Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Majki112

WoWs ako podporuje neaktivitu hracov

4 comments in this topic

Recommended Posts

[DE-FS]
Players
15 posts
3,644 battles

Zdravim vas 

Myslite si ze je voci nam '' platicom '' FAIR ? ked pridete na druhy ucet a tam dostanete premium ucet na 14dni a PREMIUM LODE '' 8tier '' zadarmo na par dni ??? to nemyslite vazne toto . ???? a aby to nebolo vsetko za tie premium lodky mozete dostat aj OCEL :D:D:D:D:D:D

tento screen som si stiahol z nemenovaneho klanu. 

fail44.jpg

[IDDQD]
Alpha Tester, Players
2,820 posts
17,261 battles

To je klasika. Aktivní platící hráči pro WG nejsou zajímaví. Peněženku už otevřeli tak nejsou zajímaví. To funguje odjakživa. Co @Tuccy? :Smile_glasses:

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,772 posts
4,674 battles

Kom to napsal trefně . 

Stávající hráč už pustil chlup a víc nemusí , protože co chtěl má a může zapomenout pin ke kartě. Nemá důvod si ho pamatovat . Uvedu to na svém přístavu . Kdybych nebyl lempl , tak jsem na tom ještě líp .

sFQduiS.jpg

Číslo 1 - premiový účet mám a než ho dojedu , tak se mi

Číslo 2 - kredity a FreeXP zvednou na úroveň , že na č.1 mohu zapomenout a neprodlužovat ho . Proč ? PU dorovnám vlajkami a kamufláž  i bez toho benefitu 50% ( ted vlastně 65% , protože hraju jenom lodičky ) se obejdu . A i ty ekonomické věci ,když by došli ,  koupím za uhlí v Arzenálu, takže znova nemusím dát ani korunu .

Číslo 3 - desítkové lodě které jsem chtěl mám ( překáží tam ty pujčený ) takže bod č.2 poleze nahoru . Nemusím nic kupovat

Dublony nepotřebuji , ty co mám , bud zkonvertím na XP , anebo je postupně uvalím za rychlé přeškolení/dodělání kapitánů na 19 bodů . Ale taky není důvod , plesknu tam volné XP , které taky lezou nahoru .

Takže logika věci mi říká , že Já už nemusím dát WG ani vorla . 

A to jsem opravdu lempl , lidi kteří to hrají pravidelně , jsou na tom podstatně lépe . Lodiček , kreditů , XP mají že až a taky už nic nemusí kupovat za real peníze .

• Cool 2

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
839 posts
7,497 battles

A teď si řekněme, kolik jsi do toho vrazil za poslední dva roky?

Bez PÚ, by jsi nejspíš neměl na nákup T10 a jejich vybavení..

Holt jsi už na endgame a není ti moc co nabídnout..

BTW: když začali vlajky, Equal speed byl za Krakena bomba.. teď padá z každé sračky od kontiku po mise...

Šetřil jsem je na T8+, dnes to věším všude...

Ale máme hromadu hraču na vysokých tierech.., kteri neodehrali ani párset bitev..

Tihle budou muset kupovat dublony,kredity -aby se v high tier hře udrzeli, bo ač super spešl premko pro lode - nepomůže... s průměrným DMG 30k na T9 BB to fakt nezaplatíte...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.