Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Zapłać z Orange - czy działa?

16 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Czy może komuś udało się dokonać dziś transakcji w sklepie premium przy użyciu metody płatności "Zapłać z Orange"?

Próbuję od wczoraj kupić PEF i nie dostaję SMSów z PIN do potwierdzenia transakcji - jestem ciekawy czy nie działa tylko u mnie, czy nie działa ogólnie.

Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

• Cool 1

[E--C]
Players
497 posts
4,820 battles

Skontaktuj się z Biurem Obsługi operatora i sprawdź czy przypadkiem nie masz zablokowanych usług premium. Podobnie było jakiś rok temu jak Błyskotka była za 50% przy płatnościach Orange i wielu osobom nie chciało zrealizować transakcji właśnie z powodu zablokowania usług premium.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
10 minut temu, MexicosBocianos napisał:

Skontaktuj się z Biurem Obsługi operatora i sprawdź czy przypadkiem nie masz zablokowanych usług premium. Podobnie było jakiś rok temu jak Błyskotka była za 50% przy płatnościach Orange i wielu osobom nie chciało zrealizować transakcji właśnie z powodu zablokowania usług premium.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Sprawdziłem to już w ustawieniach konta. Wszystkie płatności odblokowane. 

Zresztą 2 tygodnie temu robiłem płatność z tej karty i poszło gładko (jak zawsze - do wczoraj).

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Dostałem na pw potwierdzenie, że usługa płatności "Zapłać z Orange" nie działa przynajmniej od wczoraj i było to już wczoraj zgłaszane do BOK.

@WG_Lumberjack czy jest jakiś inny sposób wpłynięcia na WG aby spróbowano naprawić ten problem?

Przyznam, że informacja, iż są problemy z jedną z metod płatności też by się przydała - gdybym wczoraj wiedział, że "Zapłać z Orange" nie działa, to bym kupił PEF w inny sposób, a tak mam pieniądze zablokowane na karcie Orange.

• Cool 1

[BSW-W]
Players
918 posts
5,705 battles
18 minut temu, PanNickt napisał:

Dostałem na pw potwierdzenie, że usługa płatności "Zapłać z Orange" nie działa przynajmniej od wczoraj i było to już wczoraj zgłaszane do BOK.

@WG_Lumberjack czy jest jakiś inny sposób wpłynięcia na WG aby spróbowano naprawić ten problem?

Przyznam, że informacja, iż są problemy z jedną z metod płatności też by się przydała - gdybym wczoraj wiedział, że "Zapłać z Orange" nie działa, to bym kupił PEF w inny sposób, a tak mam pieniądze zablokowane na karcie Orange.

Wg.mnie temat nie związany z działem rozgrywka jak już takie coś do off top lub pomoc tech.

• Funny 1

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
19 minut temu, _Agenor_ napisał:

Wg.mnie temat nie związany z działem rozgrywka jak już takie coś do off top lub pomoc tech.

A mi jest wszystko jedno gdzie będzie, w szczególności może trafić do kosza, byleby się ktoś w WG zainteresował problemem, zrobił coś, żeby go naprawić i poinformował kiedy zostanie rozwiązany (a do czasu rozwiązania wrzucił info, że metoda płatności nie działa, żeby innych potencjalnych klientów nie wku...wiać).

• Cool 3

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
8 minut temu, RapujaceFistaszki napisał:

Pokarało Cię za to, że chcesz $ na tak durny cel przeznaczyć.

Zaczynam też tak myśleć. :)

Chcę zapłacić WG za ich wirtualne produkty.

WG nie tylko nie chce tej płatności przyjąć, ale do tego - klawiaturami Supportu - sugeruje, że to nie ich problem i to ja mam sobie w Orange załatwić, żeby usługa zamówiona przez WG w Mobyio (którego support też olewa sprawę) zaczęła działać (przy okazji kłamiąc, że nie było innych zgłoszeń, bo przynajmniej jedno było już wczoraj).

[PLO]
Beta Tester
4,418 posts
11 minutes ago, PanNickt said:

WG nie tylko nie chce tej płatności przyjąć, ale do tego - klawiaturami Supportu - sugeruje, że to nie ich problem i to ja mam sobie w Orange załatwić, żeby usługa zamówiona przez WG w Mobyio (którego support też olewa sprawę) zaczęła działać (przy okazji kłamiąc, że nie było innych zgłoszeń, bo przynajmniej jedno było już wczoraj).

Poziom przejęcia firmy której chciałeś dać kasę za piksele:

Notka dla mniej domyślnych: Powyższa wklejka ma charakter żartobliwy i nie przedstawia oficjalnego stanowiska firmy Wargaming wobec klientów.

Pozdrawiam

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
8 minut temu, Radeckij napisał:

Poziom przejęcia firmy której chciałeś dać kasę za piksele:

Wiesz, gdyby problem dotyczył tylko mnie, to pewnie miałbyś rację.

W sytuacji, kiedy problem dotyczy większej grupy potencjalnych klientów, to firmie chyba jednak powinno zależeć na jego rozwiązaniu.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts
36 minutes ago, PanNickt said:

I słusznie sugeruje - tak jest napisane w Regulaminie, który zaakceptowałeś:

Article 5: Assistance and Disputes
If you find that a payment operation has been made in error or incorrectly, you must immediately dispute it to your payment service provider (Your telecommunications operator: for payment by IVR, premium-rate SMS and Internet+ mobile; Your Internet Service Provider: for payments by Internet+ box; Your bank: for payments made by bank debit/credit card; Your service provider: for payments using Prepaid Cards or Electronic wallet). Where applicable, the latter will then contact HIPAY so as to put the situation in order and obtain the return of the funds, if necessary.

I jeszcze:

Reklamacją jest zgłoszenie przez Użytkownika niezadowolenia lub roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego
wykonania przez Operatora Usługi Dostępu.
2. Reklamacje mogą być składane w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła
się przerwa w świadczeniu Usługi Dostępu, lub od dnia, w którym Usługa Dostępu została nienależycie wykonana lub miała
być wykonana lub od dnia doręczenia rachunku za Usługę Dostępu.
3. Reklamacje można zgłaszać telefonicznie, pisemnie, osobiście, pocztą, faksem lub poprzez formularz zgłoszeniowy na
www.orange.pl./mojorange oraz w każdym salonie Orange i salonie partnera Orange (punkty sprzedaży i obsługi). 

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles
1 minutę temu, Greyshark napisał:

I słusznie sugeruje - tak jest napisane w Regulaminie, który zaakceptowałeś:

Article 5: Assistance and Disputes
If you find that a payment operation has been made in error or incorrectly, you must immediately dispute it to your payment service provider (Your telecommunications operator: for payment by IVR, premium-rate SMS and Internet+ mobile; Your Internet Service Provider: for payments by Internet+ box; Your bank: for payments made by bank debit/credit card; Your service provider: for payments using Prepaid Cards or Electronic wallet). Where applicable, the latter will then contact HIPAY so as to put the situation in order and obtain the return of the funds, if necessary.

Próbujemy się znów mądrzyć, nie rozumiejąc sytuacji?

a payment operation has been made - żadna payment operation nie była made, bo nie da się jej wykonać.

Nie chodzi o reklamowanie wykonanej operacji (a tego dotyczy przytoczony punkt), ale o brak możliwości wykonania operacji płatności. To jest kwestia na styku WG - operator płatności, a nie klient - operator GSM.

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts
13 minutes ago, PanNickt said:

Próbujemy się znów mądrzyć, nie rozumiejąc sytuacji?

a payment operation has been made - żadna payment operation nie była made, bo nie da się jej wykonać.

Nie chodzi o reklamowanie wykonanej operacji (a tego dotyczy przytoczony punkt), ale o brak możliwości wykonania operacji płatności. To jest kwestia na styku WG - operator płatności, a nie klient - operator GSM.

No i czego nie rozumiesz w wyrażeniu "niewykonanie usługi"?

Jako że mam dzisiaj dzień dobroci dla intelektualnie słabszych, wklejam jeszcze raz to co przeczytałeś, zaakceptowałeś ale nie zrozumiałeś, z zaznaczeniem najbardziej istotnych fragmetów. Gdybyś dalej nic a nic z tego nie rozumiał, śmiało pisz, pomogę:

1. Reklamacją jest zgłoszenie przez Użytkownika niezadowolenia lub roszczeń z tytułu niewykonania lub nienależytego
wykonania przez Operatora Usługi Dostępu.

2. Reklamacje mogą być składane w terminie 12 miesięcy od ostatniego dnia okresu rozliczeniowego, w którym zakończyła
się przerwa w świadczeniu Usługi Dostępu, lub od dnia, w którym Usługa Dostępu została nienależycie wykonana lub miała
być wykonana lub od dnia doręczenia rachunku za Usługę Dostępu.

3. Reklamacje można zgłaszać telefonicznie, pisemnie, osobiście, pocztą, faksem lub poprzez formularz zgłoszeniowy na
www.orange.pl./mojorange oraz w każdym salonie Orange i salonie partnera Orange (punkty sprzedaży i obsługi). 

Żeby zaoszczędzić ci szukania, podaję telefon kontaktowy do Orange: 510 100 100.

Mam nadzieję że pomogłem, powodzenia! :Smile_honoring:

• Bad 1

[ZGZ]
Players
4,106 posts
9,004 battles

Problem już rozwiązany. Zaległe SMSy poprzychodziły hurtowo, nowe są wysyłane na bieżąco. 

Temat do zamknięcia.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.