Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Aethain

Vypínání nedohrané hry

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
8 posts

Už jsem se chtěl dlouho zeptat, ale zatím jsem to nechal napokoji, protože to dělalo jen občas, ale poslední dobou to dokáže tak neskutečně vytočit, že jsem dnes nas.anej jak málokdy. Jakým systémem WG vypíná hry proti botů, kdy ani body nejsou na 1000, ani všechny všechny lodě nejsou potopeny? Proč to vůbec dělá? Příklad dnes se vypne hra  kdy zůstaly proti nám 3 plné bitevní lodě, Druhá hra opět 2 plné bitevky a hra se vypne, žádná obsazená základna. To aby si člověk nenastřílel, nebo co? Někdy hru nechá dohrát do poslední lodě, někdy to vypne, když zůstanou dvě lodě, někdy tři, to je podle toho jak opička zatočí, nebo jak se WG zachce? Proč to nemůže být do poslední lodě, nebo do získání bodů?

Players
282 posts
4,080 battles
Před 5 minutami Aethain řekl/a:

Už jsem se chtěl dlouho zeptat, ale zatím jsem to nechal napokoji, protože to dělalo jen občas, ale poslední dobou to dokáže tak neskutečně vytočit, že jsem dnes nas.anej jak málokdy. Jakým systémem WG vypíná hry proti botů, kdy ani body nejsou na 1000, ani všechny všechny lodě nejsou potopeny? Proč to vůbec dělá? Příklad dnes se vypne hra  kdy zůstaly proti nám 3 plné bitevní lodě, Druhá hra opět 2 plné bitevky a hra se vypne, žádná obsazená základna. To aby si člověk nenastřílel, nebo co? Někdy hru nechá dohrát do poslední lodě, někdy to vypne, když zůstanou dvě lodě, někdy tři, to je podle toho jak opička zatočí, nebo jak se WG zachce? Proč to nemůže být do poslední lodě, nebo do získání bodů?

A nedošli botům body? Protože když jednomu týmu spadnou body na nulu, tak okamžitě prohraje.

• Cool 1

[PRDI]
Players
162 posts
1,121 battles

mno mna pre zmenu včera 2x vykoplo z hry pre istotu som ani dalej nepokračoval aby som nedostal ban

dneska pre zmenu len 1x uprostred hry pravdaže poškodenie spojencov tam bolo 

[BIA]
Beta Tester
368 posts
2,929 battles

Nie to určite robí to, že boti mali málo bodov... často sa to teraz deje ak sú šikovné DD. Nabehnú dopredu zničia DD, vytorpia ešte nejaké BB a keď to prežijú boti nemajú šancu kde získať body za cap a tak je rýchlo koniec.

• Cool 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,323 battles

Taky se mi to včer stalo, uprostřed bitvy, na každý straně z 8 lodí živých 5 a najednou konec bitvy a remiza , poněkud zvláštní......

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
839 posts
7,497 battles

Edit:

Mea culpa - ja si nevsim, ze tohle vse je o coopu....

Fakt to lidi bavi?

Ot: Neni nekde info pomeru coop vs random?

Zkus nekdy sledovat i pocet bodu... obsazeni zakladny=skok na 1000 bodu a vyhra... Jedno sikovne DD a tupy tym, co si to nehlida...

Potopeni napr. vice lodi muze znamenat "vynulovani" tymu... 

Koneckoncu je to popsano :

http://wiki.wargaming.net/cs/Ship:Game_Modes

(Diky vsem prekladatelum - @LucyCZ specialne :Smile_hiding:)

Cituji:

Podmínky vítezství

180px-Domination_point_accumulation.jpgVšechny režimy jsou založeny na bodovacím systému. Každý tým začíná s pevně daným počtem bodů a získává další body za ruzné události v bitvě, podle režimu hry. Bitvy trvají 20 minut a existují čtyři způsoby jak dosáhnout vítězství:
  1. Zničit všechny nepřátelské lodě.
  2. Snížit skóre nepřátelského týmu na 0.
  3. Dosáhnout 1000 bodů před uplynutím času.
  4. Mít více bodů než soupeř jakmile uplyne všechen čas.

Jestliže uplyne čas a oba týmy mají stejný počet bodů, hra skončí jako Remíza. Toto je považováno za prohru obou týmů pro účely rozdělení kreditů a zkušeností.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.