Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.7.12 - Kampaň Mocný prinz

50 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,345 posts
3,722 battles

Kapitáni! :fish_haloween:

bc238028-01cc-11e9-a76f-38eaa735f4cc.jpg

Kampaň Mocný prinz, na jejimž konci můžete dostat loď Prinz Eitel Fridrich je tady!

Jaké jsou vaše názory na tuto kampaň?

[CZSKN]
[CZSKN]
Players
44 posts
13,273 battles

dotaz co když vím že nemam šanci zvládnout finální ukoly s vyděláním kreditů plánuje se časem opakování nebo se mam smířit s tím že prostě loď nezískám?

[PPH]
Players
273 posts
10,621 battles

Buď ji zvládneš vyjet v daném časovém limitu z úkolů - nařízení... nebo máš smůlu.. "Zadarmo" ji už nedostaneš - ale dá se koupit za kačky ve WG shopu..

Vycházím z minulých akcí... kde jsem Graff Spee vyjet nestihnul.. Duke of York stihnutý byl... a ani jedna loď se neobjevila od té doby v možnostech získání "zadarmo" či z nějaké další mise ale bývají nabízeny v shopu za real prachy.Nepředpokládám tedy ze strany WG nějakou zásadní změnu.

Players
4,460 posts
24,511 battles

Stupidní úkoly, zvlášť, když něco jako rusáky a další vůbec nejezdím a mám je tudíž v T5-T6... ale jo, dělaný, ať si lidi koupí. Možná ty poslední úkoly vyvěsit na začátku a sr*l bych na to z vysoka...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
203 posts
9,982 battles

Ahoj. Mě ty mise připadají lehké. Mám nasyslené vlajky, tak na loď pověsím co jde (vlajky na kredity jsou snad 4, možná i 5). Navíc jsem asi před týdnem ze super kontíku vytáhnul 14 dnů WoWs prémiáku.

Za pár bitev mám už hotové amíky, japonce a jsem asi v půlce němců. Můj odhad je ten, že v neděli, už pojedu mise a kampaň. 

Ale asi je to hodně individuální. Pokud nemáš vlajky, prémiák a lodě. Musí to být peklo.

• Cool 2

[1CSSL]
Players
281 posts
7,281 battles

Shrnu to na do pár slov... 24 mega za týden je pro normálně pracujícího nesmysl........ celé je to od začátku srač..... připravená jen pro to, aby lidi kupovaly a kupovaly a soudruzi oligarchový kynuli a kynuli. Aby vám ty naše prach roztrhaly střeva továrišči..................

• Cool 1

[IDDQD]
Players
378 posts
11,741 battles

Faktem je, že bez premiových lodí a kredit vlajek to musí být peklíčko, a trošku mi teď u WG vadí, že závěrečný step kampaně není o skillu a trošce štěstí, ale (bez žádné alternativy podle toho, co rádi a jak hrajete) ) čistě a jen o kreditech, to znamená "premiová loď, premiový účet, high kredit vlajky". Jak prohlásil jeden můj kamarád : "Můžeš hrát v tom Yamatu jako bůh, ale já s ověšenou Missouri dvakrát střelím do ostrova a mám mega doma" ...

• Cool 4

[IDDQD]
Players
202 posts
4,332 battles

Jelikož nemám PU a mám jedinou prémiovku tak pro mě jsou tydle úkoly nereálný. Holt loď nebude. Ale myslím si, že spousta lidí do toho něco nasype aby to udělali. Se trochu obávám, že pokud se jim tendle systém vyplatí tak už asi jinej nebude.

Beta Tester
27 posts
2,823 battles

S Fridrichom sa dá splniť 5 posledných príkazov naraz. Celá táto akcia je postavená tak (úlohy aj termíny) že si človek tú loď musí kúpiť.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,924 posts
10,637 battles
On 1/13/2019 at 11:51 AM, Prdoch65 said:

Shrnu to na do pár slov... 24 mega za týden je pro normálně pracujícího nesmysl........ celé je to od začátku srač..... připravená jen pro to, aby lidi kupovaly a kupovaly a soudruzi oligarchový kynuli a kynuli. Aby vám ty naše prach roztrhaly střeva továrišči..................

On 1/13/2019 at 1:10 PM, PfaJir said:

Jelikož nemám PU a mám jedinou prémiovku tak pro mě jsou tydle úkoly nereálný. Holt loď nebude. Ale myslím si, že spousta lidí do toho něco nasype aby to udělali. Se trochu obávám, že pokud se jim tendle systém vyplatí tak už asi jinej nebude.

On 1/13/2019 at 1:44 PM, JohnTravolta said:

S Fridrichom sa dá splniť 5 posledných príkazov naraz. Celá táto akcia je postavená tak (úlohy aj termíny) že si človek tú loď musí kúpiť.

Jde to jezdit i bez premiovych lodi. Ale potreba spravne maskovani a vlajky. Ja to odjezdil s obyc lodema (krome US tam jsem to mel za tri bitvy s Missouri) a mel jsem to hotove za tri dny. Takze za tech 13 dni co na to je by to mel stihnout kazdy kdo ma lode od potrebnych narodu. To jedine co mi na tom vadilo je potreba mit 6 ruznych narodu jelikoz kdyz nekdo jezdi jen 2 nebo 3 narody tak nema sanci to vyjezdit.

A ano s premiakama a prem uctem je to o poznani jednoduzsi

• Cool 3

Players
4,460 posts
24,511 battles

Poslednich 6x 4M jsem vzdal v pulce KM, po splneni USN, IJN. Proste jsem si rekl, sakra, co to delam ? A navic jsem si predstavil, ze rusaky, asiaty a zabozrouty mam nejaky podelany T5-T6 max, takze to nema cenu ani zkouset - protoze i s vlajkama a kamuflazi to bude tak 50k/bitva, tzn. jeste 240 bitev?

Btw, mam cca 750M posranejch nepotrebnejch kreditu, proc to na to proboha nemuzu pouzit ? Ta posledni 4. cast je jen o tom, jak lidi udrzet u kompu a nechat je do zblbnuti jezdit neco, co je absolutne nebavi, az je to nasere a vykaslou se na lode uplne. Tu musel vymyslet dement.

• Cool 1

Beta Tester
27 posts
2,823 battles
58 minutes ago, ims21 said:

Poslednich 6x 4M jsem vzdal v pulce KM, po splneni USN, IJN. Proste jsem si rekl, sakra, co to delam ? A navic jsem si predstavil, ze rusaky, asiaty a zabozrouty mam nejaky podelany T5-T6 max, takze to nema cenu ani zkouset - protoze i s vlajkama a kamuflazi to bude tak 50k/bitva, tzn. jeste 240 bitev?

Btw, mam cca 750M posranejch nepotrebnejch kreditu, proc to na to proboha nemuzu pouzit ? Ta posledni 4. cast je jen o tom, jak lidi udrzet u kompu a nechat je do zblbnuti jezdit neco, co je absolutne nebavi, az je to nasere a vykaslou se na lode uplne. Tu musel vymyslet dement.

Zbieram to po 150000, ak sa zadarí dobrá hra tak 250-300.

Ja som si radšej kúpil toho Fridricha s tým že keď dokončím kampaň, dostanem goldy naspäť a vyberiem si niečo iné.

Pokiaľ by som mal jazdiť 6 x 4000000 tak na to hodím bobek.

Players
713 posts
6,913 battles
Před 6 minutami JohnTravolta řekl/a:

Před 1 hodinou ims21 řekl/a:

T5-T6 max, takze to nema cenu ani zkouset - protoze i s vlajkama a kamuflazi to bude tak 50k/bitva, tzn. jeste 240 bitev?

Ty cisla a vydelky jste vzali kde?

Beta Tester
27 posts
2,823 battles
14 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Ty cisla a vydelky jste vzali kde?

Nerozumiem otázke...

Za výhru dostávam okolo 150000, za prehru tak 50-70000.

Ak sa mi podarí dobre zahrať, je to 250-300000.

Mám kamufláž blue lagoon (+10%), vozil som aj tú bielu (+50%)- už neviem ako sa volá. A mám vlajku na +20% čo som si kúpil za uhlie.

Prémium účet už nemám, vypršal mi v prvý deň keď sprístupnili tieto úlohy.

Players
4,460 posts
24,511 battles
Před 33 minutami JohnTravolta řekl/a:

Ja som si radšej kúpil toho Fridricha s tým že keď dokončím kampaň, dostanem goldy naspäť a vyberiem si niečo iné.

Pokiaľ by som mal jazdiť 6 x 4000000 tak na to hodím bobek.

To jako vlastnictvi toho PEF ti splni misi za Polsko, CommonWealth a Panameriku ? Ten postup s dublonama zpet by vypadal vic nez rozumne, ale aby jen prani nebylo otcem myšlenky. Nepletes si to ? Neznamena to jen, ze to muzes nahrat v tom PEF misto lodi z techto narodu (coz na druhou stranu je harakiri, najezdit 3x 4M v T6)?

Kde jsi to vycetl ?

Beta Tester
27 posts
2,823 battles
9 minutes ago, ims21 said:

To jako vlastnictvi toho PEF ti splni misi za Polsko, CommonWealth a Panameriku ? Ten postup s dublonama zpet by vypadal vic nez rozumne, ale aby jen prani nebylo otcem myšlenky. Nepletes si to ? Neznamena to jen, ze to muzes nahrat v tom PEF misto lodi z techto narodu (coz na druhou stranu je harakiri, najezdit 3x 4M v T6)?

Kde jsi to vycetl ?

No dajú sa naraz splniť 4 úlohy + Nemecko, tie kredity sa rátajú do všetkých.

shot-19.01.14_18.25.40-0118.jpg

No a potom som sa riadil týmto:

Výstřižek.JPG

Inak samotná tá loď nie je nič moc. Ja som ju kúpil vyslovene len preto aby som nemusel non-stop sedieť pri wows.

Players
4,460 posts
24,511 battles

Jo takhle ... takze staci jen s PEF udelat 4M (uff, s T6 BB...) a pocitaji zaroven do Nemcu + do vsech 4 narodu, takze nemusis vlastne jet 5x 4M. Tak to zacinam uvazovat, ze bych to mozna takhle udelal.

Players
713 posts
6,913 battles
Před 29 minutami JohnTravolta řekl/a:

Nerozumiem otázke...

Za výhru dostávam okolo 150000, za prehru tak 50-70000.

Ak sa mi podarí dobre zahrať, je to 250-300000.

Mám kamufláž blue lagoon (+10%), vozil som aj tú bielu (+50%)- už neviem ako sa volá. A mám vlajku na +20% čo som si kúpil za uhlie.

Prémium účet už nemám, vypršal mi v prvý deň keď sprístupnili tieto úlohy.

Za vyhru 150k s jakou lodi? Premiovou/nepremiovou? Tak nejak za prumernou prohru s T61 a to je tier VI mam 250k. Podprumerna vyhra s Kronstadtem hodi +/- 1M. Otazka je s cim to jezdite, ze vam to tak malo nese?

• Cool 1

[IDDQD]
Players
378 posts
11,741 battles
6 hours ago, Sigimundus said:

Jde to jezdit i bez premiovych lodi ...

Sigi, dá se to vyjezdit taky, i když je člověk třeba úplný "nesypač" (PÚčet, PLodě, PVlajky) a žíly to netrhá, o tom žádná, tady mi jde spíš o to, že WG nenápadně přechází od misí "zahraj, co máš rád a s čím ti to jde" na model "sypej, sypej, sypej", a to mně štve. Kdyby nešlo o WG, neřešil bych to a bral jako úlet, ale u hamižného WG jsem přesvědčen, že sledujeme (staro)nový trend. O tom by svědčila i full kampaň POUZE za reálné peníze (Ocelové monstrum nebo co je v tom eshopu, bratru za 1.300 Kč, ehm) ...

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,857 posts
12,097 battles

Jedna bitva s Atlantou delala 500 cca. Divny pocty :cap_wander:

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,857 posts
12,097 battles
Před 1 minutou Markethia řekl/a:

Sigi, dá se to vyjezdit taky, i když je člověk třeba úplný "nesypač" (PÚčet, PLodě, PVlajky) a žíly to netrhá, o tom žádná, tady mi jde spíš o to, že WG nenápadně přechází od misí "zahraj, co máš rád a s čím ti to jde" na model "sypej, sypej, sypej", a to mně štve. Kdyby nešlo o WG, neřešil bych to a bral jako úlet, ale u hamižného WG jsem přesvědčen, že sledujeme (staro)nový trend. O tom by svědčila i full kampaň POUZE za reálné peníze (Ocelové monstrum nebo co je v tom eshopu, bratru za 1.300 Kč, ehm) ...

Za mne porad lepsi nez sbirani dmg a killu. Ty kredity jsou mensi zlo rekla bych.

• Cool 1

Beta Tester
27 posts
2,823 battles
8 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

7 minutes ago, LucyCZ said:

Random nehrám, na to mám slabé nervy. Akurát sa vždy naseriem. :D

Chcem si zahrať lode a zastrielať si - hrám v prevažnej väčšine týždňové operácie a tie sú T6.

Zárobky sú takéto:

shot-19.01.13_13.38.20-0511.jpg

shot-19.01.14_18.24.05-0471.jpg

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,857 posts
12,097 battles
Před 3 minutami JohnTravolta řekl/a:

Random nehrám, na to mám slabé nervy. Akurát sa vždy naseriem.

Chcem si zahrať lode a zastrielať si - hrám v prevažnej väčšine týždňové operácie a tie sú T6.

Zárobky sú takéto:

Odhalit skrytý obsah

shot-19.01.13_13.38.20-0511.jpgshot-19.01.14_18.24.05-0471.jpg

Tak to nevim nevim jestli to stihnes :Smile_ohmy:

Players
4,460 posts
24,511 battles

Stihne - koupil totiz dublony (PEF) a s nimi jede 5 narodu najednou. A o to WG jde ... premyslim, ze zvolim jeho postup, protoze mam jen 3 narody s kloudnymi lodemi...

Teda, do kdy to vlastne je ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.