Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Crysantos

Veřejný test 0.8.0 - Všeobecná zpětná vazba

64 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
WG Staff
2,317 posts
11,906 battles

Kapitáni!

Verze hry 0.8.0 se objevuje na Veřejném testu! Napište nám vaše názory! 

Players
31 posts
22,277 battles

Zmizely mě klanová data klanu "CZ - Flota", v této chvíli jsem byl odpojen ze hry a nejde se přihlásit.

Players
17 posts
12,843 battles

Zdarec.Ty letadlovky udělali luxusně,konečně mě začnou bavit.pouze zaměřování střemhlavých bombardérů je poněkud komické,ale jinak absolutně super,a kdyby ne,rozhodně lepší,než doted.

• Angry 1

Players
1 post
750 battles

Zdravím, prosím o jakoukoli radu. Chtěl jsem se přihlásit do veřejného testu, ale nejde mi se přihlásit. Když je přihlašovací okno hry, zadal jsem správné údaje a i tak mi to ukáže že je heslo nebo email špatné. Koukal jsem i na technickou podporu ale nic jsem tam nenašel. Děkuji za jakoukoliv radu. 

Players
282 posts
4,080 battles

Od streamu, kdy byl rework uveden jsem věděl, že to bude hrůza a při vyzkoušení na test serveru se mi to jen potvrdilo, ale i tak zkusím být objektivní.

Obejktivní hodnocení:

Ovládání letadlovky: Autopilot - který má problémy u normálních lodí plout rovně předvádí naprosto nepochopitelný kousky, loď couvá celou hru a to bez ohledu na jak moc jednoduchý manévr je zadán.

Zábava z herního stylu: hluboko pod bodem mrazu. Po pár bitkách přiblblého létání dokola to přejde i absolutní závysláky na wows.

Skill potřebný k udělování poškození (nic jiného totiž celou hru dělat nelze): to by zvládlo i 5leté dítě (ale o to asi WGčku jde, hlavně když to za něj někdo bude platit)

Hodnocení protiletecké palby: error 404 protiletecká palba nebyla nalezena - jako připadá vám normální, že křižníky zaměřený na AA, které by předtím rozsekali každý letadlo co se dostana na 7km teď udělají absolutní [edited]?

Counter DD: ať člověk používá cokoli, možnost sejmout DD za celou bitvu neexistuje.

Bugy ve hře: od buglého rozhraní přez vizuální bugy kdy při startu letadel se jim ovládací plochy natahují všemi směry až po nápisy v ruštině ke kterým se dá dodat pouze jedno - JÁ NEMLUVÍM KOMUNISTICKY!

Úroveň celého systému je pod psa - gameplay, kterému chybí hloubka, nevyváženost celé hry, zabugovanost, nuda, asi tak by se to dalo shrnout.

Podtrženo sečteno pokud byl opravdu úmysl vylepšit hru (o čem velice pochybuju) a ne ji udělat tak aby šla na konzole, tak jste selhali na plné čáře. Z všech problémů, které měl tento rework vyřešit jste nevyřešili skoro nic, ba naopak jste jich přidělali mnohem víc. AP boby - to na co všichni nadávají jste rozdali japoncům, spot, je skoro nastejno, z velké alfy jste udělali perma zaplavení/zapálení a jako perličku k tomu, stealt torpení za Hakuryu.

Takže se laskavě zamyslete, jestli celý rework znovu od základu kompletně přepracovat, nebo úplně odpískat, protože pokud to takhle vyjde na normální server, tak to bude pohroma pro celou hru. A uvědomte si, že tohle se za měsíc (ani ne) zpravit nedá.

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles
V 29. 12. 2018 v 22:51 densajj12 řekl/a:

Zdravím, prosím o jakoukoli radu. Chtěl jsem se přihlásit do veřejného testu, ale nejde mi se přihlásit. Když je přihlašovací okno hry, zadal jsem správné údaje a i tak mi to ukáže že je heslo nebo email špatné. Koukal jsem i na technickou podporu ale nic jsem tam nenašel. Děkuji za jakoukoliv radu. 

Máš účet na public testu? Ten totiž není automatický, musíš si ho totiž založit na https://pt.worldofwarships.ru/

Players
282 posts
4,080 battles

To si tak jednou jdu testovat protileteckou za full AA Worcester na test serveru a a najednou....

shot-19_01.11_21_17.48-0306.thumb.jpg.194358834eb1a71e57df9a931531971f.jpg

:Smile_hiding::cap_rambo::Smile_hiding:

Jinak to taky hezky vypovídá o budoucím stavu populace CV :Smile_trollface:

• Funny 1

[SALIS]
Players
290 posts
11,662 battles
13 minutes ago, Thenostheonmk2 said:

To si tak jednou jdu testovat protileteckou za full AA Worcester na test serveru a a najednou....

shot-19_01.11_21_17.48-0306.thumb.jpg.194358834eb1a71e57df9a931531971f.jpg

:Smile_hiding::cap_rambo::Smile_hiding:

Jinak to taky hezky vypovídá o budoucím stavu populace CV :Smile_trollface:

Vidíš aspoň nebudeš muset končit s hraním WOWS :Smile_trollface:

• Funny 2

Players
282 posts
4,080 battles

Zhodnocení reworku po druhém testu:

Autopilot už necouvá celou hru - HURÁÁÁÁ - a tím jsme vyčerpali vše pozitivní ohledně této verze.

AA - je stále nepoužitelná

Přepínání mezi letkou a lodí - stále chybí

Ovládání spotřebáků na letadlovce - stále chybí

Zábavnost  - nulová, létat pořád dokola (jediný co se dá dělat) přestane bavit po pár hrách každýho, jediný, čemu jsem se smál, bylo zjištění, že T4 TB mají 3 letouny v letce a shazují 1 torpédo za nálet

Idiotský nápad na zredukování CV pouze na sudý tier stále přetrvává - tím, že smažete některým hráčům jejich lodě ztratíte jejich zájem o hraní CV a zároveň zdvojnásobení délky expení mezi jednotlivými CV v kombinaci s nudným herním stylem odradíte hráče nové.

Problémy, které jste uvedli jako důvod reworku jste zase nevyřešili

- alfu jste změnili na perma zaplavování a zapalování

- spot je v důsledku absolutně nefunkční protiletecký naprosto stejný problém

- počet CVčkářů se naopak ještě sníží

- o problémech nově vzniklých ani nemluvě

Pokud to shrneme, tak rework opět selhal na celé čáře. Takže buď to kompletně předělejte a nebo se na to vykašlete, protože to co jste předvedli je naprosto nefunkční a nemůžete to vypustit na server, protože pokud to v aktuálním stavu spustíte, způsobíte nehratelnost hry na dalších X měsíců a za tu dobu vám odejde tolik hráčů, že si to neumíte představit. Opět opakuju, že lidi nebudou čekat na zázrak až bude hra zase hratelná a půjdou si najít jinou zábavu.

Navíc samotný fakt, že na test serveru, kde se májí testovat CV a AA, je problém ve večerních hodinách mimo čas CW najít při hraní křižníků najít bitvu s CV vypovídá o tom, jaký bude stav populace CVčkářů po vydání tohoto reworku.

[SALIS]
Players
290 posts
11,662 battles

Odehrál jsem na tomhle testu jenom pár her a to v podstatě jenom s T8 a T10, protože prostě je test ve chvíli kdy grindím mise na Eitela a na freeocel :Smile_trollface:; tak není moc čas. Ale přijde mi, že AAčka minimálně na T10 lodích se pohnuli správným směrem a nyní fungujou dobře - skupina lodí dovolí letadlovce jeden max dva dropy a pak jí to popadá; Mino pořád opět sestřeluje to co má (tj. v podstatě všechno)… A ano samotný Yamato nebo t8 bitevka se dají sfarmit celkem snadno - ale to to bych řekl že je dlouhodobý směr WG, aby se lodě drželi pohromadě:Smile_Default:

Bohužel test v podstatě neukáže vůbec nic jak to dopadne na randoomu - protože jsou bitvy plné botů. Hlavně se mi pořádně nepovedlo otestovat gameplay DDček; jak moc bude znát ten rozdíl sporovacích schopností nové letadlovky vs. staré.

Jinak zatím se mi nepovedlo vyloženě upálit - zaplavit loď za full, ale to je možná že jsem lama.

• Cool 1
  • Bad 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles
Před 13 hodinami Thenostheonmk2 řekl/a:

Zhodnocení reworku po druhém testu:

Autopilot už necouvá celou hru - HURÁÁÁÁ - a tím jsme vyčerpali vše pozitivní ohledně této verze.

AA - je stále nepoužitelná

Přepínání mezi letkou a lodí - stále chybí

Ovládání spotřebáků na letadlovce - stále chybí

Zábavnost  - nulová, létat pořád dokola (jediný co se dá dělat) přestane bavit po pár hrách každýho, jediný, čemu jsem se smál, bylo zjištění, že T4 TB mají 3 letouny v letce a shazují 1 torpédo za nálet

Idiotský nápad na zredukování CV pouze na sudý tier stále přetrvává - tím, že smažete některým hráčům jejich lodě ztratíte jejich zájem o hraní CV a zároveň zdvojnásobení délky expení mezi jednotlivými CV v kombinaci s nudným herním stylem odradíte hráče nové.

Problémy, které jste uvedli jako důvod reworku jste zase nevyřešili

- alfu jste změnili na perma zaplavování a zapalování

- spot je v důsledku absolutně nefunkční protiletecký naprosto stejný problém

- počet CVčkářů se naopak ještě sníží

- o problémech nově vzniklých ani nemluvě

Pokud to shrneme, tak rework opět selhal na celé čáře. Takže buď to kompletně předělejte a nebo se na to vykašlete, protože to co jste předvedli je naprosto nefunkční a nemůžete to vypustit na server, protože pokud to v aktuálním stavu spustíte, způsobíte nehratelnost hry na dalších X měsíců a za tu dobu vám odejde tolik hráčů, že si to neumíte představit. Opět opakuju, že lidi nebudou čekat na zázrak až bude hra zase hratelná a půjdou si najít jinou zábavu.

Navíc samotný fakt, že na test serveru, kde se májí testovat CV a AA, je problém ve večerních hodinách mimo čas CW najít při hraní křižníků najít bitvu s CV vypovídá o tom, jaký bude stav populace CVčkářů po vydání tohoto reworku.

Ohledně zredukování tierů, to bylo vysvětleno, proč. Spotřebáky na letadlovce jsou automatické, což má návaznost na další věc: přepínání letky a letadlovky - už tak jsou vzlety považovány za velmi rychlé a pokud tedy chceš změnit kurz své lodě, nebo rychlost atd. máš čas po dokončneí útoků jedné své letky. Stejně tak Fkem můžeš celkově svou letku odvolat. Co tedy třeba tobě činí za problémy, že nemůžeš přepnout na letadlovku během letu? 

Především na tebe mám otázku.. jak je podle tebe AA nepoužitelná? S jakými loděmi jsi tedy hrál, že se jim nedařilo sestřelovat letadla? Byl jsi sám nebo ve skupině? Jaká letadlovka?

Players
282 posts
4,080 battles
Před 28 minutami YabbaCoe řekl/a:

Ohledně zredukování tierů, to bylo vysvětleno

Ano a to vysvětlení lze aplikovat na jakoukoliv linii ve hře, navíc pokud máte problém odlišit od sebe jednotlivé tiery, tak jak chcete udělat druhou linii dostatečně odlišnou od té první?

Před 31 minutami YabbaCoe řekl/a:

Spotřebáky na letadlovce jsou automatické, což

Což je naprosto stupidní, u žádný lodi nebudu opravovat hned první požár, když mi hrozí riziko dalšího zapálení/zaplavení/vyřazení okamžitě po skončení imunity.

Před 34 minutami YabbaCoe řekl/a:

přepínání letky a letadlovky - už tak jsou vzlety považovány za velmi rychlé a pokud tedy chceš změnit kurz své lodě, nebo rychlost atd. máš čas po dokončneí útoků jedné své letky. Stejně tak Fkem můžeš celkově svou letku odvolat. Co tedy třeba tobě činí za problémy, že nemůžeš přepnout na letadlovku během letu? 

Co třeba uhýbání se torpédům? To s autopilotem jde velmi špatně. To je jako by torpéďák musel "stáhnou" torpéda, aby mohl manévrovat. Tento problém byl WG vytýkán již na oznamovacím streamu a popravdě jsem ještě neviděl CCčko, který by to nekritizovalo.

Před 37 minutami YabbaCoe řekl/a:

Především na tebe mám otázku.. jak je podle tebe AA nepoužitelná? S jakými loděmi jsi tedy hrál, že se jim nedařilo sestřelovat letadla? Byl jsi sám nebo ve skupině? Jaká letadlovka?

Hindenburg s klasickým buildem (to je bez AA talentů) se zaplou protileteckou sestřelení 1 letadla při náletu - to je trošku málo ne? Před reworkem byly křižníky bez AA buildu se zaplou protileteckou schopný se většinou ubránit samy  a křižníky s AA buildem byly schopný chránit spojence, teď mají s AA buildem problém se ubránit samy, z pohledu letadlovky není žádný problém provést nálet na jakoukoliv loď, ano ztratím pár letadel při průletu, ale loď zasáhnu a letadla se mi stejně doplní + můžu vzít jinou letku. Problém je že dříve byla AA schopná se zapnutým spotřebákem zabránit náletu, teď maximálně zpětně potrestá nálet, ale nezabrání mu. Jinak jsem ještě zkoušel worcester a taky nic moc a neumím si představit jak moc špatně na tom vůbec budou japonský křižníky...

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,400 posts
11,497 battles

Zabak a WG proste tu hru nehraji. Neuvedomu si, ze tim pohrbi nektere lajny (napada me treba IJN lajna krizniku, co operuje na flanku, aby vyuzila spotu a torped). Stejne jak se budou delat AA buildy na nemcich. A co je nejhorsi, tim ze letadla vydrzi tolik, tak se bude groupovat a delat se lemming train, nebo jeste hur, vsichni si stoupnou za ostrov k DM, Woosteru a dalsim AA lodim, aby letadlovka nic neudelala. Ale neverim, ze tohle dlouho vydrzi. Letadlovkare to nebude bavit a prestanou CV hrat a po uvedeni brit. lajny letadlovek se ukaze, jak byl rework dobrej. Nicmene souhlasim s kolegou vyse. Tak stupidni hlavy sem snad jeste nevidel.. aby clovek nemohl ovladat lod a spoustely se mu spotrebaky samotne.. wau 😀😀

Ps: libi se mi, jak u reworku zase poslouchaji komunitu jako vzdycky. Vubec nikdo tydle veci nekritizuje vcetne velikanu jako Farazelt ze.. 😀😀

• Cool 5

Players
200 posts
5,994 battles
V 14. 1. 2019 v 12:28 YabbaCoe řekl/a:

pokud tedy chceš změnit kurz své lodě, nebo rychlost atd. máš čas po dokončneí útoků jedné své letky

loď se dá ovládat přes minimapu i ve chvíli kdy je letka ve vzduchu - žádný problém. Konzervativní, dobří letadlovkáři mě sežerou ale mě to na testu bavilo a poslední den jsem přišel pozdě z práce a už jsem si nezalítal ..., takže já se těším a teď do mě :Smile_teethhappy:

P.S. jo a trefit se do lodiček není vůbec žádná prde.zadnice, DDčko letka spotne v podstatě až když už se nedá provést nálet, dvě lodě blízko sebe znamená pro bombardéry nemožnost provést nálet protože než odhodí bomby tak jsou letadla rozstřílená na prach, zkrátka hegemon CV - the end, šmitec, finito a ve výsledku, jestli-že zmizí standartní situace kdy na jednom konci mapy se pachtí torpédoborec, křižník dvě bitevní lodě a snaží se vyčmuchat a zabít letadlovku, přitom jejich palebná síla chybí na opačném konci mapy tak za mě dobrý, prostě nechci aby jedna loď spotovala celou mapu - letadla nejsou družice!

• Angry 1

[AXS]
Beta Tester
114 posts
2,709 battles

ako to ovladanie lietadiel a lietadlovky mohli nechat priblizne ako to je teraz ze pod jednym tlacidlom (cislom) je lietadlovka a pod dalsimi zase lietadla a vlastne tak to nadalej prepinat. A dalej ako to je po novom ze by sa prepinalo iba medzi aktivnou letkou a lietadlovkou. To by aj vyriesilo otazku ohladom automatickych spotrebakov a tej redukcie horenia a zaplav... proste by sa hrac rychlo prepal a takto by sa musel starat aj o lietadlovku, jej poziciu a hru snou a mohol si aj povedat ze to hra za lietadlovku a nie len world of warplanes - warships edition. Dalej pre zjednodusenie by som odstranil to posilnenie AA sektorov na lodiach. Proste to je nova funkcia ktora hru ale zbytocne komplikuje.

Players
713 posts
5,261 battles

Z jakeho duvodu hori letadlovka 5s a zaplaveni trva 20s? Nevidim jediny duvod, proc by tomu tak melo byt. To si jako s DD dojedu pro letadlovku a budu ji tam pizlat 10min? Protoze ji nemuzu upalit ani utopit?

Players
282 posts
4,080 battles
Před 3 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Z jakeho duvodu hori letadlovka 5s a zaplaveni trva 20s? Nevidim jediny duvod, proc by tomu tak melo byt. To si jako s DD dojedu pro letadlovku a budu ji tam pizlat 10min? Protoze ji nemuzu upalit ani utopit?

Protože WG - nejsou schopný/ochotný přidat přepínání mezi lodí a letkou, tak letadlovky vyfasovali automatický spotřebák, který se aktivuje se zpožděním 5s a trvá celou minutu, pokterou má imunitu na zapálení a zaplaení, s cooldownem 90s.

Ale je to vyvážený, protože s raketama bude zase 10 minut letadlovka pižlat jedno DDčko :Smile_trollface:

Players
713 posts
5,261 battles
Před 1 minutou Thenostheonmk2 řekl/a:

Protože WG - nejsou schopný/ochotný přidat přepínání mezi lodí a letkou, tak letadlovky vyfasovali automatický spotřebák, který se aktivuje se zpožděním 5s a trvá celou minutu, pokterou má imunitu na zapálení a zaplaení, s cooldownem 90s.

Ale je to vyvážený, protože s raketama bude zase 10 minut letadlovka pižlat jedno DDčko :Smile_trollface:

Debilita non plus ultra. Letadlovka bude prakticky neznicitelna s letadly s healem? Udelaji zajimavy koncept a zazdi to takovyma srackama. Zrejme presedlam do letadlovky a budu farmarit.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,208 posts
9,597 battles

Navhrhy na vylepseni CV.

1) Dovolit vypnout/zapnout automaticke pousteni spotrebaku. Nekde v setingach stejne jako jde ten automaticky antikolizni system. Default klidne dejte zapnutou automatiku

2) Dovolit primo ridit letadlovku pomoci WSAD pokud se hrac prepne pomoci "M" do takticke mapy.

Players
282 posts
4,080 battles
Před 17 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Debilita non plus ultra. Letadlovka bude prakticky neznicitelna s letadly s healem? Udelaji zajimavy koncept a zazdi to takovyma srackama. Zrejme presedlam do letadlovky a budu farmarit.

Debilita?  ... ANO, zajímavý koncept? ... ne

CV vs CV - nejzábavnější část gameplaye letadlovek naprosto smazána (spolu s nejzábajnějšími letadlovkami jako Independence), výsledkem reworku je né zrovna moc povedenej leteckej simulátor farmení DMGe na 11 cvičných cílích, kde je potřebnej skill zredokavanej na vyhýbání se protiletecký pomocí strašně složitého manévru: 

krok1: 5s držet stačené A

krok2: 5s držet stlačené D

krok3: návrat na krok1

Jinak jestli rád hraješ DD, tak doporučuju jedno jménem Hakuryu (s dlouhými torpédy a talentem na maskování) - rychlost 200+ uzlů, neodhalitelné radarem, možnost pohybu přes ostrovy, spotem 6,1km a rewspawnutím po zničení na místě, jehož pohyb lze ovládat autopilotem. :Smile_trollface:

• Bad 1

Players
282 posts
4,080 battles
Před 2 minutami Sigimundus řekl/a:

Navhrhy na vylepseni CV.

1) Dovolit vypnout/zapnout automaticke pousteni spotrebaku. Nekde v setingach stejne jako jde ten automaticky antikolizni system. Default klidne dejte zapnutou automatiku

2) Dovolit primo ridit letadlovku pomoci WSAD pokud se hrac prepne pomoci "M" do takticke mapy.

Tyto návrhy tu už byly víc jak 100krát na všech fórech, YT komentářích , videí od CC atd. - WG úspěšně ignoruje všechny

• Cool 1

[T-N-T]
Players
340 posts
5,497 battles
On 1/14/2019 at 1:41 PM, Wolffnstein said:

Zabak a WG proste tu hru nehraji. Neuvedomu si, ze tim pohrbi nektere lajny (napada me treba IJN lajna krizniku, co operuje na flanku, aby vyuzila spotu a torped). Stejne jak se budou delat AA buildy na nemcich. A co je nejhorsi, tim ze letadla vydrzi tolik, tak se bude groupovat a delat se lemming train, nebo jeste hur, vsichni si stoupnou za ostrov k DM, Woosteru a dalsim AA lodim, aby letadlovka nic neudelala. Ale neverim, ze tohle dlouho vydrzi. Letadlovkare to nebude bavit a prestanou CV hrat a po uvedeni brit. lajny letadlovek se ukaze, jak byl rework dobrej. Nicmene souhlasim s kolegou vyse. Tak stupidni hlavy sem snad jeste nevidel.. aby clovek nemohl ovladat lod a spoustely se mu spotrebaky samotne.. wau 😀😀

Ps: libi se mi, jak u reworku zase poslouchaji komunitu jako vzdycky. Vubec nikdo tydle veci nekritizuje vcetne velikanu jako Farazelt ze.. 😀😀

Proč by to mělo pohřbít IJN lajnu CA?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,694 posts
3,291 battles

Kapitáni!

Dnes, od 13:30 přibližně po dobu jedné hodiny bude odstaven server Veřejného testu.

Důvodem této odstávky je implementace nového micropatche.

Děkujeme za pochopení

[ATOM]
Players
228 posts
8,569 battles

po 10 bitvách kde jsem 7x nepotkal CV jsem to přestal zkoušet, CVčka se tam mihnou..kam je to dává nevím,  přece jen je to hlavní tahák toho testu, vždy jsem si to namířil autopilotem pěkně k dopostřed a finito, budu doufat že po 7x opuštěných hrách nedostanu ban na real účet :Smile_trollface:

nevidím účel hrát test proti botům kde nejsou CVčka, už takhle to postrádá hodně smyslu, myslím že by bylo dobré klidně čekačku prodloužit na 5 minut a házet hráče (a hlavně CV) k dalším hráčům na tvrdo

a otázka, kde se dá získat t10 loď? lidi to maj a já doufám že to nemusel každej vyjezdit za 500k xp...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.