Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.12 - Konto premium Warships

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Konto premium Warships

Konto premium jest integralną częścią świata Wargaming. Posiadanie konta premium pozwala na szybszy postęp w grze i dynamiczniejsze wchodzenie na wyższy poziom, a to wszystko dzięki większej liczbie kredytów i PD. Konto premium pozwoli Wam wcześniej zdobyć upragniony okręt lub zwiększyć liczbę punktów umiejętności dowódcy, a nawet pomoże w szybszym wykonywaniu misji bojowych i kampanii.

Konto premium Wargaming obowiązuje w trzech grach: World of Tanks, World of Warships oraz World of Warplanes. Umożliwia Wam jednoczesne zwiększenie przyjemności płynących z rozgrywki we wszystkich trzech grach.

Otóż mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy grają wyłącznie w World of Warships. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.7.12 do gry zostanie dodane specjalne konto premium Warships. Działa tylko w World of Warships, lecz zapewnia 15% PD więcej!

766197b8-01cd-11e9-9a53-38eaa735f4cc.jpg

Jeśli posiadacie już konto premium Wargaming, w momencie trafienia aktualizacji 0.7.12 na zwykłe serwery, otrzymacie jednorazowy bonus konta premium Warships, o czasie trwania równym pozostałej długości trwania Waszego konta premium Wargaming w momencie wprowadzenia aktualizacji. Oznacza to, że będziecie mogli w pełni cieszyć się s z bonusów płynących z konta premium Warships, bez poniesienia żadnych dodatkowych wydatków.

Więcej informacji na temat konta premium Warships znajdziecie w dedykowanym artykule.

[KAC]
Players
16 posts

Witam pisze w takiej sprawie mianowicie 8 tier USA BALTIMORE nie nadaje się do grania na 8, 9 i 10 chodzi mi o to że zasięg 15.8 km to jest porażka i ciężko utrzymać się w bitwie jedynie nic nie robić i uciekać jak najdalej ale wtedy raport odrazu i bez sensowna gra ,zanim tym okrętem odda się salwę w inny okręt to odrazu 5 innych we mnie bo mają dużo większy zasięg i do tego samoloty , fajnie jak by się udało zmienić nawet na 20 km wtedy można walczyć ,  a druga sprawa to tak żeby zwiększyć liczbę raportów jakiś czas temu napisałem na czasie na polskim stream z world of warships twitch bo nie którzy albo przez połowę stoja w miejscu okrętem , albo jak kiedyś zgłosiłem bitwa się zaczęła i gracz popłyną za skałę i tyle całą grę AFK ,  albo płyną do tyłu i unikają walki albo jak inni szczelają w okręt przeciwnika a jedna osoba tylko wtedy szczela jak ma mało hp żeby zniszczyć i w ten sposób zdobywa 3 zniszczenia bo już miałem sytuacje . Lubię tą grę ale jest nieraz tak że nie da się grać z ludźmi daję dużo raportów aż brakuje i później się tylko przegrywa i 3 sprawa jak na ten czas to tak że zauważyłem na WORLD OF WARSHIPS twitch serwer RUS że tylko u nich można zdobyć kody i dużo ludzi siedzi z serwera EU żeby wyłapać , czy nie którzy strimierzy rozdają też kody dla widzów ale nie zawsze się da oglądać i nie wiadome kiedy dają tak ze dobrze by było wprowadzić na streamy kody wtedy automatycznie więcej ludzi bo większość tylko na to czeka czy np. dobrze by było też dostać nagrodę jakąś za oglądanie sam osobiście zbieram węgiel na okręt 10 tier ale wypada aż zamało  i ciężko uzbieram może dobrze by było też wprowadzic do sklepu premium kupienie węgla . Na forum też podobno można dostać kody choć nie wiem jak a by się przydały dużo by to zrobiło w grze pozdrawiam :) .

• Cool 1