Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Nowe rankedy - 9T, 6x6 i wyścig zbrojeń

50 comments in this topic

Recommended Posts

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,860 battles

Jako że WG zechciało było zasygnalizować, że kolejny sezon rankedów będzie różnił się znacząco od poprzednich (tierem, liczbą graczy i trybem gry) to chciałbym zapytać, które okręty - Waszym zdaniem - warto będzie wyciągnąć z portu.

Myślę, że szczególnie interesujący może być dobór niszczycieli, bo wiele 9T jest niezłych (a niektóre wręcz lepsze niż 10T w swojej linii), dojdzie powszechnie dostępny (po stalowych noworocznych kampaniach) Black.

Moim zdaniem czarnym  koniem może być Z-46 ze względu na hydro :)

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,860 battles
Przed chwilą, SzakalDarkstar napisał:

A teraz nie ma być znowu sprintu na 6 tierze?

Teraz tak, ale w zapowiedziach z WG Fest była zapowiedź następnych normalnych rankedów (pewnie w 0.8.0, jak się CW skończą).

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,860 battles
6 minut temu, Manco_ napisał:

Musashi, Kronek, Jean Bart, Alaska?:cap_haloween::cap_money::Smile_coin:

No właśnie mam wątpliwości, czy BB i CB się do czegoś będą nadawały w trybie 6x6.

Dobry ddek załatwi je na cacy, biorąc pod uwagę dmg z torped (w wielu przypadkach ponad 20k/torpedę) i ich reload (poniżej 1,5 minuty na wielu ddkach).

[ISEN]
Players
175 posts
8,948 battles

JanBartek jak najbardziej - a z desek to chyba wyciągnę Yugumo - bez dymu z ładowaniem torp ofc.

Players
274 posts
5,455 battles

Ciekawe czy zrobili to dlatego że nowe CV nie będą miały 9-tek a z wczorajszych zapowiedzi wynika szybkie wprowadzenie lotnisk i balansowania ich względem tego co będzie się wyprawiało na zwykłym  serwerze. 

[PLO]
Players
760 posts
5,767 battles

Na 12 okrętów i tak będzie 9-10 premek. 4 bb 1 Ca 1 dd albo bez ca, z dwoma dd. Tak będzie wyglądać 90% bitew.

Spam żan bartuf, miśków, musashi kronsztadów i alsakuf

[ISEN]
Players
175 posts
8,948 battles
2 minuty temu, En_Vivo napisał:

Na 12 okrętów i tak będzie 9-10 premek. 4 bb 1 Ca 1 dd albo bez ca, z dwoma dd. Tak będzie wyglądać 90% bitew.

Spam żan bartuf, miśków, musashi kronsztadów i alsakuf

I wtedy wpadam JA! Cały na biało. W moim Yugumo :D

• Funny 1

[MS-B]
[MS-B]
Players
213 posts
16,995 battles

Tak dużo pancków, tak mało torp reload na Yugumo... XD

• Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,069 battles
2 minutes ago, ob1wan said:

I wtedy wpadam JA! Cały na biało. W moim Yugumo :D

A nie lepiej Chung Mu? Torpedy DW, do tego dymek lub radarek... no i siła ognia Fletchera, a nie Kagero ;)

Pozdrawiam

[MS-B]
[MS-B]
Players
213 posts
16,995 battles

Wydaje mi się czy w tej chwili Flet dostanie oklep od Yugumo na działach bezproblemowo? XD 

[QTANG]
Players
430 posts
5,111 battles
12 minutes ago, Dhagar said:

Wydaje mi się czy w tej chwili Flet dostanie oklep od Yugumo na działach bezproblemowo? XD 

Fletcher dpm = 162 000

Yugumo dpm = 113 400

Zależy od umiejętności, względny oklep może dostać, ale widać jasno, że Yugumo jest na gorszej pozycji.

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,069 battles
1 minute ago, _NightStalker_ said:

Yugumo na odejsciu połknie Fleta, przeżuje, a na końcu wyśle do portu z płaczem.

Jeżeli Flet będzie na tyle głupi żeby gonić. Na spotkaniówce z wykręceniem i obustronnym odejściem Yugumo oberwie bardziej (zakładając że kierowcy są o podobnych umiejętnosciach, a RNG niespecjalnie złośliwe).

Pozdrawiam

• Cool 2

Players
605 posts
18,066 battles
Just now, Radeckij said:

Jeżeli Flet będzie na tyle głupi żeby gonić. Na spotkaniówce z wykręceniem i obustronnym odejściem Yugumo oberwie bardziej (zakładając że kierowcy są o podobnych umiejętnosciach, a RNG niespecjalnie złośliwe).

Pozdrawiam

Sam dobrze wiesz, że głupich DD-ków w tej grze nie brakuje, a już zwłaszcza na rankedach.

Japończyk powinien zawsze bić się na odejściu, a że Yugumo może być robiony pod gunboata, to i na walce "wręcz" nie jest skazany na pożarcie. 6 luf vs 5 z dodatkowo mocniejszym przyłożeniem może skutecznie zniechęcić Jankesa. A loby Fletchera są mocno chimeryczne. 

Players
76 posts
6,564 battles

Jeżeli dobrze pamiętam (poprawcie jeśli się mylę) to kolejny sezon rankingowy ma być właśnie organizowany w trybie arms race... A tam mogą dziać się cuda...

• Funny 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,069 battles
5 minutes ago, _NightStalker_ said:

Sam dobrze wiesz, że głupich DD-ków w tej grze nie brakuje, a już zwłaszcza na rankedach.

Dlatego napisałem, co napisałem - wczoraj np. stłukłem na kwaśne jabłko Bensona, płynąłem Asashio zrobionym na torpedowca, uciekł mi na 4k HP tylko dlatego, że miał za plecami pancerniki. Oczywiście że można japońcem prać US DD.

[LUZ]
Players
2,578 posts
4,318 battles
3 godziny temu, PanNickt napisał:

No właśnie mam wątpliwości, czy BB i CB się do czegoś będą nadawały w trybie 6x6.

Dobry ddek załatwi je na cacy, biorąc pod uwagę dmg z torped (w wielu przypadkach ponad 20k/torpedę) i ich reload (poniżej 1,5 minuty na wielu ddkach).

Będą same pancki, Kronki i Alaski, tak bym obstawiał. Ale jak zwykle zobaczymy, jak wyjdzie w praniu. 

[MS-B]
[MS-B]
Players
715 posts
9,822 battles

Z okrętów standardowych moim zdaniem Kitakaze będzie całkiem niezłe. Dobry kamuflaż, niezła zwrotność i siła ognia będzie dawała fajne rezultaty.

Ponadto Jutland i Zetka też sobie poradzą.

Z premek to w sumie wszystkie będą mocne na ten tryb.

[KURLA]
Players
109 posts
5,085 battles

DD może sobie boostować kamuflaż ile chce, a i tak zostanie rozwalony przez jakiś radar. Szkoda Missouri i naprawionych BB AP, bo można by się nią fajnie pobawić

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,283 posts
25,120 battles

Rankedy na T9 6x6 ? OMG ! Typowy skład:

BB Missouri (radar);

BB (bo to w sumie BB) Kronsztad (radar);

2x spam CL z radarem;

2x DD Black z radarem.

Uraaa ! Niech żyje radar-meta, kochamy was WG ! :Smile_facepalm:

Players
1,693 posts
7,993 battles

No, to skład przeciwnika. Po zielonej stronie:

Izumo (no co, tylko taką dziewiątkę mam!)

Alzacja (zrobiona na secondary, dopiero przeszkalająca kapitana z Ryśka. Poza tym kolesiowi skończyła się kasa, i nie ma modułu za 3 mln.)

Roon i Ibuki

Yogumo i Tashkent.

• Cool 2
  • Funny 3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.