Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
szerKrzysiek02

Okręty premium do klanówek

24 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Players
1,197 posts
12,818 battles

A dlaczego gość, który dostanie pożyczone Zao ma mieć taki sam okręt jak koleś, który to Zao grindował przez ileśtam bitew? Pożyczone okręty to ukłon w kierunku graczy, którzy mają dajmy na to tier V. Brak kamuflażu na nich to ukłon w stronę tych, którzy X mają. :D

• Cool 5

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles
1 godzinę temu, szerKrzysiek02 napisał:

Witam

Dlaczego w okrętach które otrzymało się do walk w klanówkach nie można zmienić kamuflażu?

Ciesz się że strzela zwykłymi pociskami :cap_haloween:.

Players
6 posts
1,125 battles
1 hour ago, Lucius_Dentatus said:

A dlaczego gość, który dostanie pożyczone Zao ma mieć taki sam okręt jak koleś, który to Zao grindował przez ileśtam bitew? Pożyczone okręty to ukłon w kierunku graczy, którzy mają dajmy na to tier V. Brak kamuflażu na nich to ukłon w stronę tych, którzy X mają. :D

Aha czyli to oznacza, że nie mam mieć życia tylko grać po 8h dziennie żeby zdobyć 10 i nie odstawać od innych w klanie.

• Funny 3
  • Boring 4

[TF16]
Players
1,197 posts
12,818 battles
Just now, szerKrzysiek02 said:

Aha czyli to oznacza, że nie mam mieć życia tylko grać po 8h dziennie żeby zdobyć 10 i nie odstawać od innych w klanie.

A to już jak sobie życzysz. Oczywiście rozumiem, że twój wewnętrzny Janusz mówi ci "Ej, powinni ci dać pełnoprawną dychę za darmo."

• Cool 8

[MAX]
Players
1,277 posts
7,079 battles
1 hour ago, Lucius_Dentatus said:

Pożyczone okręty to ukłon w kierunku graczy, którzy mają dajmy na to tier V. 

8

Players
2,099 posts
5,059 battles
54 minuty temu, szerKrzysiek02 napisał:

Zgadza się, ale biorąc pod uwagę, że masz to Zao w porcie, oznacza też, iż masz również jakąś ósemkę (oby nie tylko premium), więc do dyszki już bliżej niż dalej.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles
7 godzin temu, SzybkiBolek napisał:

Obecnie w porcie mam 2x Grozovoia...

Po co? Czy tak ciężko stworzyć skrypt sprawdzający posiadane okręty?

Dostać coś niepotrzebnego za darmo i narzekać :cap_haloween:, jak się skończą klanówki to zabiorą.

Players
6 posts
1,125 battles
20 hours ago, Lucius_Dentatus said:

A to już jak sobie życzysz. Oczywiście rozumiem, że twój wewnętrzny Janusz mówi ci "Ej, powinni ci dać pełnoprawną dychę za darmo."

Pamiętaj, że ten okręt nie dostaje się na zawsze tylko do klanówek.

[FT-B]
Players
230 posts
2,591 battles

Wiesz. Nie trzeba grać 8 h dziennie żeby mieć 10 tier. Dzisiaj skończyłem wszystkie 6. Zajęło mi to sporo czasu, ale grałem na botach, Teraz od 7 tierów, jak będę robił 2k expa dziennie,i te 100k kredek, to 10 tier masz w ciągu roku.A wiadomo czasami się zagra więcej, do 10 tieru, nie trzeba aż tak dużo czasu. Ja się nie śpieszę, wszystkie 10 tiery, będę miał w czerwcu 2020 XD Gdybym miał roczną premkę, pewnie bym zrobił 10 do następnych świąt, ale mi się za bardzo nie chce.

[TF16]
Players
1,197 posts
12,818 battles
34 minutes ago, szerKrzysiek02 said:

Pamiętaj, że ten okręt nie dostaje się na zawsze tylko do klanówek.

A jakie to ma znaczenie? To nie zmienia absolutnie postawy "Ja chcę". Chcesz grać pełnoprawną dychą, to ją zrób, ograj się na niej i bądź wsparciem dla drużyny. Koleś na pożyczonej dziesiątce, nie mający kompletnie pojęcia nie tylko o grze na X, ale nawet o okręcie, który dostał za free nie jest żadną pomocą dla drużyny. Rozumiem, że każdy chce grać klanówki (nie wiem, rośnie od tego coś?), co nie znaczy, że każdy ma grać na takich samych zasadach. Z drugiej strony jeśli dowódca klanu nie weźmie cię do drużyny bo masz pożyczoną dychę to też będziesz miał pretensje, że to nie uczciwe? Normalne jest, że gra się składem, który ogarnia czyli ma własne X i umie na nich grać. Ja bym nie wziął do teamu gracza, który ma wszystkie dychy, a nie umie na nich grać jeśli mam np. do wyboru kolesia, który ma jedynie Zao i robi na nim 130 średniego dmg .

Players
108 posts
4,704 battles
1 hour ago, Toyminator said:

Teraz od 7 tierów, jak będę robił 2k expa dziennie,i te 100k kredek, to 10 tier masz w ciągu roku

Ale wiesz że od tieru VIII grając na coopie bez konta premium i żadnych flag na kredyty będziesz w plecy jakieś 100k kredytów co bitwę? 

Players
149 posts
10,148 battles
13 hours ago, SzybkiBolek said:

Obecnie w porcie mam 2x Grozovoia...

Po co? Czy tak ciężko stworzyć skrypt sprawdzający posiadane okręty?

Po to by na "klanowy" wrzucić samo-ściągające się ulepszenia z promocji.

• Cool 1

[FT-B]
Players
230 posts
2,591 battles
godzinę temu, leather50 napisał:

Ale wiesz że od tieru VIII grając na coopie bez konta premium i żadnych flag na kredyty będziesz w plecy jakieś 100k kredytów co bitwę?  

Zapomniałem dopisać że od 7 tierów, to gra na randomie ;) Coop stał się już totalnie beznadziejny i ultra szybki(ale na misje jest w sam raz) Po za tym te kredyty i exp.mały. Ale nie do końca prawda że w plecy 100k. BB to pewnie tak, bo już na 6 tierkach to była beznadzieja zarobkowa . Ale takim Cleavlandem bez premki byłem te 10k na plusie, z premką 50 albo 60 . Najwięcej na minusie miałem 30k,bo w sumie nic nie zrobiłem. Czym wyżej to pewnie te 100k na minusie jest. Ale już mi się za bardzo nie chce. jak są misje to spoko,ale muszę zacząć grać już na randomie. Ale można grać, a potem grać Cossakiem. Bez premki zarabia 100k, z premką prawie 200k.  Ale na dłuższa metę, za dużo roboty.

Players
2,184 posts
13,497 battles
10 hours ago, Toyminator said:

Zapomniałem dopisać że od 7 tierów, to gra na randomie ;) Coop stał się już totalnie beznadziejny i ultra szybki(ale na misje jest w sam raz) Po za tym te kredyty i exp.mały. Ale nie do końca prawda że w plecy 100k. BB to pewnie tak, bo już na 6 tierkach to była beznadzieja zarobkowa . Ale takim Cleavlandem bez premki byłem te 10k na plusie, z premką 50 albo 60 . Najwięcej na minusie miałem 30k,bo w sumie nic nie zrobiłem. Czym wyżej to pewnie te 100k na minusie jest. Ale już mi się za bardzo nie chce. jak są misje to spoko,ale muszę zacząć grać już na randomie. Ale można grać, a potem grać Cossakiem. Bez premki zarabia 100k, z premką prawie 200k.  Ale na dłuższa metę, za dużo roboty.

Podręcznikowy przykład jak wyrządzić sobie (i reszcie graczy, którzy będą mieć to nieszczęście żeby być z Tobą w drużynie) krzywdę. Zbijając te szóstki na coopach nauczyłeś się absolutnie wszystkich złych nawyków i gra randomków będzie dla Ciebie szokiem. To właśnie niskie tiery dają szansę bezbolesnej nauki podstaw. Obstawiam, że szybko wrócisz do coopów.

Swoją drogą - zagrać dwa tysiące coopów na tierach 1-6 i nie umrzeć z nudów - szacun.

• Cool 1

[GLORY]
Players
105 posts
9,577 battles
On 12/24/2018 at 12:25 PM, szerKrzysiek02 said:

Witam

Dlaczego w okrętach które otrzymało się do walk w klanówkach nie można zmienić kamuflażu?

A ja znowu czekam i czekam na tego Stalingrada bez camo i jakoś doczekać się nie mogę :Smile-_tongue:

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles
8 godzin temu, wittib1 napisał:

czekam na tego Stalingrada bez camo

Oj tam, może miał inny kamuflaż niż stały i mu się skończył :cap_wander:.

[E--C]
Players
496 posts
4,817 battles

Panowie, my tu śmiechy-hihy a problem jednak istnieje: okręty wypożyczone są wyraźnie gorsze od drzewkowych przez brak możliwości założenia kamuflażu. Taka deska jest od razu na straconej pozycji. Proponuję dać im stałe camo bez bonusów ekonomicznych oraz w ramach balansu zablokować flagi ekonomiczne i smocze. Taka jednostka była by wtedy pełnosprawna w boju i dawała możliwość przetestowania nim dotrze się na T10.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[TF16]
[TF16]
Players
1,227 posts
15,398 battles
3 hours ago, MexicosBocianos said:

Taka jednostka była by wtedy pełnosprawna w boju i dawała możliwość przetestowania nim dotrze się na T10.

A co tam ! Pójdźmy dalej !! Apeluje o danie do testowania wszystkich okrętów w grze. Pełnosprawnych, z kamo. 

Po prostu odpalasz grę i wszystkie okręty można testować. Super nie? Będzie można przetestować dowolny tier zanim się do niego dojdzie. 

Na poważnie to sam fakt dodania tych okrętów na czas CW wzbudzał swego czasu ogromne kontrowersje. A Ty chcesz jeszcze bardziej ....?

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts
4 minutes ago, blacman_pl said:

Na poważnie to sam fakt dodania tych okrętów na czas CW wzbudzał swego czasu ogromne kontrowersje. A Ty chcesz jeszcze bardziej ....?

Jak się okazało, kompletnie nieuzasadnione. Absolutnia każda rzecz wprowadzana przez WG wzbudza kontrowersje, więc sam fakt ich istnienia nie jest jakimś istotnym powodem, aby zmian nie wprowadzać.

A testowaniu okrętów poza serwerem testowym mówię nie.

• Boring 1

Players
2,099 posts
5,059 battles
12 godziny temu, Greyshark napisał:

A testowaniu okrętów poza serwerem testowym mówię nie.

Akurat w WoT to żadna nowość, tak więc może i do WoWs zawita. Dzisiaj przejechałem się wypożyczonym kołowcem premium 8 tieru "EBR coś tam". To była moja pierwsza bitwa na 8 tierze w WoT w ogóle. Nie dość, że wygrałem, to byłem pod względem bazowego expa 5 na 15, a normalnie w WoT mam czerwony wn8 (odpowiednik PR).

Tak więc z tym testowaniem poza testowym to różnie wychodzi.

[E--C]
Players
496 posts
4,817 battles
21 godzin temu, blacman_pl napisał:

A co tam ! Pójdźmy dalej !! Apeluje o danie do testowania wszystkich okrętów w grze. Pełnosprawnych, z kamo. 

Po prostu odpalasz grę i wszystkie okręty można testować. Super nie? Będzie można przetestować dowolny tier zanim się do niego dojdzie. 

Doskonale pamiętam ten płacz na temat "wypożyczek" i wyjaśnienia że są one tylko do CW i w dodatku "niepełnosprawne" względem normalnych T10. Ja proponuję zmienić tylko kryterium "niepełnosprawności": zamiast braku kamuflażu, brak korzyści ekonomicznych. Taki okręt dostanie kamo typ5(-3%,+4%) a straci możliwość zarabiania FXP  i kredytów z flag.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.