Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dvarven

O-R-P [Polska_Marynarka_Wojenna]- uzupełnienie 5-7 max

2 comments in this topic

Recommended Posts

[O-R-P]
Players
33 posts
22,499 battles

O-R-P [Polska_Marynarka_Wojenna]

 

Przyjmę grupę 5-7 zgranych ze sobą graczy WoWS w ramach uzupełnień- najlepiej grupkę znajomych, którzy już grają ze sobą od dłuższego czasu.

 

WYMAGANIA: około 2000 bitew randomowych, WR zbliżony do 50% ( jesteśmy zgodni ze to i tak o niczym nie świadczy), wiek 18+, komunikator TS do bitew klanowych, poza sezonem wedle uznania.

OFERTA: Rozbudowana Baza Morska (m.in. -15% do obsługi okrętów, bonus do free xp, bonus do exp kapitana, tańsze okręty regularne, dodatkowy bonus do węgla i stali, ponadto klan zrzesza 46 członków z czego przynajmniej 40 gra bardzo regularnie, dłuższe absencje są marginalne. ORP- Prime Time waha się pomiędzy godz.19.00-23.00- znaczy to że w ciągu roku gramy w większości wieczorami co pokrywa się dodatkowo w sezonie z grafikiem Bitew Klanowych. KORZYSTANE Z TS-A jest dobrowolne choć mile widziane i BEZPŁATNE. Komunikatora wymagam jedynie na Klan Warsy. Ponadto oferuje możliwość uczestnictwa w Bitwach Klanowych I-sezon ponad 470 rozegranych bitew, II- sezon ponad 430 bitew- III-sezon był testowy i odpowiednio krótszy ale i tam graliśmy aktywnie. Wyniki każdy może sobie sprawdzić- o podium to nie przyjdzie nam walczyć, ale nie mniej jednak stal wpada regularnie, premka i inne nagrody z tym związane. Nie było ani w  pierwszym ani w drugim sezonie gracza, który zadeklarował chec uczestnictwa w klanówkach i nie zdobył minimum konta premium.

 

Oferta kierowana przede wszystkim do graczy, którzy z rożnych powodów nie mogli do tej pory uczestniczyć w Bitwach Klanowych, albo uczestniczyli sporadycznie. W naszej ocenie jest to najbardziej udany tryb rozgrywki w WoWS- zadne randomy nawet w dywizjonach ani operacje i inne eventy organizowane przez WG nie zapewniają rozrywki na takim poziomie jak Klanówki, dlatego ten tryb gry pozostaje naszym priorytetem. Samo uczestnictwo nie nasparza nam wiekszych problemów, są dni kiedy lecimy na 2 squady i jeszcze kilka osób czeka w kolejce, a są dni gdzie żeby zorganizować ekipę musimy czekać godzinę lub półtorej, zeby ruszyc z klanówkami. Większość z nas ma stałą pracę, założone rodziny itd. dlatego nie ma rygoru co do stawiennictwa na Klan Warsy, ale i tak jest nieżle w tym temacie. Powyższa propozycja uzupełnienia ma za zadanie dodatkowo zbalansować możliwości uczestnictwa w KlanWarsach w pełnym wymiarze czasowym, dlatego tez dużo łatwiej będzie nam to wykonać z grupą już znających się graczy, a i dla nich samych ułatwi to aklimatyzację w nowym klanie.

 

Wszelkie pytania na PW w grze i w tym temacie proszę. Pozdrawiam DVARVEN

 

500167975.png

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[O-R-P]
Players
33 posts
22,499 battles

Dziękuję za kontakt osobom zainteresowanym. Stan został uzupełniony 50/50 - na chwile obecna REKRUTACJA ZAMKNIĘTA!

=========================================================

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

 

 

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×