Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
hasitko

poškození spoluhráče

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
11 posts
2,677 battles

takže to tu napíšu znova i když je to jako když křičim do zdi (takže o hovnu) stojim na fleku nebo prostě jedu přímo a najede do mě někdo kdo má slabší loď a poškodí se o mě a já mám jako za to platit a ještě dostat napomenutí a nebo růžovou barvu? víte jak mi to připadá? jako když nadává prvňáček a nebo řidič začátečník (TEN HAJZL STROM,SLOUP,PLOT,PATNÍK, ATD.) mi neuhnul tak  ať za to platí on a ne já nemá tam stát a nebo co dělat vždyť jedu já a kdo je víc!!!!!  v tomhle to máte dost nevychytaný a postihujete i neviný a to nemluvim jenom o sobě 

• Boring 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles

Neznáš pravidlo - Dej přednost zprava ( u anglánů , protože jezdí na špatné straně Zleva ) ? A dle námořního práva má pomalejší lod přednost a plachetnici se vyhýbá  motorová lod ? 

Těch pár XP a kreditů , co zaplatíš , ani nestojí za zmínku . Přibližně každou druhou hru , kor na startu když kubelíci jedou zprava do leva a naopak . Protože se blbě narodil a minule mu to zrovna na tý druhý straně tak pěkně šlo . 

Takže opravdu výkřik do tmy . 

A neber to jako buzeraci ( přece jenom jsi těžký začátečník ) začni dávat větší poškození a těch kreditů ( i bez pomocných berliček v podobě vlajek , kamufláží ) se Ti bude sypat víc . A nebudeš muset brečet , že platíš za srážku se spoluhráčem :Smile_honoring:

• Cool 3
  • Funny 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
90 posts
1,942 battles

Tak ak sa to autorovi príspevku stalo tak, ako som nedávno videla v hre.. Tesne po začiatku hry.. Medzi 3 bb a krížnik (a neboli práve najbližšie pri sebe) napláva DD a zahrá sa na pinbalovú guľôčku.. oklepal sa o všetky 4 lode skupiny.. Tam by som i verila, že musel nadávať, koľko platí.. 

• Funny 1

[T-N-T]
Beta Tester
838 posts
6,865 battles

Mě tedy dnes překvapilo, že nejde beztrestně střílet růžovky.
Z tanků si pamatuju že to šlo a tady ejhle, chyba lávky a už taky hraju za růžové:Smile_playing:.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles
9 hours ago, HavranRyc said:

Mě tedy dnes překvapilo, že nejde beztrestně střílet růžovky.
Z tanků si pamatuju že to šlo a tady ejhle, chyba lávky a už taky hraju za růžové:Smile_playing:.

kamaráde to je Karma , za ty tvoje protistátní kecy vůči Sigimu :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

• Cool 1
  • Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,533 posts
3,140 battles
V 22. 12. 2018 v 3:11 hasitko řekl/a:

takže to tu napíšu znova i když je to jako když křičim do zdi (takže o hovnu) stojim na fleku nebo prostě jedu přímo a najede do mě někdo kdo má slabší loď a poškodí se o mě a já mám jako za to platit a ještě dostat napomenutí a nebo růžovou barvu? víte jak mi to připadá? jako když nadává prvňáček a nebo řidič začátečník (TEN HAJZL STROM,SLOUP,PLOT,PATNÍK, ATD.) mi neuhnul tak  ať za to platí on a ne já nemá tam stát a nebo co dělat vždyť jedu já a kdo je víc!!!!!  v tomhle to máte dost nevychytaný a postihujete i neviný a to nemluvim jenom o sobě 

Za náraz do spojenců sice platíte oba, ale opravdu jen minimální částky. Je to jen nastavené tak, aby si hráči snažili dávat pozor, kam plují a nepoužívali spojence, jako odrážedla. Samozřejmě tím může a vlastně často je postižen i nevinný, nicméně, jak říkám: tyto pokuty jsou v řádech desítek či stovek kreditů a v jedničkách XP. A velmi často je obtížné definovat, čí chyba to vlastně byla. 

Pokud bychom se bavili o palbě do vlastních řad, to už je něco jiného..

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,050 posts
9,381 battles

Nevim jestli to vite ale ta auto-damage kterou dostavate od systemu pokud jste ruzovi a zaroven "nechtene" trefite nekoho jineho jde plne vylecit healem.

Mam to vyzkousene :Smile_hiding::fish_glass::Smile_trollface:

• Cool 2

Players
25 posts
On 12/22/2018 at 6:46 AM, Stratos_HF said:

Neznáš pravidlo - Dej přednost zprava ( u anglánů , protože jezdí na špatné straně Zleva ) ? A dle námořního práva má pomalejší lod přednost a plachetnici se vyhýbá  motorová lod ? 

Těch pár XP a kreditů , co zaplatíš , ani nestojí za zmínku . Přibližně každou druhou hru , kor na startu když kubelíci jedou zprava do leva a naopak . Protože se blbě narodil a minule mu to zrovna na tý druhý straně tak pěkně šlo . 

Takže opravdu výkřik do tmy . 

A neber to jako buzeraci ( přece jenom jsi těžký začátečník ) začni dávat větší poškození a těch kreditů ( i bez pomocných berliček v podobě vlajek , kamufláží ) se Ti bude sypat víc . A nebudeš muset brečet , že platíš za srážku se spoluhráčem :Smile_honoring:

Jen pro upřesnění: V Anglii žádná přednost zleva neexistuje, jejich pravidla situaci na neoznačené křižovatce (kterou je však problém najít) opravdu nijak neřeší. 

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,676 posts
4,579 battles
On 1/2/2019 at 7:07 PM, Ozzys_CZ said:

Jen pro upřesnění: V Anglii žádná přednost zleva neexistuje, jejich pravidla situaci na neoznačené křižovatce (kterou je však problém najít) opravdu nijak neřeší. 

Takže platí pravidlo - Větší pes souloží - ehmm větší auto má přednost :Smile_hiding::Smile_trollface:

Players
25 posts
On 1/16/2019 at 7:51 AM, Stratos_HF said:

Takže platí pravidlo - Větší pes souloží - ehmm větší auto má přednost :Smile_hiding::Smile_trollface:

Divné ale řidiči se musí domluvit :-), při srážce je to 50/50. Pokrok nezastavíš. Naštěstí těch křižovatek kde to značení zapomněli udělat, je tu minimum. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.