Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
M1miPL

Lotniskowce Premium

9 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
239 posts
10,436 battles

Teraz lotnie różniły się szybkością wytrzymałością ilością wielkości hangaru no i zrzutem. Teraz Saipan będzie obok siebie z Enterprisem.

Czym się będą różnic... Chyba nigdzie nie było to opisane czy mi umknęło. Najbardziej mi żal Kagi która była na 7 mordercza intylko Saipan ja powstrzymał przed win radio 100% Teraz będzie zwykła 8.

A z innej beczki jaki będzie czas na zwrot premek.... 

[ZGZ]
Players
4,245 posts
9,791 battles
2 minuty temu, M1miPL napisał:

Teraz lotnie różniły się szybkością wytrzymałością ilością wielkości hangaru no i zrzutem. Teraz Saipan będzie obok siebie z Enterprisem.

Czym się będą różnic... Chyba nigdzie nie było to opisane czy mi umknęło. Najbardziej mi żal Kagi która była na 7 mordercza intylko Saipan ja powstrzymał przed win radio 100% Teraz będzie zwykła 8.

A z innej beczki jaki będzie czas na zwrot premek.... 

Obawiam się, że w tym roku nie otrzymasz satysfakcjonującej i rzetelnej odpowiedzi na postawione pytania.

Pewne jest jedno - Enterprise i Saipan nie będą się już wkrótce różniły w WOWS pojemnością hangaru.

Czas na zwrot premek pewnie będzie analogiczny do czasu na zwrot Belfasta i Kutuzowa. Ile to było - nie mam pojęcia :)

Players
273 posts
5,422 battles

Z przecieków Kaga i Enterprise dostają samoloty swoich drzewkowych odpowiedników z 8 tieru. Saipan dostaje samoloty z Midway. 

[MS-B]
[MS-B]
Players
692 posts
8,888 battles

MOIM zdaniem różnice będą takie, że Saipan będzie miał mniejszą eskadrę szturmową, ale z samolotami z Midwaya, natomiast Enterprise może mieć znacznie większą siłę uderzeniową, ale z samolotami z Rangera. 

Raczej zachowane zostaną charakterystyki tych lotniskowców sprzed reworka. ALE powtarzam, to tylko moja teoria spiskowa.

Myślę, że czas na zwrot będzie przez cały czas trwania patcha, w przypadku Belfasta i Kutuzowa to było chyba z 1 lub 2 miesiące.

Players
273 posts
5,422 battles

Jeśli się nie mylę to pomimo likwidacji CV 5,7,9 samoloty zostają co oznacza że 8 tier pierwsze samoloty ma nie najlepsze 6 ale coś co powinno być na 7. 

Zastanawiające jest jak to rozwiążą bo granie 8 na 10 jest standardem a granie 7 na 9 to było sporadyczne, wiec nawet te startowe samoloty się nie sprawdza.

[ZGZ]
Players
4,245 posts
9,791 battles
1 godzinę temu, SonnyPsycho napisał:

Myślę, że czas na zwrot będzie przez cały czas trwania patcha, w przypadku Belfasta i Kutuzowa to było chyba z 1 lub 2 miesiące.

Nie sądzę by były to aż 1-2 miesiące. Ostawiałbym co najwyżej 1-2 tygodnie, ale oby była ta opcja jak najdłużej.

[HOB]
Moderator
1,348 posts
5,941 battles

Ponoć lotniskowce premium także będą podlegać nerfom, jeśli to konieczne, a 8.0 da dopiero wersje wstępne lotniskowców. Będą one przez wiele tygodni testowane i rebalansowane.
Odliczanie więc winno się rozpocząć dopiero od finalnej wersji, a nie na zasadzie "wybieraj - dublony czy lotnisko które może dostać nerfa w 8.1"

• Cool 1

[ZGZ]
Beta Tester
433 posts
12,110 battles
On 12/31/2018 at 11:05 AM, PanNickt said:

Nie sądzę by były to aż 1-2 miesiące. Ostawiałbym co najwyżej 1-2 tygodnie, ale oby była ta opcja jak najdłużej.

Ev1n się wypowiadał nieoficjalnie na jednym  discordzie że mogą to być ze 2 miesiące, ponieważ CV premium też będą balansowane już na normalnym serwerze

[TF16]
Moderator
4,158 posts
10,284 battles
40 minutes ago, squalus77 said:

Ev1n się wypowiadał nieoficjalnie na jednym  discordzie że mogą to być ze 2 miesiące, ponieważ CV premium też będą balansowane już na normalnym serwerze

Od siebie mogę dodać, że to jest dość optymistyczny wariant. Może być i dłużej.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.