Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.7.12. Svátky přicházejí! - Diskuzní vlákno

38 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
2,024 posts
18,040 battles

- Fixed a rare bug which disabled the bonus to shell dispersion when guns were locked onto a target.

A já si říkal, že to čas od času střílí jak kdybych neměl zaměřeno. 

• Cool 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,349 posts
3,725 battles
Před 18 minutami martin_hill řekl/a:

Budou vločky i na vypůjčených desítkových lodích ?

Cituji: "Chcete-li bonus získat, vyhrajte jednu kooperativní, náhodnou či hodnocenou bitvu nebo bitvu ve scénáři." 

Vypůjčené lodě můžeš použít pouze v klanovkách...

[DE-FS]
Players
23 posts
3,629 battles

Zdravím. Máte půlku anglicky. A celkově mi příjdou vaše stránky zbytečně nepřehledné. Spousta barviček, obrázků, roztrhaného textu. Pokud myslíte, že si toho pak lidi víc přečtou, tak mě osobně to od čtení spíš odrazuje. Díky.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,349 posts
3,725 battles
Před 20 minutami radekoskar řekl/a:

Zdravím. Máte půlku anglicky. A celkově mi příjdou vaše stránky zbytečně nepřehledné. Spousta barviček, obrázků, roztrhaného textu. Pokud myslíte, že si toho pak lidi víc přečtou, tak mě osobně to od čtení spíš odrazuje. Díky.

Cituji:

"Kapitáni,
Kvůli obrovskému množství nových věcí a změn v aktualizaci 0.7.12. máme menší spoždění v překladu všech poznámek. Prosíme o strpení! Druhá polovina poznámek, která je momentálně anglicky, by měla být k dispozici v češtině zítra odpoledne. Děkujeme za pochopení!"

Je to na samotném začátku. Já z toho taky samozřejmě nemám radost, ale aspoň je řečeno, že to bude zítra.

Problém je v tom, že jsou to patchnotes, čili musí obsahovat všechno nové ve hře. A jak vidíš, je toho opravdu hodně...

• Cool 1

Beta Tester
857 posts
7,615 battles

Tak jsem si udělal takovou "zběžnou kalkulaci" ohledně vloček...

Spoiler

image.png.44acf5e987ee1c713f6e7f1ae450ffd0.png

Co mám v podstatě jisté za lodě v přístavu je cca 23.000 uhlí a 600 oceli - za 43 výher.

Pokud bych nakoupil zpět vyzkoumané lodě, získám dalších cca 21.000 uhlí - ale to by mně stálo nějakých 130 mil. stříbrňáků... :fish_boom:

Takže ono to zas s tím ždímáním zdrojů tak horké nebude... Vím, že hodně hráčů má víc T10, ale extrémy to fakt nebudou...

• Cool 1

[NYXCZ]
Players
8 posts
11,900 battles

Lodě pořízené v aktualizaci 0.7.12, tj. takové, které jste zakoupili, vykoupili či získali z kontejnerů, vám novoroční bonus také zajistí.

- Otázka... jen pro opravdovou jistotu... jestli to správně chápu, tak se vločka objeví i na lodích, které si pořídím až po update... chápu to správně?

- Otázka... kdy (a vůbec?) možnost zfouknout vločku zmizí? V 7.13/8.0? Nebo i minipatche a pod?

- Otázka... plánuje WG nějaké slevy na pořízení (zlatých) lodí v době vánoc?

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles

Takže pár poznámok a otázok. Kde začať...

Začnem tým prvým.... obmedzenie na plnenie misii Jménem Jeho Výsosti na tier VII+... nieje to škoda? Už tak prakticky nehrávam nejaké lode pretože sa nedajú plniť na kampaň, misie alebo sa ani nerátajú do denných misii. Pred 2 rokmi to bolo tier V+, pred rokom tier V+... je nejaký dôvod to takto obmedziť?

Druhá vec Závěrečné nařízení bude sestávat z 11 bojových misí, z nichž každá se bude muset splnit pouze s loděmi určeného národa.... i keď hypoteticky bude stačiť  6 z 11... znamená to kto nemá aspoň 6 národov v prístave má smolu? tier VII+?

Na záver si dovolím si hypotetickú otázku... dá sa z tohto dátumu akcie vyvodiť, že do 22.1. nebude Musashi a Kronshtadt odobrané z hry (či už za uhlie alebo za voľné expy)?

Ak si ešte niečo spomeniem tak sa spýtam :D

Beta Tester
857 posts
7,615 battles

Tyhle otázky jsou fajn, ale ve čtvrtek se na ně dozvíme odpovědi a stejně už to nikdo měnit nebude :)

Taky mě napadlo, jestli se u "Vloček" budou počítat ARP lodě jako prémiové... ale holt vydržím...

[IDDQD]
Players
2,024 posts
18,040 battles

u mě to bude: 

T9-10 = 44 lodí = 3300 oceli

T8-10 = 16 prem.lodí = 3200 oceli

suma 6500 oceli za vločky

O uhlí se budu pokoušet asi jen s T7 prémiovkama a T8 normálníma, kde je to 1000 za výhru. 

18 minutes ago, reeprich said:

Taky mě napadlo, jestli se u "Vloček" budou počítat ARP lodě jako prémiové

Podle tohodle obrázku by se měli ARP lodě počítat jako prémiovky

image.png.14069311634ee2865d5addb47f80d1d1.png

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles

"Ocel je hodnotným herním zdrojem, který se „těží“ kvůli získání vzácných válečných lodí. Ocel se získává hlavně aktivním bojováním v soutěžních režimech hry, jako jsou například klanové a hodnocené bitvy. Od přidání oceli do hry jsme však dostali spoustu žádostí o její větší dostupnost, protože ne všichni hráči mají příležitost k dostatečně efektivnímu či pravidelnému hraní v soutěžních režimech, aby dokázali získat ocelí placené lodě."

Žádostí, aby vývojáři přestali v práci chlastat jste dostali taky víc než dost. U těch jste měli začít.

• Cool 3

Alpha Tester, Korzár
3,383 posts
19,296 battles

EDIT  co to s tímto přišel by potřeboval nafackovat. Vlastní slezinou.
#freeocel

Edited by ZeroFortyOne
Upraveno pro obsah vulgarismů
  • Funny 3

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles

Odmena za výhru v ranked je 10 000 uhlia? To je nejaký fór? To budem mať za 10 hier v co-op za vločku.

Players
191 posts
15,907 battles
Před 29 minutami Wolffnstein řekl/a:

Pokud mám doma vlajku se srpem a kladivem, dostanu bonus 10 000 Ocele?

V práci máme i busty Lenina, Stalina a další. Já chci taky bonus. :cap_win:

• Cool 1
  • Funny 2

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles

Noooooooooooo....

tak pre tých čo sa chystajú si kúpiť kampaň Ocelová monstra....

Ruský server je live a pozerám ceny:

Balíček kampaň + 2019 dublonov - 51,30 € !!! ( u nás to bude možno ešte viac keďže tu je to prerátané z rubľov)

Ináč tu kampaň vidím len drahšie v balíčku s princom.

Uff tak neviem... tá cena prekonala všetky moje predstavy.

princ.JPG

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles

takže s tým freeocel to nebude až také horúce ;) 51,3 (dajme tomu 49,99€ ak to pekne zaokrúhlia) za kampaň buchne len málo ľudí..

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles
5 minutes ago, Eraser_SK said:

takže s tým freeocel to nebude až také horúce ;) 51,3 (dajme tomu 49,99€ ak to pekne zaokrúhlia) za kampaň buchne len málo ľudí..

Zaskoč někdy k nám na Discord a koukni do obludaria. Tam jsou uz doslova stovky exemplářů, co mají pár bitev, hru vůbec neumí, ale mají 4xT8 premium lod. Tolik k tomu, že si lidi neco nekoupí.

• Cool 2
  • Funny 1

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles
9 minutes ago, Bergham said:

Zaskoč někdy k nám na Discord a koukni do obludaria. Tam jsou uz doslova stovky exemplářů, co mají pár bitev, hru vůbec neumí, ale mají 4xT8 premium lod. Tolik k tomu, že si lidi neco nekoupí.

44€ za Tirpitz? Hmm... ale 50€ za kampaň kde je najvyššia odmena 4000 striebra, pár krabíc a ďalšie vlajočky a podobne... no neviem. Ale beriem WG dodržalo svoje slovo - oceľ je valuable... a všetko má len takú cenu akú jej prisúdime. Ak sa niekomu bude vidieť 50€ za 4000 ocele, pár krabíc a vlajok ktoré navyše musí splniť do 180 dní (nechápem to obmedzenie ale tak našťastie tam nieje napr. mesiac) ako dobrá cena tak samozrejme to má takú hodnotu pre neho.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles
Just now, Eraser_SK said:

44€ za Tirpitz? Hmm... ale 50€ za kampaň kde je najvyššia odmena 4000 striebra, pár krabíc a ďalšie vlajočky a podobne... no neviem. Ale beriem WG dodržalo svoje slovo - oceľ je valuable... a všetko má len takú cenu akú jej prisúdime. Ak sa niekomu bude vidieť 50€ za 4000 ocele, pár krabíc a vlajok ktoré navyše musí splniť do 180 dní (nechápem to ombedzenie ale tak našťastie tam nieje napr. mesiac) ako dobrá cena tak samozrejme to má takú hodnotu pre neho.

Psal jsi, že tam je ještě samotný Fridrich. Ten má hodnotu 6800 dublonu, ktere ziskas, kdyz pak udeláš to nařízení.

A ano. Pro spoustu lidí ma ocel větší hodnotu než realne penize. Nebo alespoň měla.

[BIA]
Beta Tester
381 posts
3,607 battles
Just now, Bergham said:

Psal jsi, že tam je ještě samotný Fridrich. Ten má hodnotu 6800 dublonu, ktere ziskas, kdyz pak udeláš to nařízení.

A ano. Pro spoustu lidí ma ocel větší hodnotu než realne penize. Nebo alespoň měla.

Fridrich je v tom drahšom balíčku čo tam vidíš... za cenu 51,3 dostaneš len kampaň a 2019 dublonov... nič viac!

Weekend Tester
6 posts
10,458 battles

Osobně si myslím, že toto rozdávání železa je úplná ko..tina.  WG zase poslechlo ukřičené děcka co si jí neumí vyjezdit. A my co jsme kvůli ni trpěli a měli nervy v hodnocených a klanovkách. Tak my  můžeme jen krotit hlavou a říkat si jak nás WG zase podě..lo. Takže WG děkujeme a já se jdu od toho podě..ní vysprchovat.   

• Cool 4

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.