Jump to content
  • 0
altair1970

Stały kamuflaż na okręcie drzewkowym

8 comments in this topic

Question

Players
52 posts
1,076 battles

Witam.

Mam pytanie odnośnie nałożenia stałego kamuflażu na okręt drzewkowy.

Czy taki okręt oprócz tego, że korzysta z właściwości tego cammo, to posiadać będzie możliwość obsadzania go różnymi kapitanami (naturalnie danej nacji) i szkolenia ich jak na typowym okręcie premium ?.

Czy jest tylko taki zabieg WG na to aby tylko ściągnąć kasę od graczy ?.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,049 battles
22 minutes ago, altair1970 said:

Ogólnie rzecz biorąc na Tierach poniżej ósmego nie opłaca się zakładać stałego cammo.

Ogólnie rzecz biorąc to z punktu widzenia zaawansowanego gracza, stałe kamo na okręcie daje tylko wartości "wizualne". Swoja drogą jeszcze nigdy w tej grze nie brakowało mi kasy, czy setek jednorazowych kamo, nie wspominając o flagach na kasę, których nawet nie zakładam, bo i po co kolekcjonować coś, czego nie idzie wydać ?

Reasumując - te kama w realiach obecnej ekonomii gry nie dają nic, co jest nam niezbędne do dalszej gry.

ps. sam kupiłem część stałych kamo w przecenie, tylko dlatego, że mi się podobają ...

• Cool 1

• 0
[TF16]
Moderator
4,161 posts
10,299 battles
6 minutes ago, altair1970 said:

Witam.

Czy taki okręt oprócz tego, że korzysta z właściwości tego cammo, to posiadać będzie możliwość obsadzania go różnymi kapitanami (naturalnie danej nacji) i szkolenia ich jak na typowym okręcie premium ?.

Nie -te kamuflaże nie dają możliwości obsadzania okrętu różnymi kapitanami. Okręt po prostu będzie zarabiał więcej kasy oraz doświadczenia kapitańskiego (zwykle takie bonusy mają takie kamuflaże). No i raz się go kupuje - nie trzeba uzupełniać po bitwie. 

• 0
[PLO]
Players
109 posts
4,281 battles
39 minut temu, altair1970 napisał:

Witam.

Dodam od siebie ,że takie kamo pozwala na dość dobry zarobek szczególnie na dychach ,można spokojnie obyć się bez konta premium. Mam je na Grosse Kurfurście i  ( przynajmniej ja ) nie żałuję

• 0
Players
52 posts
1,076 battles

No właśnie tak myślałem, że to tylko dla danego okrętu bonus.

Ale lepiej zapytać, bo kto pyta to nie błądzi :).

Dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.