Jump to content
Server Downtime 21/02 04:00 UTC Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
44smok

Kilka nowych info o reworku

7 comments in this topic

Recommended Posts

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Jedni powiedzą że to wróżenie z fusów, work in progress i informacja której gracz nie ma prawa poznać.

Inni powiedzą że to istotna informacja na temat potencjalnego balansu gry, która z niewiadomych przyczyn jest przed nami ukrywana.

Oceńcie sami: 

CV changes :

- CV repair party removed

- CV DCP and fighters consummables will be auto activated when attacked. They have  unlimited uses now.

DCP active time 60s, cooldown 90s

Fighter active time 600s, cooldown 90s, defense radius 3km, 12 planes per squad

- Cannot set CV speed manually when using autopilot UI

[TF16]
Community Contributor
4,099 posts
9,943 battles

Czy tak ukrywana:

Zaznaczyli, że pracują nad automatycznym startem myśliwców w momencie ataku na CV. Pewnie te parametry dotyczą tego rozwiązania.

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Ależ to jak te parametry będą wyglądały jest znacznie ważniejsze niż sam fakt że takie parametry będą. Bo tylko znając te parametry będzie można je wykorzystywać na swoją korzyść ( jaka szkoda że angielskie określenie abuse game mechanics nie ma w języku polskim odpowiednika o równie wyraźnej konotacji).

[TF16]
Community Contributor
4,099 posts
9,943 battles

Przecież wiesz, że trwa rework. Mnie osobiście zaskoczyła decyzja wprowadzenia tak niedopracowanej zmiany na serwer już za 4 tygodnie. Zagrałem w obu testach i mam mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się, że nie ma wersji RTS, która mi nie odpowiadała osobiście. Z drugiej było tak że w jednym teście topiłem wszystko jak leci, a w drugiej ledwo dolatywałem nad cel.
Nie wiem czy się nie pospieszyli z decyzją o wprowadzeniu tego na serwer główny.

[LOBUZ]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Automatyczna aktywacja DCP to właściwie wielki powrót hedszota. Wymuszamy DCP, 60 sekund później wracamy z nową eskadrą, zrzucamy własne myśliwce na auto myśliwce wroga i bezkarnie topimy wrogi CV. Chyba że będzie jakiś mega buff do pelotki CV albo myśliwców w ogóle nie będzie można uruchomić ręcznie, więc nie będzie czym wiązać myśliwców przeciwnika.

Players
267 posts
5,351 battles

90 sekund to trochę mało czasu ale jak będą po 2 cv to da się zrobić snajpa. Z drugiej strony WG tak chamsko forsuje pomysł ze sterowaniem tylko eskadrą lub cv że mają jeszcze więcej pomysłów by to zablokować.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.