Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Galeria sław - tylko dla płacących za grę

15 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles

Zauważyliście, że tym razem aby trafić do Galerii sław trzeba zrobić wszystkie dyrektywy, włącznie z tymi na PEF?

Czyli jak się nie kupi PEF za $$$ (pomijając promil, który dostanie go z jakiś giveawayów) to o Galerii sław można zapomnieć.

[E--C]
Players
497 posts
4,833 battles
24 minuty temu, PanNickt napisał:

Zauważyliście, że tym razem aby trafić do Galerii sław trzeba zrobić wszystkie dyrektywy, włącznie z tymi na PEF?

Czyli jak się nie kupi PEF za $$$ (pomijając promil, który dostanie go z jakiś giveawayów) to o Galerii sław można zapomnieć.

W 5 tygodniu trwania ewentu zostaną otwarte ponownie wszystkie dyrektywy i jak będziesz mieć PEF to wtedy wykonujesz dedykowane misje. Galeria sław będzie dostępna od 5 tygodnia. 

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles
2 minuty temu, MexicosBocianos napisał:

W 5 tygodniu trwania ewentu zostaną otwarte ponownie wszystkie dyrektywy i jak będziesz mieć PEF to wtedy wykonujesz dedykowane misje. Galeria sław będzie dostępna od 5 tygodnia. 

Serio? Nie ma Galerii sław co tydzień, a tylko będzie jedna jej edycja na koniec eventu?

No to czegoś nie doczytałem...

[E--C]
Players
497 posts
4,833 battles

Skoro masz zablokowany dostęp po skończeniu 1 etapu( ja jeszcze swojego nie zrobiłem). Na pewno zapowiadali że otworzą na koniec wszystko żeby porobić brakujące misje.

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles
7 minut temu, MexicosBocianos napisał:

Skoro masz zablokowany dostęp po skończeniu 1 etapu( ja jeszcze swojego nie zrobiłem). Na pewno zapowiadali że otworzą na koniec wszystko żeby porobić brakujące misje.

Mam skończony etap i wszystkie misje poza tą na PEF. Do Galerii Sław nie mogę wejść. Wywnioskowałem więc (może błędnie), że muszą być zrobione wszystkie misje, żeby Galeria się odblokowała:

image.thumb.png.62f0b699240a6b7dcadbc94ab825246a.png

image.thumb.png.a8542e058d5fd629712e786284066bc3.png

No i oczywiście, że będziesz mógł zrobić zaległe misje (z wcześniejszych etapów) jak dostaniesz PEF po 4. etapie - bo dyrektywy się nie zamykają. 

Rozstrzygnięcia można szukać w WG albo u kogoś, kto kupił PEF i zrobił wszystkie misje - ma dostęp do Galerii Sław, czy nie?

Players
33 posts
14,468 battles

Galeria sław uaktywnia się po wykonaniu ostatniej dyrektywy. Tak było dotychczas i tak będzie tym razem. Czyli najszybciej za 17 dni jak dobrze pamiętam.

• Cool 1

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles
3 minutes ago, PanNickt said:

Mam skończony etap i wszystkie misje poza tą na PEF. Do Galerii Sław nie mogę wejść. Wywnioskowałem więc (może błędnie), że muszą być zrobione wszystkie misje, żeby Galeria się odblokowała:

image.thumb.png.62f0b699240a6b7dcadbc94ab825246a.png

No i oczywiście, że będziesz mógł zrobić zaległe misje (z wcześniejszych etapów) jak dostaniesz PEF po 4. etapie - bo dyrektywy się nie zamykają. 

Rozstrzygnięcia można szukać w WG albo u kogoś, kto kupił PEF i zrobił wszystkie misje - ma dostęp do Galerii Sław, czy nie?

Dostęp do Galerii Sław jest po ukończeniu WSZYSTKICH dyrektyw. Obecnie zrobiłeś 1 z 4 dostępnych. Jak zrobisz wszystkie 4 otworzy się dostęp do Galerii Sław.

Różnica jest taka, że w poprzednim przypadku (RN) 4 etapy było odblokowywane po 4 dniach (czwartek, piątek, sobota i niedziela). To był jeden zestaw. W tym wypadku też są 4 zestawy, ale ostatnia dyrektywa otwiera się nie po 4 dniach, a po 4 tygodniach. 

• Cool 2

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles
39 minut temu, Dark_Havoc napisał:

Dostęp do Galerii Sław jest po ukończeniu WSZYSTKICH dyrektyw. Obecnie zrobiłeś 1 z 4 dostępnych. Jak zrobisz wszystkie 4 otworzy się dostęp do Galerii Sław.

Różnica jest taka, że w poprzednim przypadku (RN) 4 etapy było odblokowywane po 4 dniach (czwartek, piątek, sobota i niedziela). To był jeden zestaw. W tym wypadku też są 4 zestawy, ale ostatnia dyrektywa otwiera się nie po 4 dniach, a po 4 tygodniach. 

Informacja brzmi: wypełnij wszystkie dyrektywy w obecnym etapie

Skoro tygodniową część nazywasz (zapewne słusznie) dyrektywą (i trzeba zrobić 4, żeby odblokować GS), to ile jest etapów?

Jeśli jeden, to jaki jest sens pisać: w obecnym etapie?

[TF16]
Community Contributor
4,084 posts
9,693 battles
25 minutes ago, PanNickt said:

Informacja brzmi: wypełnij wszystkie dyrektywy w obecnym etapie

Skoro tygodniową część nazywasz (zapewne słusznie) dyrektywą (i trzeba zrobić 4, żeby odblokować GS), to ile jest etapów?

Obecny etap to 4 dyrektywy. Tygodniowa część to jedna dyrektywa. Jest to opisane na górze - nagrodą za wypełnienie JEDNEJ dyrektywy jest Kontener i stal.
Wypełnij dyrektywy w OBECNYM ETAPIE - czyli wszystkie 4 z etapu: "PRINZ EITEL FRIEDRICH"
Uwaga - OBECNY ETAP jest JEDNYM ETAPEM. Więcej etapów nie będzie. 

Czy jeden etap to nie jest obecny etap?

[MAX]
Players
1,280 posts
7,079 battles
1 hour ago, PanNickt said:

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/prinz-eitel-friedrich/#event

[ZGZ]
Players
4,107 posts
9,016 battles
24 minuty temu, Dark_Havoc napisał:

Uwaga - OBECNY ETAP jest JEDNYM ETAPEM. Więcej etapów nie będzie. 
Czy jeden etap to nie jest obecny etap?

Jasna sprawa.

A jaki jest sens podkreślać obecny, skoro jest jedyny?

Z lenistwa (bo się nie chciało poprawić opisu z poprzedniego wydarzenia) czy aby pomieszać prostaczkom, takim jak ja, we łbach? :)

EOT. Do zamknięcia. 

• Funny 1

Players
210 posts
9,390 battles

Żeby bardziej namieszać,to dodam że w pewnej instytucji używają stwierdzenia "w Trójcy Jedyny Prawdziwy"

Szczęściem mamy cztery dyrektywy,więc dlatego WG nie użyło.

A już zupełnie na marginesie dodam,że gdzieś tam na dole Bułgarii,gdzie musiały kiedyś docierać wpływy aż z Indii (wydaje się niemożliwe,ale to z Indii właśnie przywędrowali w czasie Wędrówki Ludów dzisiejsi Cyganie,których w pobliskiej chociażby Rumunii jest wielu),jest czczona lokalnie (prawosławnie) Matka Boska Trirukaja.

Gdyby w/w szanowna pani grała w WoW to miała by w tą trzecią ręką łatwiej do obsługi hotkeysów,i jeszcze doszedł by bonus za wspólną z Deweloperem religię :Smile_bajan2:

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
6 hours ago, PanNickt said:

A mało to razy opisy WG były kapkę bez sensu.

Pocieszę Cię, mam Mackansesna, skończyłem wszystkie dyrektywy i galerii sław też nie mam.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.