie zespolo, a by prezejsc przez ten  crap ""czyta odpowiedz ci pomogla..... sczerze nigdy nie 

• Funny 2

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
Moderator
4,158 posts
10,284 battles

Kolego kochany, źle skręciłeś. To forum World of Warships.

Ale, że przebrnąłem przez Twoje losowo wstawiane znaki to odpowiem: strzelanie LPM oznacza strzelanie wszystkimi grupami uzbrojenia na raz. Te pozostałe klawisze służą do strzelania pojedynczymi grupami uzbrojenia np. tylko KM a nie działkami i muszą mieć inne klawisze.

• 0
[TF16]
Moderator
4,158 posts
10,284 battles
15 minutes ago, Greyshark said:

Fusy z moich ciasteczek takiego efektu nie dają... :Smile_sad: 

To z daleka pachnie czymś podobnym co brał Strzyga... ale niestety nie znam się za dobrze.

• 0
Beta Tester
353 posts
11,394 battles
1 hour ago, Greyshark said:

Fusy z moich ciasteczek takiego efektu nie dają... :Smile_sad: 

No nie wiem - jak dla mnie autor te fusy chyba konsumuje stąd ten twórczy temat. Albo stary makowiec mu zaszkodził.

• Cool 1

• 0
[PLO]
Players
109 posts
4,275 battles

Wypowiedzi tego Mahakala ,czy jak mu tam ... śmierdzą z daleka  translatorem google,albo gość naćpał się czegoś :Smile_popcorn:

W każdym razie polszczyzna to to nie jest ;)

• 0
[TF16]
Players
2,490 posts
20,677 battles
2 hours ago, _Mahakala_ said:

ten straszny fan na zdjeciu to Mahakala.....   Piekna madrafilozofia Tybebtu, zwana tez buddyzmem.

Polecam... lepsze niz chcescijanstwo, islam, new age mindfulnes i inne wynalazki sekciarskie.

Ale zeby zostac buddysta msza sie zejsc tak zane 12 ogniw wspozaleznego powstwawnia

http://mahajana.net/biblioteka/teksty/dwanascie-ogniw-wspolzaleznego-powstawania

ale jak nie niebedziemy rozwijac sie duchowo w tym zyciu, to nie zdziwcie sieze w wazej rodzinie pojawi sie gruby czarny kot.... a koty jak to koty lubia sie wylegiwac na kanapie i ogladac tv.....

a jak wam zona jeczy i szczeka to zastanow sie czy w poprzednim zyciu postepowales tak samo...... karmai a [edited]

Nauki mahamudry1 w głównej mierze mówią o odkryciu esencji umysłu, jaką jest pustka.

No, to pustkę w bani masz już z głowy.

• 0
Players
2,015 posts
10,377 battles

mam dylemat  bo miałem ostatnio 16 dni bana za nazwanie kogos wtornym analfabeta

a tu klawiatura się sama wyrywa żeby napisac  jakies ciekawsze epitety

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.