Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Co WG Fest prozradí? - Diskuzní vlákno

78 comments in this topic

Recommended Posts

[CSNL]
Players
219 posts
8,384 battles

Umíte k nim někdo něco napsat?

O většině jsem ani neslyšel... Co je zač to první, myslel bych že začnou z nějakého reálného semidreadnoughtu. 

[IDDQD]
WoWs Wiki Team
1,232 posts
9,912 battles
Před 10 minutami Eraser_SK řekl/a:

Tak po Stalinovi prichádza Lenin :) 

už chybí jenom Potěmkin :Smile_facepalm:

• Funny 1

Beta Tester
21 posts
1,988 battles
47 minutes ago, Mar_gun said:

O většině jsem ani neslyšel... Co je zač to první, myslel bych že začnou z nějakého reálného semidreadnoughtu. 

http://litresp.ru/chitat/ru/М/morin-a-b/superlinkori-stalina-sovetskij-soyuz-kronshtadt-stalingrad

Dobrá knižka, len je celá v ruštine... dá sa ale preložiť googlom ;)

• Cool 1
  • Bad 1

[PTP]
Players
60 posts
11,925 battles

Tak to je úplný gól. Kde jste to vzali? Pouze jedna loď existovala. tier IV. Z projektů jsem slyšel pouze o VII a IX. A letadlovky, to je kapitola samo pro sebe.

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles
27 minutes ago, Mar_gun said:

T3 Je hloupost aby začali ze semi-dradnoughtu protože to je typ lodi který ve hře nemá místo - všechny stromy začínají prvními dreadnoughty. ikdyž nemyslím si že zrovna tohle je vzhled jak by měl první ruský dreadnought vypadat...

T4 je jasný, prostě Gangut jediný 100% real   :Smile_Default:

T5 jsem nikdy neviděl...

T6 bitevní křižník třída Borodino/Izmail, spuštěný na vodu 1915, nikdy nedokončený; 32k tun; 12*356mm děl; 27 uzlů + přidaná WG AA :Smile_trollface:

T7 má asi základ v nějakém projektu z okolo roku 1936 - první návrhy pro to z čeho se nakonec stal project 23 možná trochu zkřížená s projekty na lehkou bitevní loď projekt 25 nebo 64

Spoiler

Суперлинкоры Сталина. «Советский Союз», «Кронштадт», «Сталинград»

T8 pravděpodobně taktéž variace na téma před projektem 23 :cap_haloween::Smile_trollface:

T8 prémiák (Lenin) -  project 21 z roku 1936 - přibližně 35k tun výtlak; 9*406mm děla 12*180mm sekundárky

T9 - projekt 23; Sovietskij Sojuz; 4 lodě rozestavěny ani jedna z důvodu 2. světové války nedokončena; 

T10 - pravděpodobně (neukázali obrázek ale na streamu mluvili o projectu 24) s možností volby mezi 9*406mm a 9*457mm děly + 16*130mm DP děla; jednalo se o monstrózní Stalinovi  poválečný projekty s výtlakem k 70k tunám a rychlostí 30 uzlů.

A v podstatě jediný snadno dostupný zdroj o těchle ruských projektech je ta kniha na kterou dával odkaz JohnTravolta 

• Cool 2

[IDDQD]
Players
1,299 posts
10,298 battles

Ty vo*e oni dělají ruské bitevky dřív, jak italský strom.. I have no words..

A ještě perlička britské letadlovky, když není hotov rework.. I cant WG.. 

Spojler

Fakt se na to vyserte WG.. 

• Cool 5

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles
5 minutes ago, Wolffnstein said:

Hide contents

Co jsi od WG čekal? :Smile_trollface:

tak ony

ty britský letadlovky pravděpodobně přijdou "až" spolu s tím reworkem - nebo tak to chápu z toho článku...

33 minutes ago, LucyCZ said:

tak Potěmkin by byl hezký na T2 jako prémiová bitevka proti Mikase, nebo ne :cap_haloween::cap_haloween::cap_haloween:

Spoiler

Výsledek obrázku pro potemkin battleship

• Funny 1

[CSNL]
Players
219 posts
8,384 battles
7 minutes ago, Dave6 said:

T3 Je hloupost aby začali ze semi-dradnoughtu protože to je typ lodi který ve hře nemá místo - všechny stromy začínají prvními dreadnoughty. ikdyž nemyslím si že zrovna tohle je vzhled jak by měl první ruský dreadnought vypadat... 

Tak u Frantiku taky upravili semi. V podstatě je to cesta. U některých semi už konstruktéři zvažovali použít všechna dělá stejná. Nakonec i dreadnoughty se stavěli zároveň na víc místech, a anglani byli tradičně nejrychlejší.

• Cool 1

[BIA]
Beta Tester
319 posts
2,587 battles

Britské lietadlovky dajme tomu.... i keď v čase keď to prerábajú je to asi hlúposť. Ja ich osobne nehrám ale dajme tomu... čisto vymyslené Ruské Stalinium lode? Tak snáď jedine Lenin... no akoby človek mohol hrať Sovietskú hru bez Lenina že? No a Stalina! :D Lenže čo čakať od hry kde Britské lode pridajú skoro medzi poslednými.

Players
110 posts
2,002 battles
Před 40 minutami LucyCZ řekl/a:

To budou samý overpeny, když za tou "fasádou" nic nebude!! :Smile_veryhappy:

• Funny 1

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles
3 minutes ago, Mar_gun said:

Tak u Frantiku taky upravili semi. V podstatě je to cesta. U některých semi už konstruktéři zvažovali použít všechna dělá stejná. Nakonec i dreadnoughty se stavěli zároveň na víc místech, a anglani byli tradičně nejrychlejší.

Jop, Dantona se jim povedlo vážně pěkně zpatlat :Smile_teethhappy:

Ale u jedinýho ruského semidreadnoghtu (ANDREY PERVOZVANNYY - sorry za přepisy jmen kopíruji je z anglických stránek :Smile_Default:) by šlo ty děla vyměnit mnohem hůř; není tam prostor; ale stejný konstruktér měl i návrh na první ruský dreadnought; který se vzhledově podobal spíše predreadnoughtům než tady ten WG výtvor které přesně vzhledově sedí do té větve. 

Spoiler

Výsledek obrázku pro skvortsov dreadnought project

• Cool 1

Players
110 posts
2,002 battles

Když ty projekty a návrhy ruských BB existovaly, i kdyby třeba nedokončený, tak proč ne. Já jen doufám, že neboudou mít nějakou speciální perličku navíc, viz. radary s nejdelším dosahem na ruských CA a podobný nesmysly.

• Cool 1

[SALIS]
Players
221 posts
10,854 battles
6 hours ago, Dave6 said:

T4 je jasný, prostě Gangut jediný 100% real   :Smile_Default:

T5 jsem nikdy neviděl...

T6 bitevní křižník třída Borodino/Izmail, spuštěný na vodu 1915, nikdy nedokončený; 32k tun; 12*356mm děl; 27 uzlů + přidaná WG AA :Smile_trollface:

T7 má asi základ v nějakém projektu z okolo roku 1936 - první návrhy pro to z čeho se nakonec stal project 23 možná trochu zkřížená s projekty na lehkou bitevní loď projekt 25 nebo 64

Reveal hidden contents

Суперлинкоры Сталина. «Советский Союз», «Кронштадт», «Сталинград»

T8 pravděpodobně taktéž variace na téma před projektem 23 :cap_haloween::Smile_trollface:

T8 prémiák (Lenin) -  project 21 z roku 1936 - přibližně 35k tun výtlak; 9*406mm děla 12*180mm sekundárky

T9 - projekt 23; Sovietskij Sojuz; 4 lodě rozestavěny ani jedna z důvodu 2. světové války nedokončena; 

T10 - pravděpodobně (neukázali obrázek ale na streamu mluvili o projectu 24) s možností volby mezi 9*406mm a 9*457mm děly + 16*130mm DP děla; jednalo se o monstrózní Stalinovi  poválečný projekty s výtlakem k 70k tunám a rychlostí 30 uzlů.

A v podstatě jediný snadno dostupný zdroj o těchle ruských projektech je ta kniha na kterou dával odkaz JohnTravolta 

Ještě mě napadlo jestli ta T7 není spíše nějakou modernizovanou variací na návrhy I.G. Bubnova/nebo V.P.Kostenka z roku 1914 (1917); které na svojí dobu byli opravdu neuvěřitelné a velmi zajímavé. To uspořádání sekundárek  i tvar věží odpovídá spíš této variantě... 

http://www.gwpda.org/naval/irn16bb.htm

Takže jediný co vůbec netuším je T5 :cap_haloween:

• Cool 1

[1-CSP]
[1-CSP]
Players
32 posts

Mě náhodou WG nezklamalo...Kdo jiný dokáže do své hry přidat neexistující projekty a udělat je 100 procentně lepší než reálné stroje??? IS-3A je jeden z mála WG VYLEPŠENÍ tak nudné hry..Velebnosti chce se mi zase BLEJT

Players
46 posts
6,477 battles
18 hours ago, Wolffnstein said:

Reveal hidden contents

Tak s Italským stromem je údajně ten problém, že Itálie odmítá WG poskytnout výkresy z archivů z obavy o porušení vojenského tajemství... Asi se bojí že by je bělorusko napadlo s  replikami jejich 110-70 let starých lodí...

Osobně mi SSSR BB větev nevadí, pokud nebude blatantně OP (jako třeba národní BB vlastnost - ruský 11,5km radar nebo podobná blbost), ostatně papírových návrhů je ve hře spousta + i několik totálních výcuců z prstu (Conqueror, République, Kuřbuřt), tady je aspoň všechno až na tier III podpořené nějakým reálným projektem, ikdyž v praxi existoval jen Gangut a (skoro) Soyuz...

• Cool 1
  • Funny 1

[O-S-W]
Players
154 posts
9,371 battles

Tak to je soda...

Za mě nejlépe CV bez předělání mechaniky spláchnout kam patří... 

A ruské bitevky? Dalo se očekávat, že to přijde, ale FUJ... Především ta prémiová bitevka jménem musí oslovit každého bolševika.

A kde je italský strom bitevek? Neboli strom opravdu existujícího loďstva... 

Players
608 posts
4,250 battles
Před 4 minutami MarfyArt řekl/a:

Tak to je soda...

Za mě nejlépe CV bez předělání mechaniky spláchnout kam patří... 

A ruské bitevky? Dalo se očekávat, že to přijde, ale FUJ... Především ta prémiová bitevka jménem musí oslovit každého bolševika. Už z principu by žádnej slušnej člověk neutratil jedinou korunu za něco, co se jmenuje Lenin...

A kde je italský strom bitevek? Neboli strom opravdu existujícího loďstva... 

Lenina budu chtit vypada to dobre! Takovej Nelson na VIII. Nechapu ten hejt na novy strom. Spis bych ocekaval vetsi flame na to, ze neni dodelany rework a uz se pripravuji RN letadlovky. To je k zamysleni.

WG snad reklo, ze italsky strom zacne krizniky a ty prijdou ve stejnou dobu jak letos prisla lajna na Worcester. Tak nejak si to pamatuji.

[O-S-W]
Players
154 posts
9,371 battles
18 minutes ago, BustyGirlWithPinkPig said:

Lenina budu chtit vypada to dobre! Takovej Nelson na VIII. Nechapu ten hejt na novy strom. Spis bych ocekaval vetsi flame na to, ze neni dodelany rework a uz se pripravuji RN letadlovky. To je k zamysleni.

WG snad reklo, ze italsky strom zacne krizniky a ty prijdou ve stejnou dobu jak letos prisla lajna na Worcester. Tak nejak si to pamatuji.

Vidím už podle výběru tvého emblému, že ti prezentace srpu a kladiva a všeho co s tím souvisí nevadí, takže nemá smysl polemizovat na toto téma. 

• Bad 1

[_SEA_]
Players
1 post
13,488 battles

Tak milé WG tady jsem za svých 147 korun dostal jen pár posraných vlajek a žádnou lod.Tak že velké sklamání na tankách jsem dostal za 147 korun IS-3A a tady nic....no jdu hrát tanky a žádný premko na lodě nebude!!!!!

• Funny 6
  • Boring 1

[IDDQD]
Players
313 posts
11,470 battles

Takže si to shrňme - EU obecně děsný problém, aby náhodou nebyly historicky věrné kamufláže a vlajky například druhoválečného Německa nedejbože správně (protože při pohledu na Bismarck by si zřejmě mohl neonacista učúrnout), ale s chutí sem švihneme 8 - Lenin / 9 - Sovetskyj Sojuz / 10 - Kreml. Ještě mi chybí Stalin, Brežněv, Rudogvardějec (to by mohlo být DD) a Sibirskyj gulag ... A samozřejmě premiová devítka za freečka "Putin". Dobře, rozumím tomu s Německem, je skvělé být "papežštější než papež" ale stejně me to trochu štve ...

• Cool 7
  • Funny 2

Players
46 posts
6,477 battles
3 hours ago, JsemJaJsem said:

Tak milé WG tady jsem za svých 147 korun dostal jen pár posraných vlajek a žádnou lod.Tak že velké sklamání na tankách jsem dostal za 147 korun IS-3A a tady nic....no jdu hrát tanky a žádný premko na lodě nebude!!!!!

Tak to si říkej nejšťastnější tankista na světě, jelikož jsem viděl video od QB kde ho nevytáhnul z 201 beden :D

Ale běž si prosím říkat nejšťastnější tankista někam jinam, tady se řeší něco uplně jiného ;-)

• Cool 2
  • Funny 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.