Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Ciekawe dane statystyczne nt. graczy

14 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,109 posts
9,018 battles

Na reddit: 

pojawiła się ciekawa informacja:

In addition to the above, players will be able to receive a varying amount of steel for knocking off snowflakes from each of your top-tier ships. While this may look like a literal metric tonne of steel to the veterans among you, let us put that into perspective:

· Only around 30% of the active audience currently has ships eligible for any steel rewards from snowflakes.

· Only around 4% of the active audience currently has ships eligible to get them more than 2000 steel from snowflakes.

· Only around 0.4% of the active audience currently has ships eligible to get them more than 4500 steel from snowflakes.

Intrygujące. Mi wyszło ponad 5k stali ze śnieżynek. Czuję się wyjątkowo wyjątkowym graczem.

Szkoda tylko, że niedocenianym przez WG :)

Przy okazji widać, że WG w ostatniej chwili zmniejszyło ilość stali w płatnej kampanii:

All of this totals to 4000 steel achievable for free and 6000 steel achievable after purchase.

Miało być 6k, ale widać że - być może pod wpływem marudzących graczy - zmniejszono do 4k.

Za to cena pewnie pozostała bez zmian   :cap_haloween:

princ.JPG

• Cool 2

[BUSHI]
Players
3,035 posts
16,257 battles
1 hour ago, PanNickt said:

All of this totals to 4000 steel achievable for free and 6000 steel achievable after purchase.

Miało być 6k, ale widać że - być może pod wpływem marudzących graczy - zmniejszono do 4k.

Za to cena pewnie pozostała bez zmian   :cap_haloween:

Piszą coś takiego obecnie: 4K za darmo + 6k (4+2) za kasę

One campaign for free (earning 2000 steel)
One paid campaign (earning 4000 steel)
One mission chain for free (earning 2019 steel)
One paid mission chain (earning 2019 steel)

Players
210 posts
9,392 battles
4 hours ago, PanNickt said:

Spłoszyliśmy ich...trzeba nam było wszystkim cicho siedzieć :cap_haloween:

Na przyszłość musimy z uznaniem potakiwać:

My::cap_money: ---->  WG::cap_like:

• Funny 2

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
194 posts
9,999 battles

Paradoksalnie WG straci bo stalowe potwory są nie opłacalne pomimo dodatkowych tam innych codow jak ktoś tam policzył 120pln. 

[-DWS-]
Beta Tester
4,474 posts
12,081 battles
4 hours ago, M1miPL said:

Paradoksalnie WG straci bo stalowe potwory są nie opłacalne pomimo dodatkowych tam innych codow jak ktoś tam policzył 120pln.

Tu akurat nie ma pojęcia "opłacalności". Stal można zdobyć tylko na kilka sposobów i płatna kampania jest jednym z nich. Jak masz za mało stali "darmowej" a bardzo chcesz ją mieć, to musisz zapłacić. Nie ma innej (bardziej opłacalnej) metody. Znacz jest inna metoda - dokupić premek T8, ale ona jest już horrendalnie droga i chyba (nie chce mi się liczyć) nie da aż tyle stali co ta kampania.

I jestem pewien, że WG nie straci tylko zarobi kupę szmalu.

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles
5 godzin temu, rtfm_pl napisał:

I jestem pewien, że WG nie straci tylko zarobi kupę szmalu.

Gra jest „darmowa”, wiec każdy grosz na nią wydany to zarobek WG :cap_hmm:.

Players
1,616 posts
7,361 battles

" · Only around 30% of the active audience currently has ships eligible for any steel rewards from snowflakes. "

To tylko pokazuje, że tak naprawdę podawane dane, dotyczące liczby całkowitej graczy, można wsadzić w kieszeń. Prawie 70% to martwe konta widać, nie doczłapały nawet do wyższych tierów. Oczywiście jakiś tam malutki procencik aktywnie pewnie gra, po prostu nie mają jeszcze wyższych tierów, ale ile to może być? 1%? Czy nawet nie tyle? Plus należy dodać dla przeciwwagi jakąś grupę graczy z tych 30% zdolnych do farmienia stali z kampanii, która już nie gra z różnych powodów.

• Cool 2

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,819 battles

Mi wyjdzie z bonusem klanowym około 7000 stali i z 75000 węgla :cap_tea:. Węgla może być więcej ale, nie za bardzo mnie stać już na odkupienie wszystkich V, VI i VII :cap_haloween:.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.