Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.7.12 - Prémiový účet Warships

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,028 battles

Kapitáni! :fish_glass:

766197b8-01cd-11e9-9a53-38eaa735f4cc.jpg

Plnohodnotný, čistě lodičkový, prémiový účet přichází s verzí 0.7.12. 

Jak se vám zavedení tohoto účtu líbí? 

Napište nám své názory

[ATOM]
Players
14 posts

Mno, mám dotaz. PRemiový účet pouze pro Warships je možné koupit jen za dublony ve hře? Jinou možnost jsme letmo nenašel. V shopu mi to nabízí jen standardní?

[T-N-T]
Beta Tester
822 posts
6,690 battles

Bylo by fajn v úvodním postu hodit odkaz na článek. V tom novém formátu stránky něco starého najít je peklo které nezvládám, díky.

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles

Možná jsem někde , něco přehlédnul a udělám ze sebe ****** (a je mi to jedno ) jenže :

Na hlavní stránce se píše -

Pokud již máte prémiový účet Wargaming, tak v okamžiku, kdy aktualizace 0.7.12 dorazí na živé servery, se můžete těšit na jednorázové připsání prémiového účtu Warships s trváním, které se rovná zbývajícímu trvání vašeho prémiovému účtu Wargaming v době vydání aktualizace 

takže můj stav byl včera tento

pgowaJa.jpg

a dnes tento

XsobS25.jpg

O den míň ale to bylo včera a dnes je dnes .

Takže jestli to chápu dobře , tak počet dní zůstal stejný ( klasické odečítání ) , jenom se mi změnil v tom , že mi dává více XP na dobu co mi platí PU .

A pokud je to tak , bude to psano i v této pobitevní tabulce ? Kde ? Je to z co-opu ,ale i tam by se to mělo projevit .

Spoiler

dLiFsDv.jpg

Zatím sem , možná to dám i do otázek

Players
146 posts
21,009 battles
Před 2 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Možná jsem někde , něco přehlédnul a udělám ze sebe ****** (a je mi to jedno ) jenže :

Na hlavní stránce se píše -

Pokud již máte prémiový účet Wargaming, tak v okamžiku, kdy aktualizace 0.7.12 dorazí na živé servery, se můžete těšit na jednorázové připsání prémiového účtu Warships s trváním, které se rovná zbývajícímu trvání vašeho prémiovému účtu Wargaming v době vydání aktualizace 

takže můj stav byl včera tento

pgowaJa.jpg

a dnes tento

XsobS25.jpg

O den míň ale to bylo včera a dnes je dnes .

Takže jestli to chápu dobře , tak počet dní zůstal stejný ( klasické odečítání ) , jenom se mi změnil v tom , že mi dává více XP na dobu co mi platí PU .

A pokud je to tak , bude to psano i v této pobitevní tabulce ? Kde ? Je to z co-opu ,ale i tam by se to mělo projevit .

Skrýt obsah

dLiFsDv.jpg

Zatím sem , možná to dám i do otázek

Máš základných 331xp, s prémiovým účtom máš 547xp čo o 65% viac a teda o15% viac než štandartný prémiový účet.

• Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,521 battles
8 hours ago, Smil_Flek_z_Nohavic said:

Máš základných 331xp, s prémiovým účtom máš 547xp čo o 65% viac a teda o15% viac než štandartný prémiový účet.

Ruším poplach , už to vidím . Děkuji .

A za další , chyba byla ve špatném pochopení psaného textu . Mozek si vybral to co se mu líbilo a ten zbytek vypustil :Smile_hiding:

• Funny 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,835 posts
4,955 battles

Nelíbí se mi myšlenka dalšího urychlení expení. Už teď je rychlost, jakou se dá proletět větví absurdní. Tohle tomu nepomůže.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.