Jump to content
  • 0
BeduinX2

Zaproszenie do gry

11 comments in this topic

Question

[ORKAN]
Players
7 posts
1,575 battles

O co z tym chodzi , jest opis jakie nagrody są dla zaproszonego i zapraszającego , wysłałem ten link mailem, znajomy z tego wszedł w grę ale nic obaj nie mamy , to jest po jakims czasie <? pisało na ten przykład że za pierwszą bitwę okret premium 2 tier , bitew stoczone dziś sporo ale nic nie ma ,nawet tego co jha kiedys dostawałem jako początkujący , u niego kompletne zero ...

dzięki z góry za objaśnienie.

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ORKAN]
Players
7 posts
1,575 battles

no przewinołem i np nagroda za uczestnictwo w pierwszej bitwie pisze , a bitew stoczone z 40 ,w tym razem w dywizjonie ,może coś nie rozumie wiec prosze objasnij a nie wklejasz strone którą mam .....gdzie sie o tych warunkach dowiedziec ?u mnie nie ma odnośnika do tych warunków i zasad....

• 0
[TF16]
Moderator
4,162 posts
10,299 battles
3 minutes ago, BeduinX2 said:

no przewinołem i np nagroda za uczestnictwo w pierwszej bitwie pisze , a bitew stoczone z 40 ,w tym razem w dywizjonie ,może coś nie rozumie wiec prosze objasnij a nie wklejasz strone którą mam .....gdzie sie o tych warunkach dowiedziec ?u mnie nie ma odnośnika do tych warunków i zasad....

Wiem w czym jest problem. Kolega przed pierwszą bitwą, a po założeniu konta powinien kliknąć na link. Jeśli wpisał go tylko w trakcie tworzenia konta - to kicha. Jak nie dostał na wejścia okrętu - znaczy nie zrobił tego i już nagród nie dostanie. Chyba, że zacznie wszystko od początku.

• 0
[ORKAN]
Players
7 posts
1,575 battles

wszedł klikając w link w mailu , zarejestrował się , w trakcie rejestracji była ramka w która jakiś kod można było wkleić , link nie wchodził a kodu nie mieliśmy , robił to u mnie w domu na moich oczach na moim kompie nawet bo mu sie spodobało jak grałem gdy u mnie siedział , może problem jest że u mnie to robił ? choc raczej nie ma to znaczenia bo ze swojego maila działał ....

• 0
[TF16]
Moderator
4,162 posts
10,299 battles
16 minutes ago, BeduinX2 said:

wszedł klikając w link w mailu , zarejestrował się , w trakcie rejestracji była ramka w która jakiś kod można było wkleić , link nie wchodził a kodu nie mieliśmy , robił to u mnie w domu na moich oczach na moim kompie nawet bo mu sie spodobało jak grałem gdy u mnie siedział , może problem jest że u mnie to robił ? choc raczej nie ma to znaczenia bo ze swojego maila działał ....

No to tłumaczę. Po zarejestrowaniu konta trzeba jeszcze raz kliknąć w ten link. Tego nie zrobiliście. W link można kliknąć dopiero jak się ma nowe - czyste i niegrane konto. 

• 0
[ORKAN]
Players
7 posts
1,575 battles

no szkoda że nie tłumaczą tego przy zakładaniu konta tylko na forum sie człowiek dowiaduje że trzeba 2 razy link klikać , nigdy bym na to nie wpadł .......,szkoda od nowa zakładac bo dostał z Mikołaja skrzynki Pertha hehe

• 0
Players
1 post
67 battles
‎2018‎-‎12‎-‎27 o 21:55, Dark_Havoc napisał:

No to tłumaczę. Po zarejestrowaniu konta trzeba jeszcze raz kliknąć w ten link. Tego nie zrobiliście. W link można kliknąć dopiero jak się ma nowe - czyste i niegrane konto. 

Ej a jak ktoś już posiada konto w Wargaming ale nie grał jeszcze w statki ?

• 0
[TF16]
Moderator
4,162 posts
10,299 battles
7 minutes ago, Raffaello_ said:

Ej a jak ktoś już posiada konto w Wargaming ale nie grał jeszcze w statki ?

Z tego co się orientuję to tak. Chodzi o to, że na koncie nie ma ani jednej gry w WoWs.

• 0
Players
4 posts
74 battles
27.12.2018 o 21:31, Dark_Havoc napisał:

Wiem w czym jest problem. Kolega przed pierwszą bitwą, a po założeniu konta powinien kliknąć na link. Jeśli wpisał go tylko w trakcie tworzenia konta - to kicha. Jak nie dostał na wejścia okrętu - znaczy nie zrobił tego i już nagród nie dostanie. Chyba, że zacznie wszystko od początku.

Bzdury , założyłem podobny temat bo tego nie widziałem, miałem konto od czołgów , kliknąłem na link od kolegi po zalogowaniu, i wyskoczyło: gratulujemy przyjąłeś zaproszenie od tego i tego itd i tp, i żadnych nagród. 

Wczoraj z nudów sprawdziliśmy i wyszło że na 5 założonych i zaproszonych kont , program zadziałał tylko dwa razy (wpadła diana po bitwie)

Bug jest co najmniej od 2016 roku, taki sam problem jest  na serwerze  NA, i WG nic z tym nie robi.

Skoro od początku ktoś ze mną tnie w wała , to osobiście dziękuję WG za statki. 

• 0
Players
4 posts
74 battles

Miłej gry, mi ten zlepek magi, ruletki i traktowania klientów jak petentów nie pasuje.

Jedyny pożytek jaki mam, to taki, że pierwszy raz w życiu widziałem jak niszczyciel rozdupcył działem pancernik:Smile_facepalm:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.