Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocený sprint - Diskuzní vlákno

12 comments in this topic

Recommended Posts

Players
210 posts
18,067 battles

Prosím WG o číslo účtu, ať můžu zaslat žádost o výplatu. Pač nelze chodit jako obyč. člověk do práce a zároveň stíhat všechno, co natřískáte do období vánoc.:cap_viking:

• Cool 4

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,036 posts
14,443 battles
Před 1 hodinou The_EURL_Guy řekl/a:

Během oslav Vánoc a Nového roku nebudete mít na nudu čas, protože již brzy vás čekají dvě nové sezóny Hodnoceného sprintu!

On se někdo o svátcích nudí? :cap_happy:

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,780 posts
5,379 battles

Mám několik otázek :

č.1 Molotov , Warspite nebo Mexiko ( mol a W posype kredity , meksikán mi dodělá kapitana na 19 bodů pro monTáňu )

č.2 bude mi stačit ta ťulomůrka x 2 , nebo si mám z chalupy přivezti ještě aspoň zo dva litre Tej našej a způsobit si cirhozu jater

č.3 zbláznil jsem se já , nebo někdo jiný a jinde a pro zachování duševního klidu se za

č.4 na všechno vyoné a být v klidu 

• Cool 1
  • Funny 2

[IDDQD]
Players
255 posts
11,420 battles

No, v srpnu jsem se ženil a v lednu podá manželka zřejmě díky WG žádost o rozvod, děti mi začnou říkat strejdo a já budu bydlet v a autě s notebookem......Tohle opravdu chcete? :D

• Funny 7

[IDDQD]
Privateer
3,780 posts
5,379 battles
3 minutes ago, Sboot_cz said:

No, v srpnu jsem se ženil a v lednu podá manželka zřejmě díky WG žádost o rozvod, děti mi začnou říkat strejdo a já budu bydlet v a autě s notebookem......Tohle opravdu chcete? :D

kup si karavan , je větší a líp se v něm spí :Smile_hiding:

• Funny 1

Players
49 posts
7,730 battles

Jelikož šestky moc nejezdím, tak přemýšlím s čím nejlépe do sprintu. Nějaké šestky tam mam: DD-Aigle,Shinonome, Galant, CA- De Grasse, Molotov, huanghe,graf Spee, BB-Arizona, Dunkerque, Warspite. Nějaké doporučení? Díky :)

Players
210 posts
18,067 battles
Před 48 minutami Saqen řekl/a:

Jelikož šestky moc nejezdím, tak přemýšlím s čím nejlépe do sprintu. Nějaké šestky tam mam: DD-Aigle,Shinonome, Galant, CA- De Grasse, Molotov, huanghe,graf Spee, BB-Arizona, Dunkerque, Warspite. Nějaké doporučení? Díky :)

Nehrát to.:cap_cool:

• Funny 2

Players
1,681 posts
9,519 battles
Před 48 minutami Saqen řekl/a:

T61 to budou zne

[IDDQD]
Players
211 posts
5,806 battles

"kdybych věděl, že je to poprvé, tak bych tolik nepospíchal", "kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče"

Být moc hrrr a honem, honem se ne vždy vyplácí. Může to být i na úkor kvality.:Smile_teethhappy:

Guest
This topic is now closed to further replies.