Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Windmaker

Szukam klanu (rekreacyjnie)

9 comments in this topic

Recommended Posts

[-101-]
Players
4 posts
4,285 battles

Hej, szukam klanu, głównie z myślą o luźnej współpracy - czyli korzystaniu z zalet bazy w zamian za ropę i okazjonalną grę w dywizjonie w miłej i spokojnej atmosferze (stary nie jestem, ale swoje w różnych klanach w innych grach przeżyłem - głównie jako CL).

Z racji tego że nie mogę gwarantować dostępności, CW odpadają. Ewentualnie czasem jakiś dywizjon lub operacje. Czasowo brak TS-a, może za jakiś czas go przywrócę. Regularnie jestem zapraszany do różnych, głównie niemieckich klanów, ale wolę zostać wśród swoich, nawet przy takiej luźnej współpracy. Gram prawie wszystkimi jednostkami, najmniej CV. Swój poziom oceniam jako średni, ale niech statystyki mówią za mnie.

Nick: Windmaker
Ilość bitew: ponad 3,5k
Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD - gram wszystkimi liniami, czasami CV, ale nie jestem w nich dobry
Preferowane tiery: od VII w górę - IX i X mam jeszcze mało
Ulubiony okręt: Lyon, Gearing, Neptune, Bismarck,

Link do strony ze statystykami:
https://wows-numbers.com/player/500098045,Windmaker/

TS: czasowo brak

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,122 posts
13,077 battles

Wyniki masz niezłe, piszesz rozsądnie. Jakbyś się przekonał do discorda, częściej dywizjony, cw to bym zaprosił do ZGZ. Brak dzieci, młodzieży, bez spiny i kompleksów. Mamy mało miejsc więc wymagamy obecności na komunikatorze jak grasz. Chyba że aktualnie nie możesz bo żona, sąsiad lub inny wypadek losowy ;)

Players
40 posts
512 battles
10 godzin temu, Windmaker napisał:

Hej, szukam klanu, głównie z myślą o luźnej współpracy - czyli korzystaniu z zalet bazy w zamian za ropę i okazjonalną grę w dywizjonie w miłej i spokojnej atmosferze (stary nie jestem, ale swoje w różnych klanach w innych grach przeżyłem - głównie jako CL).

Z racji tego że nie mogę gwarantować dostępności, CW odpadają. Ewentualnie czasem jakiś dywizjon lub operacje. Czasowo brak TS-a, może za jakiś czas go przywrócę. Regularnie jestem zapraszany do różnych, głównie niemieckich klanów, ale wolę zostać wśród swoich, nawet przy takiej luźnej współpracy. Gram prawie wszystkimi jednostkami, najmniej CV. Swój poziom oceniam jako średni, ale niech statystyki mówią za mnie.

Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD - gram wszystkimi liniami, czasami CV, ale nie jestem w nich dobry

Cześć zapraszam Cię do klanu MRAU! 

• Cool 1

[-101-]
Players
4 posts
4,285 battles
10 hours ago, Marshal00 said:

Wyniki masz niezłe, piszesz rozsądnie. Jakbyś się przekonał do discorda, częściej dywizjony, cw to bym zaprosił do ZGZ. Brak dzieci, młodzieży, bez spiny i kompleksów. Mamy mało miejsc więc wymagamy obecności na komunikatorze jak grasz. Chyba że aktualnie nie możesz bo żona, sąsiad lub inny wypadek losowy ;)

No właśnie, z racji tego, że nie mogę obecności zagwarantować (do discorda nie mam nic, po prostu w klanach byłem za czasów TS-a, a potem kilka lat przerwy ;) ), to szukam klanu, który nie ma aż takich ambicji. Prowadziłem w innych grach klany na różnych zasadach, więc wiem, że jedni podchodzą ambitniej do rozgrywki, inni nie. Dlatego póki co szukam luźnej ekipy, czasami aby zagrać dywizjon,, czasami operację, skorzystać z zalet bazy i dorzucić swoje baryłki ropy (większość czasu gram włąśnie tak, aby zaliczyć dostępne kontenery i ewentualnie misje). Wolę to powiedzieć wprost, aby nie było potem niespodzianki :)

3 hours ago, Twoja_magiczna_kura said:

Cześć zapraszam Cię do klanu MRAU! 

Obecność na Discordzie wymagana? :)

Players
40 posts
512 battles
40 minut temu, Windmaker napisał:

No właśnie, z racji tego, że nie mogę obecności zagwarantować (do discorda nie mam nic, po prostu w klanach byłem za czasów TS-a, a potem kilka lat przerwy ;) ), to szukam klanu, który nie ma aż takich ambicji. Prowadziłem w innych grach klany na różnych zasadach, więc wiem, że jedni podchodzą ambitniej do rozgrywki, inni nie. Dlatego póki co szukam luźnej ekipy, czasami aby zagrać dywizjon,, czasami operację, skorzystać z zalet bazy i dorzucić swoje baryłki ropy (większość czasu gram włąśnie tak, aby zaliczyć dostępne kontenery i ewentualnie misje). Wolę to powiedzieć wprost, aby nie było potem niespodzianki :)

Obecność na Discordzie wymagana? :)

Nie, ale jak chcemy grać dywizjon to zapraszamy się na komunikator

• Cool 1

[-101-]
Players
4 posts
4,285 battles
7 minutes ago, Twoja_magiczna_kura said:

Nie, ale jak chcemy grać dywizjon to zapraszamy się na komunikator

Jasne, dzięki! To jeszcze chwilkę poczekam, czy nie znajdzie się ktoś jeszcze, kto chciałby mnie przygarnąć i podziałamy - nie chcę dołączać do ekipy tylko po to, aby nagle ją zmienić. Co do Discorda, jakoś go ogarnę, najwyżej jako bierny słuchacz, bo póki co używanie mikrofonu w moim przypadku jest utrudnione ;)

Players
40 posts
512 battles
10 minut temu, Windmaker napisał:

Jasne, dzięki! To jeszcze chwilkę poczekam, czy nie znajdzie się ktoś jeszcze, kto chciałby mnie przygarnąć i podziałamy - nie chcę dołączać do ekipy tylko po to, aby nagle ją zmienić. Co do Discorda, jakoś go ogarnę, najwyżej jako bierny słuchacz, bo póki co używanie mikrofonu w moim przypadku jest utrudnione ;)

Jak coś to zapraszam :) https://discord.gg/4n6xM9q

• Bad 1

Players
1 post
6,157 battles

Hejka :)

Zostałeś już przygarnięty? Czy jeszcze szukasz ekipy, bo jeżeli tak to zapraszam :).

Jesteśmy otwarci na różne opcje. Na dzień dzisiejszy preferujemy TS :), ale jego brak nie dyskryminuje :). Jak zapewne wiesz, lepiej się gra jak usłyszysz że lecą do Ciebie "cygara" od kolegi z dywizjonu niż jak Ci ktoś ma naklikać na czacie :), no ale nie jest to wielki problem.

Gramy na luzie i jeżeli okaże się (a mam nadzieje że tak będzie) że jesteś super hiper pro graczem to zaprosimy również na CW. Jedynym warunkiem jest chociaż odsłuch na TS żebyś wiedział jaka jest taktyka i gdzie masz płynąć, ale to przyszłościowo ;).

Jeżeli masz chociaż tyle lat, że możesz sobie flaszkę i fajki kupić w sklepie, i nie proszą o dowód oraz chociaż minimalne poczucie humoru ;) (wskazane większe niż mniejsze ;)) to się do nas nadasz.

Jak będziesz chciał to odezwij się na czacie w grze jestem najczęściej po 20.

Pzdr.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,122 posts
13,077 battles
On 12/19/2018 at 2:21 AM, Windmaker said:

Niedawno powstał ZGZ2. Będąc tam będziesz grał z graczami ZGZ.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.