Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Klub sběratelů

13 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,427 posts
3,027 battles

Kapitáni!

Máme dobrou zprávu pro ty z vás, kteří rádi sbíráte všelijaké lodě ve hře! Zavádíme automatický systém Klubu sběratelů! :Smile_medal:

Tento systém bude automaticky kontrolovat počet lodí ve vašem přístavu po každé bitvě.

Kvůli technickým limitům však budou všechny insignie odměňovány jedna po druhé, tudíž po první bitvě obdržíte první zprávu, pokud máte více než 50 lodí ve svém přístavu. Za 50+ lodí v přístavu dostanete nášivku, speciální pozadí a speciální sběratelskou vlajku. Po další bitvě dostanete první Sběratelský emblém (pokud máte více než 100 lodí) a po další bitvě další emblém (pokud máte 150+ lodí). Pokud máte ještě větší flotilu, můžete získat další emblémy (200+ a 250+ lodí).

Veškeré propriety vypadají následovně:

Spojler

PCEE081_Collectioner.pngPCNA041.pngPCNB142.png

PCNU049.pngPCNU050.png

PCNU051.pngPCNU052.png

Mějte na paměti, občas se může stát´, že to bude trvat déle, než jednu bitvu, při větší zatížení serveru, ale každý se rozhodně dočká své insignie, kterou si zasloužili.

Tak ať se vaše flotily jen rozšiřuji! :cap_viking:

• Cool 4

[FO3]
WoWs Wiki Team
285 posts
4,778 battles

emblemy pekne, ale co konecne nabidnout klanum moznost vytvorit si vlastni emblem, pripadne aspon vlajku na lod? Tedy neco opravdu uzitecneho?

• Cool 7

[R_R]
[R_R]
Players
7 posts
17,710 battles

hm neviem emblém - ja používam ten "náš" ten sa mi páči. som skorej zberateľ kreditov (lodí mám 110) možno som dosiahol aj svetový rekord ? 1 100 000 000 ???

• Funny 1

[IDDQD]
Players
313 posts
11,470 battles

Díky, o tom žádná, ale přece jen bych raději, jak zmínili kolegové, viděl v online guildovní hře už dávno zavedenou vlastní klanovou vlajku (tím nemyslím nápis IDDQD na hnusném podkladu). S odznaky si vyhrajete, blýskají se, pěkné na pohled, a tohle že by v roce 2018 u zavedené firmy nešlo? ...

• Cool 3

[IDDQD]
Players
1,741 posts
15,915 battles

Ty tabulky s oznámením, že jsem dostal emblém sběratele a kolik potřebuju do dalšího na mě nebudou vyskakovat po každý druhý hře že ne? Včera jsem je zavíral asi 10x

Jinak jsou emblémy pěkný :cap_like:

Teď ještě slevu na místa v přístavu za 75 dublonů a jde se nakupovat. 

Players
102 posts
8,924 battles

yaketymasq "emblemy pekne, ale co konecne nabidnout klanum moznost vytvorit si vlastni emblem, pripadne aspon vlajku na lod? Tedy neco opravdu uzitecneho? "

100% souhlasím , ve hře WOT to jde a zde nic!!!!!!!!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.