Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Prinz Eitel Friedrich: zimní akce, kampaň a odměny! - Diskuzní vlákno

90 comments in this topic

Recommended Posts

[BIA]
Beta Tester
319 posts
2,603 battles

Dobrý deň... závažná otázka na kampaň Ocelová monstra kde sa bude dať získať 4 000 oceli. Dúfam, že keďže si to človek kúpi za peniaze táto kampaň nebude časovo obmedzená. Ináč lodička vypadá parádne a kampaň ako vždy nevynechám a teším sa na ňu. :)

Závěrečné nařízení bude sestávat z 11 bojových misí, z nichž každá se bude muset splnit pouze s loděmi určeného národa.

Toto som nikdy nemal rád, keď sme nútení hrať to s určitým národom. Už vidím ako sa tam trápim na Fu-Shune či ako sa to volá. Niektorí nehrajú určité národy vôbec. Nieje to škoda to takto siliť?

Ďalšia otázka je: Úspěšným postupem v bojových misích této akce můžete získat až 15 kontejnerů sbírky „Belle Époque“, tři kontejnery „Tajný Ježíšek“ a celé 2 000 oceli!

takže chápem to správne 2000 v kampani + 2019 dodatočne? Dokopy 4019?

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,949 battles

Paráda. 8019 oceli jen za to, že si člověk koupí jednu T6 bitevku. Bez nákupu bitevky to půjde taky, ale bude potřeba si pohnout.

8019 je skoro tolik, kolik si vydělají nejlepší klany za jednu sezónu CW. Ten nepoměr ve vloženém úsilí je ale do očí bijící. Tohle se WG opravdu těžce nepovedlo. Je to flusanec do tváře všem, kteří se v téhle hře snaží jinak, než že si dají večer dvě bitvy k pivu.

A bohužel na čísle 8019 se nezastavíme. Ještě není oznámena ona skvělá "sněhová vločka" akce, kde bude možno získat další ocel.

Hru hraju od samotného vydání, ale takhle zklamaný jsem ještě nebyl.

#freeocel

• Cool 4

[BIA]
Beta Tester
319 posts
2,603 battles
3 minutes ago, Bergham said:

Paráda. 8019 oceli jen za to, že si člověk koupí jednu T6 bitevku. Bez nákupu bitevky to půjde taky, ale bude potřeba si pohnout.

8019 je skoro tolik, kolik si vydělají nejlepší klany za jednu sezónu CW. Ten nepoměr ve vloženém úsilí je ale do očí bijící. Tohle se WG opravdu těžce nepovedlo. Je to flusanec do tváře všem, kteří se v téhle hře snaží jinak, než že si dají večer dvě bitvy k pivu.

A bohužel na čísle 8019 se nezastavíme. Ještě není oznámena ona skvělá "sněhová vločka" akce, kde bude možno získat další ocel.

#freeocel

8019 a máš tam freeocel... no ona až taká free veru nieje. 4000 nezískaš nijak inak ako za prachy + navyše musíš ešte hrať. V klane si ich vyjazdíš. Zvyšok buď opäť vytiahneš peňaženku alebo budeš 5 týždňov jazdiť. Mimochodom tie najlepšie klany môžu plniť tie misie tiež takže ak niekomu chýba 3-4 tisíc do Stalina určite to privíta. Takže neviem z čoho si akože sklamaný? To rovnako môžeš nadávať, že sa niekto dostane na tierX iba tak že že si zmení za dublony voľné expy a preskočí niekoľko tierov a rovno kúpi tierX. Aj keď pripustíme, že si nováčik kúpi všetko a trochu pojazdí... čo si kúpi za 8019 ocele? Nič ani posr...tý Kidd.

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles

Pointa je v tom, že ocel neměla být dostupná jinak než za účast v CW. Teď ji můžeš suše koupit nebo dostat. WG si svoje hráče hejčká zvláštním stylem. Jsem zvědav jak se k tomu postaví hráči, řekněme z top 300 klanů , tedy ti co CW hrají.
A že za 8019 ocele nic nekoupíš? Na Stalina bylo třeba tří sezon CW! Těžce vydřenejch. A WG bude odteď dávat ocel do premshopu už pravidelně.

Volně přeloženo:

"Komediante ( možno zaměnit za jakýkoliv nick hráče CW), vyser si voko šmejde. Jsi pro nás jen hadr na podlahu. Lejno na patě. Osina v zadku. Smrad co nejde vyvětrat. Nesnášíme tě a uděláme vše pro to, abys táhnul jinam a už se nevracel šlusáku jeden smradlavej"

V pohodě WG. Pochopil jsem.

#freeocel

• Cool 5
  • Funny 3

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles
34 minutes ago, Bergham said:

#freeocel

Ehmm no "free" je "jen"  4019 oceli. 2000 za "In the Name of His Highness!" Event a 2019 za "Nerves of Steel": Combat Missions.

Na tech dalsich 4000 si musis priplatit respektive si poridit v obchode bundle se  specialni misi "Steel Monsters" a nepredpokladam ze by sel pod 2000.-

Spoiler

special bundle with access to a new type of campaign called "Steel Monsters" which, once completed, lands a tidy reward of 4,000 Steel.

Players
613 posts
4,262 battles
Před 2 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Pointa je v tom, že ocel neměla být dostupná jinak než za účast v CW. 

Nechci byt hnidopich, ale nebylo puvodne take receno, ze Flint a Black jsou odmeny pouze za rankedy a ted si je muze vymenit za ocel kdokoliv, kdo ani do rankedu nepachne a parkarat si zajezdi CW? 

Tim neschvaluji prodej ocele za penize ani rozdavani ocela na pockani. Jen v tom contextu CW mi to nedalo.

• Cool 2

[BIA]
Beta Tester
319 posts
2,603 battles
4 hours ago, TheComedian1983 said:

Pointa je v tom, že ocel neměla být dostupná jinak než za účast v CW. Teď ji můžeš suše koupit nebo dostat. WG si svoje hráče hejčká zvláštním stylem. Jsem zvědav jak se k tomu postaví hráči, řekněme z top 300 klanů , tedy ti co CW hrají.
A že za 8019 ocele nic nekoupíš? Na Stalina bylo třeba tří sezon CW! Těžce vydřenejch. A WG bude odteď dávat ocel do premshopu už pravidelně.

Volně přeloženo:

"Komediante ( možno zaměnit za jakýkoliv nick hráče CW), vyser si voko šmejde. Jsi pro nás jen hadr na podlahu. Lejno na patě. Osina v zadku. Smrad co nejde vyvětrat. Nesnášíme tě a uděláme vše pro to, abys táhnul jinam a už se nevracel šlusáku jeden smradlavej"

V pohodě WG. Pochopil jsem.

#freeocel

ocel devalvuje... príde molybden, meď alebo vymyslia ešte niečo iné. Detto ako vo WOT s bony.

Players
172 posts
4,059 battles
Před 30 minutami Eraser_SK řekl/a:

ocel devalvuje... príde molybden, meď alebo vymyslia ešte niečo iné. Detto ako vo WOT s bony.

Prdlajs molybden, bude SŮL, už je to potvrzený :Smile_trollface:

Jinak trocha oleje do ohně - víte proč WG tak nutí ten jejich jeblej rework, když přetím jakou dobu kašlali na CV? Proč chtějí tak složitě předělávat CV,  když by se dal upravit aktuální systém aby by to snažší a lepší? Protože RTS a konzole nejde moc dohromady a WG má v plánu si vynahradit klesající zisky (v důsledku odcházejících platících hráčů) expanzí lodí na konzole. Proto ta změna v ovládání. Takže ty jejich pohádky o tom, jak to dělají kvůli zlepšení hry a jak na tom rozhodně nevydělají... zase lži.

• Cool 6

Players
613 posts
4,262 battles
Před 18 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

Prdlajs molybden, bude SŮL, už je to potvrzený :Smile_trollface:

Jinak trocha oleje do ohně - víte proč WG tak nutí ten jejich jeblej rework, když přetím jakou dobu kašlali na CV? Proč chtějí tak složitě předělávat CV,  když by se dal upravit aktuální systém aby by to snažší a lepší? Protože RTS a konzole nejde moc dohromady a WG má v plánu si vynahradit klesající zisky (v důsledku odcházejících platících hráčů) expanzí lodí na konzole. Proto ta změna v ovládání. Takže ty jejich pohádky o tom, jak to dělají kvůli zlepšení hry a jak na tom rozhodně nevydělají... zase lži.

Nechci ti brat osviceni, ale tohle uz tady psal tusim ze Sigimundus asi pul roku zpatky. Jasne, ze konzole na to maji svuj nemaly podil.

• Cool 1

Players
172 posts
4,059 battles
Před 7 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Nechci ti brat osviceni, ale tohle uz tady psal tusim ze Sigimundus asi pul roku zpatky. Jasne, ze konzole na to maji svuj nemaly podil.

To je možný, že to psal, nečtu vše a rozhodně si nepamatuju články z fora půl roku staré, ale nejen, že konzole na tom mají nemalý podíl, bez konzolí by se WG na CV vykašlalo a žádnej rework by nebyl.

• Cool 1

[-BES-]
[-BES-]
Players
20 posts
1,219 battles

Jak uboze se dá člověk nutit k platbě...neuvěřitelné...

Ocel tu vytahovat nebudu...sám mám málo. =D Ale máte pravdu, že když jde získat za kdejakou ptákovinu, CW ztrácí na vážnosti.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
313 posts
11,475 battles

To je určitě úplně jiná ocel. Za CW dostáváte, milí hráči, Kruppovu ocel, a tohle je nějaká socková měkká z tržnice :cap_cool: ...

Ale vážněji - drahé WG (jak to slovo "drahé" hned dostává jiný kontext) - dřív jsi mne a hlavně mojí peněženku občas chytlo na nějakou skvělou unikátní nikdyseneopakující rare nabídku, ale teď už ti nevěřím ani nos mezi očima ...

#freeocel

• Cool 2
  • Funny 1

[CMK]
Players
9 posts
11,476 battles

Shrnuto,plňte nařízení a budete mít pár dní,reálně ,2,3 dny na kampaň i mise.Stačí na to nervy jako z ocele a dvě noci nespat,vyjezdíte si vše co jste si mohli před vánoci koupit..

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles

Hele jsem to jenom ja nebo se na rozdavani oceli breci jen na CZ foru? Zatim nikde jinde jsem na takhle negativni reakce nenarazil.

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
319 posts
2,603 battles
Just now, Sigimundus said:

Hele jsem to jenom ja nebo se na rozdavani oceli breci jen na CZ foru? Zatim nikde jinde jsem na takhle negativni reakce nenarazil.

na nemeckom fóre je o tom celý topic... Poliaci už tradične.... anglický topic je v miernejšom tóne s občasnými toxickými poznámkami. Ruské fórum je však totálne preplnené hejtom (a pravidelné mazané).... takže si nemyslím, že tu by to bolo nejak extra mimo normu.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
3 minutes ago, Eraser_SK said:

na nemeckom fóre je o tom celý topic... Poliaci už tradične.... anglický topic je v miernejšom tóne s občasnými toxickými poznámkami. Ruské fórum je však totálne preplnené hejtom (a pravidelné mazané).... takže si nemyslím, že tu by to bolo nejak extra mimo normu.

Uznavam ze na ruske nechodim a prave na anglickem jsem to nezaznamenal.

A kde na polskem to je? Obcs tam zajdu a taky jsem to tam nevidel.

[IDDQD]
Alpha Tester
2,636 posts
16,301 battles
Před 18 minutami Sigimundus řekl/a:

Já popravdě začínám více chápat některé věci. Sice se jedná jen o blbou hru, ale když ti takovej ojeb sami hráči na EN foru chválí, jsou spokojení a naprosto si to obhajují (není důležité vyhrát, ale zůčastnit se) a jakýkoliv náznak nelibosti se setká se silným odporem tak já propadám opravdové depresi. Jakože je mi fakt ouzko z těch myšlenkových pochodů a jak říkám, dost jinejch, reálnejch věcí dává větší smysl.

Pozitivní je, že opravdu nejsem schopen ty lidi pochopit a to mi říká, že jsem v pořádku. Zdravej.

• Cool 5

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
66 posts
7,905 battles
6 minutes ago, TheComedian1983 said:

Já popravdě začínám více chápat některé věci. Sice se jedná jen o blbou hru, ale když ti takovej ojeb sami hráči na EN foru chválí, jsou spokojení a naprosto si to obhajují (není důležité vyhrát, ale zůčastnit se) a jakýkoliv náznak nelibosti se setká se silným odporem tak já propadám opravdové depresi. Jakože je mi fakt ouzko z těch myšlenkových pochodů a jak říkám, dost jinejch, reálnejch věcí dává větší smysl.

Pozitivní je, že opravdu nejsem schopen ty lidi pochopit a to mi říká, že jsem v pořádku. Zdravej.

Taky jsem se zrovna chystal poukázat na rozdíl ve smýšlení různých národů. Prostě speciální sněhové vločky ze západu chrochtají blahem, jak je krásně sluníčkové, že dostanou něco zadarmo. A naopak lidi z východu bručí a remcají, že to samé dostanou bez sebemenšího náznaku snahy.

• Cool 3

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles
5 minutes ago, Verdasco said:

Nevíte, kdy bude Prinz Eitel v prémiovém obchodě a cca za kolik? :-)

Je to z ruskeho servru takze ceny nemusi souhlasit

princ.JPG.b109c79f9602265356c3a357a9e4f1

A na EU by mel byt k dostani dneska nebo zitra

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.