Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.7.12 - Hlášení chyb

68 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,437 posts
3,028 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.12 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Především nezapomínejte na screenshoty a WGCheck!

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wows/article/10248/

Děkujeme :Smile_honoring:

• Angry 1

[1CSSL]
Players
256 posts
6,026 battles

klasika  jazykový babylon v popisu aktualizace půl česky  půl anglicky ....

.186058108_Snmekobrazovky(754).thumb.png.61ee8c1420873910afda02f2b934a440.png

[IDDQD]
Players
1,746 posts
15,971 battles

pořád je tak 50% šance že se nezobrazí pobitevní statistiky a skočí to rovnou do přístavu. 

• Cool 1

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
70 posts
1,799 battles

Neviem, či je to chyba, ale nezobrazujú sa (alebo ich len ja nevidím) u všetkých lodí + bodíky za prvý win s loďou. Po zapnutí hry to vyzerá v prístave takto (viď spoiler) A nikto dnes ešte s mojím účtom nehral. Skrátka napríklad u Gneisenau +100% je vidno, u lodí Colorado a Amagi nie. Je to chyba? Alebo nie?

Spoiler

shot-18_12.23_08_28.03-0590.thumb.jpg.7e6e59b8327438eba30dc8c8318f0a3b.jpg

ďakujem za váš čas.

Players
146 posts
21,009 battles
Před 5 minutami VeronikaSVK řekl/a:

Neviem, či je to chyba, ale nezobrazujú sa (alebo ich len ja nevidím) u všetkých lodí + bodíky za prvý win s loďou. Po zapnutí hry to vyzerá v prístave takto (viď spoiler) A nikto dnes ešte s mojím účtom nehral. Skrátka napríklad u Gneisenau +100% je vidno, u lodí Colorado a Amagi nie. Je to chyba? Alebo nie?

Odhalit skrytý obsah

shot-18_12.23_08_28.03-0590.thumb.jpg.7e6e59b8327438eba30dc8c8318f0a3b.jpg

ďakujem za váš čas.

Je tam málo miesta na vločku aj na percentá. Tam kde už nemáš vločku tak sa to zobrazuje normálne.

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
70 posts
1,799 battles

Dík, už mi to bolo objasnené i u nás doma.. A nestihla som ten príspevok upraviť, či zmazať.. (chjo..)

[BONA]
Players
4 posts
7,665 battles

Nechodí odměny za plnění úkolů. Dostal jsem akorát kontejner. Signály jsou z kontejneru. 

wow1.png

wow2.png

wow3.png

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,242 posts
9,955 battles

Dobrej opruz je, že 100% bonusy se objeví až po sfouknutí vložčky :Smile_facepalm:

[CSFT]
Players
4 posts
4,672 battles

Zdravím,

už nějakou dobu pozoruji, že se mi na žádné lodí nezobrazuje sněhová vločka. Na začátku nového dne mi tam přistanou jen denní bonusy 50% a více procent. Neví někdo čím by to mohly být? Díky. 

[IDDQD]
Players
1,300 posts
10,339 battles
Před 34 minutami Seth_83 řekl/a:

Zdravím,

už nějakou dobu pozoruji, že se mi na žádné lodí nezobrazuje sněhová vločka. Na začátku nového dne mi tam přistanou jen denní bonusy 50% a více procent. Neví někdo čím by to mohly být? Díky. 

První podmínkou je mít otevřené okno dokořán.. Druhá podmínka je aby sněžilo. Pak už jen stačí zapnout WOWS a vloček tam budeš mít habaděj.:Smile_honoring:

• Funny 4

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,514 battles
13 minutes ago, Wolffnstein said:

První podmínkou je mít otevřené okno dokořán.. Druhá podmínka je aby sněžilo. Pak už jen stačí zapnout WOWS a vloček tam budeš mít habaděj.:Smile_honoring:

Bych si ho i otevřel , ale opravář ještě nepřišel , takže hardlock . A za druhé , u nás naposled sněžilo na Štědrý den a od tý doby ani prdličku 

Spoiler

zabere na to bot ? upravující sprostomluvu ? :Smile_trollface:

Dodatek , mrazák mám taky odmražený

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,514 battles
56 minutes ago, Seth_83 said:

Zdravím,

a je to přibližně v polovině https://worldofwarships.eu/cs/news/?category=public-test

Sněhové vločky!

Nový rok: čas zázraků. Co může být ve svátečním čase Nového roku lepší, než dárek, který vám vykouzlí úsměv na tváři? A tady přicházejí do hry sněhové vločky!

Nová speciální sváteční akce, která bude probíhat po celou dobu verze 0.7.12. Touto dobou už byste měli dobře vědět, že s každou lodí můžete získat bonusové ZK za své první vítězství dne, že ano? Sněhové vločky jsou bonusem, který si můžete vyzvednout stejným způsobem, ale jen jednou za aktualizaci. Odměnou za jejich setřesení budou zdroje do arzenálu: uhlí a ocel.

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
1 hour ago, Seth_83 said:

Zdravím,

Jakmile to odjedeš už žádné vločky! Kolik ocele bys chtěl! Už to co se rozdává teď je na pováženou...

• Funny 1

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,242 posts
9,955 battles

Mám připravený mod coop/ranked při přijetí někoho do divize se změní herní mód na random. V případě coopu se stockovou lodí bez kapitána je to dost veselý :etc_red_button:

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
2 hours ago, OscarVonReuental said:

Hrajeme všichni až na mě inkognito? :cap_haloween:

WG právě vzalo naming shaming na další level :Smile_teethhappy:

• Funny 1

Players
2 posts
3,644 battles

Pokud se behem ziskavani konteineru ALT+TABnete mimo hru, zustane konteiner viset na jeramu a da se tam i otevrit.

EU server

Pozorovano 28.12.2018 cca. 20:20-20:30

wows-container-bug.png

[10GO]
Players
1,105 posts
11,087 battles
12 hours ago, vojtas_cz said:

Pokud se behem ziskavani konteineru ALT+TABnete mimo hru, zustane konteiner viset na jeramu a da se tam i otevrit.

EU server

Pozorovano 28.12.2018 cca. 20:20-20:30

Jenže to je normální :Smile_teethhappy: WG design :Smile_great:

[IDDQD]
Alpha Tester
2,645 posts
16,342 battles

Respektive ty kontíky se umí bugnout asi na deset způsobů. Jako celej přístav. A psát o tom je ztráta času...

[IDDQD]
Beta Tester
2,574 posts
4,514 battles

A navíc , nevím jak u Vás . Včera jsem je neotevřel a dneska mi to nedalo na výběr , já chtěl uhlí a nasra*o mi to tam vlajky :Smile-angry: . Který můžu skoro rozdávat , kdyby to šlo 

Players
48 posts
12,877 battles
Před 2 hodinami Stratos_HF řekl/a:

A navíc , nevím jak u Vás . Včera jsem je neotevřel a dneska mi to nedalo na výběr , já chtěl uhlí a nasra*o mi to tam vlajky :Smile-angry: . Který můžu skoro rozdávat , kdyby to šlo 

Taky se mi to stalo. Pokud nevybereš druh kontíku s tím, že ho jen neotevřeš, tak se ti to do dalšího dne vybere automaticky.:fish_panic:

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,242 posts
9,955 battles

Při otevírání dárků mi po druhém kousku vyskakoval obsah rovnou z podpalubí :Smile_sceptic: (je třeba se odlogovat a vrátit zpět )

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.