Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

World of Weirdships: Obrněné lodě - Diskuzní vlákno

8 comments in this topic

Recommended Posts

[CSNL]
Players
257 posts
9,731 battles

Řekl bych že vizuálně bizarnější je Masséna, se stejným rozmístěním děl a navrch klounem... 

Spoiler

Masséna.jpg

Le cuirasse Massena.jpg

• Cool 2

[SALIS]
Players
447 posts
13,439 battles
7 minutes ago, Mar_gun said:

Řekl bych že vizuálně bizarnější je Masséna, se stejným rozmístěním děl a navrch klounem... 

Hide contents

Masséna.jpg

Tohle mi přijde ještě o trochu lepší, ale Francouské bitevní lodě (i křižníky) téhle doby jsou všechny naprosto úžasný: 

Spoiler

Výsledek obrázku pro hoche ship

Jenom nevím proč nepočítají 457mm děla na lodích  Furious/General Wolf/Lord Clive ty snad byla větší než 413mm na Victorii a Sains Pareil (a ještě je měl HMS Benbow)? Nebo ne? :Smile_Default:

• Cool 1

[CSNL]
Players
257 posts
9,731 battles
3 hours ago, Dave6 said:

Tohle mi přijde ještě o trochu lepší, ale Francouské bitevní lodě (i křižníky) téhle doby jsou všechny naprosto úžasný: 

Hide contents

Výsledek obrázku pro hoche ship

Jenom nevím proč nepočítají 457mm děla na lodích  Furious/General Wolf/Lord Clive ty snad byla větší než 413mm na Victorii a Sains Pareil (a ještě je měl HMS Benbow)? Nebo ne? :Smile_Default:

Jj, Hoche je také úžasná. 

Jediným štěstím těch bizarních konstrukcí bylo, že nemusely do námořní bitvy 😁 

Jinak furious a monitory bylo první co mne napadlo 😉 , ale neměli některé lodě třídy Collingwood také v barbetách silnější kousky? 420 nebo 430mm ?

[SALIS]
Players
447 posts
13,439 battles
4 minutes ago, Mar_gun said:

Jinak furious a monitory bylo první co mne napadlo 😉 , ale neměli některé lodě třídy Collingwood také v barbetách silnější kousky? 420 nebo 430mm ?

Jenom poslední loď právě HMS Benbow měla stejné 413mm (2ks); a mám pocit že HMS Collingwood měl 305 a ostatní 343mm děla (4ks); teda aspoň myslím tyhle staré lodičky neznám tak dobře :cap_haloween:

Spoiler

Ale třeba Italové v té době měli lodě vyzbrojené 432mm děly u tříd Italia a Ruggiero di Lauria či dokonce 450mm děly od Armstrongů u ještě starší třídy Duilio… 

Enrico Dandolo

Celkově mi v tom článku chybí aspoŇ jedna loď s tímhle úžasným uspořádáním věží; jako měla třeba HMS Inflexible

Spoiler

Výsledek obrázku pro hms inflexible ironclad

Nebo třeba HMS Edinburgh:

Spoiler

Výsledek obrázku pro hms edinburgh ironclad

• Cool 1

[CSNL]
Players
257 posts
9,731 battles
2 hours ago, Dave6 said:

Reveal hidden contents

Ale třeba Italové v té době měli lodě vyzbrojené 432mm děly u tříd Italia a Ruggiero di Lauria či dokonce 450mm děly od Armstrongů u ještě starší třídy Duilio… 

Enrico Dandolo

Celkově mi v tom článku chybí aspoŇ jedna loď s tímhle úžasným uspořádáním věží; jako měla třeba HMS Inflexible

Reveal hidden contents

Výsledek obrázku pro hms inflexible ironclad

Nebo třeba HMS Edinburgh:

Reveal hidden contents

Výsledek obrázku pro hms edinburgh ironclad

Souhlas. Barbetové a věžové lodě s tímhle uspořádáním stavěli i Italové a Američané (USS Maine 1895). 

Alespoň že ukáží nějaké zajímavé lodě, jen škoda chyb u toho...

Jak vidíš italský tier III BB ?

[SALIS]
Players
447 posts
13,439 battles
10 hours ago, Mar_gun said:

Jak vidíš italský tier III BB ?

Já osobně bych volil tu nejjednodušší cestu a využil bych návrhu V. Cunibertiho na první all-big guns bitevní loď; i když to bylo v podstatě jen koncept a teoreticky spíše pro britské námořnictvo než pro Italské :Smile_Default: ale obávám se, že WGčko si to upraví a vznikne něco s klasickým šestiúhelníkovým uspořádáním věží... :cap_haloween:

Spoiler

(ale ono celkově Italský techtree je celkem složitý sestavit; protože třeba na high-tiery nemají pořádně ani projekty - teda mají, většinou ale pro cizí země (pro SSSR; pro Španělsko apod.; ale itak je celkem složitý něco najít...

Jinak ke zvláštním lodím sledovaného období bych přidal třeba i japonské křižníky třídy Matsushima; s jedním 320mm dělem:

Spoiler

Výsledek obrázku pro matsushima class cruiserVýsledek obrázku pro matsushima class cruiser

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.