Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Sprint rankingowy - wątek na forum

15 comments in this topic

Recommended Posts

[E--C]
[E--C]
Players
71 posts
10,940 battles

"... np. nagroda za osiągnięcie stopnia 1. będzie jeszcze bardziej kusząca ..."
500 szt stali za 1 to byłoby uatrakcyjnienie nagrody. W tej chwili węgiel to waluta inflacyjna, sypie się zewsząd.

• Cool 3

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
283 posts
10,730 battles

Ewent fajny, lepszy niż standardowe rankingowki. Ale ponownie skrzywdzony przez dziadowskie nagrody. 10000 węgla za ewent w którym trzeba rozegrać kilkadziesiąt bitew aby dostać się do rangi 1 to żadna nagroda. 1000 stali albo chociaż 500 to już miało by sens. Czy WG czyta opinie graczy? Bo jeśli tak to widać świadomie sabotuje własny pomysł zniechęcając do niego graczy. 

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,415 posts
24 minutes ago, Barwena said:

Ewent fajny, lepszy niż standardowe rankingowki. Ale ponownie skrzywdzony przez dziadowskie nagrody. 10000 węgla za ewent w którym trzeba rozegrać kilkadziesiąt bitew aby dostać się do rangi 1 to żadna nagroda. 1000 stali albo chociaż 500 to już miało by sens. Czy WG czyta opinie graczy? Bo jeśli tak to widać świadomie sabotuje własny pomysł zniechęcając do niego graczy. 

To popraw skilla na tyle, żeby zamiast grać kilkadziesiąt bitew dotrzeć do 1. rangi po kilkunastu bitwach.

• Cool 2
  • Bad 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
283 posts
10,730 battles
2 minutes ago, Greyshark said:

popraw skilla na tyle, żeby zamiast grać kilkadziesiąt bitew dotrzeć

Za pierwszym razem doszedłem do jedynki po około 20 bitwach a za drugim razem po prawie 50. Więc nie kwestia skilla tylko MM. Można byc pierwszym lub drugim w drużynie i się cały dzień bujac na tej samej randze gdy MM konsekwentnie  przydziela do zespołu osoby nie mające pojęcia o co w tej grze chodzi. A ja tak w drugim sezonie miałem tak wielokrotnie. 

[PMW]
[PMW]
Beta Tester, Players, In AlfaTesters
27 posts
5,181 battles

Nagroda taka sobie, ale same sprinty rankingowe są miłą odmianą od randomek albo coraz bardziej nużących klanówek.

[MWCJ]
Players
484 posts
3,823 battles

Żywego karpia by dali za 1 rangę, bo w Lidlu bojkot i muszę 30 km jechać po zasraną rybę której potem nikt nie chce jeść.

• Funny 1

[TF-7-]
Players
137 posts
1,822 battles
‎2018‎-‎12‎-‎19 o 13:20, Greyshark napisał:

To popraw skilla na tyle, żeby zamiast grać kilkadziesiąt bitew dotrzeć do 1. rangi po kilkunastu bitwach.

Jak możesz komuś coś, w ten sposób obśmiewać, samemu będąc średniakiem. A może się mylę, utajnione dane zawierają super- unicuma?

[TF-7-]
Players
137 posts
1,822 battles
On 12/26/2018 at 10:51 AM, Greyshark said:

*edited 

*edited pokazałeś się z prawdziwej twarzy swej, nie masz pojęcia kim byłem lub jestem dla międzynarodowych korporacji, nawet tych najbardziej uznanych na świecie. Pojechałeś już po bandzie. Zgłaszam ten post do moderacji.

P.S.

Śmieję się z WG? Mam prawo, byłem jednym z pierwszych w historii wybranych do Alfa test, mądralo. Zrezygnowałem, przy Twoim IQ na pewno domyślisz się dlaczego. Lub może nie, zbyt młody i nadęty jesteś.

P.S.2

Mam nadzieję, że Cię wreszcie zdmuchną z tego forum, przez wiele lat byłem moderatorem dużo większego forum tematycznego, tacy jak Ty nigdy by na nim nie zrobili "kariery". Pobłażliwość admina i moderatorów dla niektórych z forumowiczów zakrawa o szyderstwo z użytkowników. Jak tu nie kpić z WG, jeśli jego przedstawiciele prowadzą tego rodzaju selekcję "naturalną". Znamy się, więc nie będzie bana.

Edited by AngryCombatWombat
Ataki personalne

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.