Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Zawody o tytuł króla Ringu — zgarnijcie Jean Bart! - wątek na forum

21 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

Czyli jak zrobić z słabego trybu, jeszcze słabszy :) Dzięki temu, jeszcze więcej porażek, bo lud będzie się rzucał na dmg.. Z jednej strony tryb może być, ale jest nieprzemyślany. taki Steel rat, wystarczy że ulecza, i dostaje nawet 6 k bazowego expa XD  Po za tym tryb nudny, bo nie było żadnych misji. Dopiero teraz dla ludzi, którzy mają od groma czasu.

• Cool 1

[OISHI]
Players
4 posts
11,793 battles

Ja dostalem misje, ze musze zadac 100mln uszkodzen, 100mln przez taranowanie, a do wygrania mam 1 kredyt :D Kogos chyba ostro poj..... . :D

[KLON]
Players
182 posts
14,608 battles
8 minutes ago, Jarkur700 said:

Te misje są niewykonalne w weekend

32 minutes ago, redluckpl said:

Ja dostalem misje, ze musze zadac 100mln uszkodzen, 100mln przez taranowanie, a do wygrania mam 1 kredyt :D Kogos chyba ostro poj..... . :D

Przecież to jest tylko informacja o waszych postępach w zawodach i nikt wam tego nie każe robić w 100% za 1 dublona.

• Cool 1

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

Same porażki XD Rasputina nie zrobię na pewno. Chyba za późno zacząłem . Robię wjazd yolo, zabijam 3 , robię blisko 200 k dmg, i ginę...team i tak przegrywa:/

[BUSHI]
Players
3,036 posts
16,272 battles
50 minutes ago, Firkines said:

Przecież to jest tylko informacja o waszych postępach w zawodach i nikt wam tego nie każe robić w 100% za 1 dublona.

Misja, to misja. Kto jej nie zrobi to leszcz :-P

• Funny 1

[85-A]
Weekend Tester
24 posts
2,427 battles

Będą jakieś informacje/tabele ile ma czołówka w poszczególnych kategoriach czy dopiero w środę niespodzianka i ogłoszenie wyników?

[BUSHI]
Players
3,036 posts
16,272 battles
2 hours ago, grefin said:

Będą jakieś informacje/tabele ile ma czołówka w poszczególnych kategoriach czy dopiero w środę niespodzianka i ogłoszenie wyników?

Tu nie ma co sprawdzać tabel. Trzeba stawiać obok krzesła nocnik i brać się niezwłocznie do rezania. Wygra ten, kto jak najmniej zejdzie z krzesła. Ewentualnie użytkownicy botów. :cap_haloween:

[85-A]
Weekend Tester
24 posts
2,427 battles

No właśnie tak to mi się nie chce bawić ;)
Jakby nawet raz dziennie można było sprawdzić wyniki, to wiadomo by było czy jest sens siedzieć, czy boty, albo jakieś multikonta 24h/dobę wygrają.

[RISTH]
Players
12 posts
1,764 battles

Ale cisza w tym wątku... Szkoda że nie ma rankingu - nie wiadomo czy warto grać czy boty już wyśrubowały wynik

[HOME]
Players
23 posts
15,104 battles

Nie wiedzialem ze WG praomuje botow w konkursach bo napewno jakies boty wygraja ten turniej. Co do tej "misji" to tylko informacja o postepach a nie misja

[85-A]
Weekend Tester
24 posts
2,427 battles
6 hours ago, Delysidus said:

Nie wiedzialem ze WG praomuje botow w konkursach bo napewno jakies boty wygraja ten turniej. Co do tej "misji" to tylko informacja o postepach a nie misja

Może to była pułapka na boty i chcą trochę pobanować :cap_haloween:
Ja dużo pograłem przez weekend, jestem ciekaw czy chociaż do 100 gdzieś się załapie.

[RISTH]
Players
12 posts
1,764 battles

Mi też się udało. Jean Bart już jest w porcie. Choroba unieruchomiła mnie w domu więc od piątku rano siedziałem i pływałem tylko Ghoulem.

Tylko paczka od Mikołaja nie dotarła - ticket do supportu już poszedł.

[85-A]
Weekend Tester
24 posts
2,427 battles

Ja cały czas Scarabem i Ghoulem, dla odchamienia czasem Vargiem :). U mnie paczki przyszły, ale same szmatki niestety.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.