Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
YabbaCoe

Nová iniciativa moderace chatu

17 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles

Kapitáni!

Tým World of Warships bude pravidelně přezkoumávat herní chat log v naší snaze snižovat toxicitu a také lépe řídit naší komunitu. Tato iniciativa příchází jako další věc k našému reportovacímu systému a k týmu podpory a tím pádem je také separátním projektem. 

Našim cílem je proaktivně moderovat World of Warships herní kanály, abychom doručily lepší zkušenost pro celou komunitu.

Jelikož tento proces už začal, brzy se dočkáme prvního zlepšení.

Každopádně bychom vás chtěli poprosit, abyste pokračovali v reportech, pokud hráči porušují herní pravidla použitím našeho herního reportovacího systému. I nadále totiž to bude velmi hodnoceným nástrojem v lovení pravidelných porušovatelů těchto pravidel. 

Děkujeme za pochopení a uvidíme se na vlnách! 

• Funny 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles
Před 15 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

K cemu to bude dobre? Nejak mi unika pointa 

Aby se případně mohli chat banovat ti, kteří jsou v herním chatu nepříjemní a z nějkaého důvodu uniknou systému reportů...

Players
619 posts
4,287 battles
Před 53 minutami YabbaCoe řekl/a:

Aby se případně mohli chat banovat ti, kteří jsou v herním chatu nepříjemní a z nějkaého důvodu uniknou systému reportů...

Zajimalo by me podle ceho chce WG posuzovat to "neprijemni" 

Kdyz tady vedeme debatu na tema chat banu, nebylo by od veci u hrace nastavit nejakou ikonu pro ostatni v tymu aby vedeli ze dotycny ma chatban a necekali na odpoved?

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles
Před 26 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Zajimalo by me podle ceho chce WG posuzovat to "neprijemni" 

Kdyz tady vedeme debatu na tema chat banu, nebylo by od veci u hrace nastavit nejakou ikonu pro ostatni v tymu aby vedeli ze dotycny ma chatban a necekali na odpoved?

nějaké kladívko nad ním by bylo sice superní, ale je nepravděpodobné, že se bude jakýmkoliv způsobem upozorňovat na hráče, kteří porušují pravidla...

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
30 posts
7,167 battles

A nešlo by do hry přidat příkaz, který by to oznamoval?

Např. SHIFT + F10 = Mám chat ban

Nebo jákákoli jiná kombinace.

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles
Před 1 minutou Flaky26 řekl/a:

A nešlo by do hry přidat příkaz, který by to oznamoval?

Např. SHIFT + F10 = Mám chat ban

Nebo jákákoli jiná kombinace.

No nejsem si jistý, zda jde odemnkout jeden příkaz, když máš chat ban, byť nápad je to dobrý. Ovšem ti, kteří ten chat ban mají by toho mohli opět zneužívat. První věc je, neměl bys dělat nic takového, abys ten chat ban dostal, tak proč jim vlastně dávat možnost komunikovat? 

Players
183 posts
4,078 battles
Před 18 minutami YabbaCoe řekl/a:

No nejsem si jistý, zda jde odemnkout jeden příkaz, když máš chat ban, byť nápad je to dobrý. Ovšem ti, kteří ten chat ban mají by toho mohli opět zneužívat. První věc je, neměl bys dělat nic takového, abys ten chat ban dostal, tak proč jim vlastně dávat možnost komunikovat? 

Když jde za poškozování spojenců dostat růžovou barvu nicku, nešlo by jim prostě dát třeba na pozadí nějakou jinou, nebo ikonu přeškrtlýho mikrofonu nebo přeškrtlýho "T"?

• Cool 1

[-BES-]
Players
246 posts
6,634 battles

A jak na ty spamery co porad dokola mačkají ty "rychle příkazy"  ? Ono kdyz to nejakej mamlas spamuje nekolik minut to je panecku hra !!

Nejak jsem neprisel nato jak si je ve hre vypnout aby me to neotravovalo .....

• Cool 1

Players
183 posts
4,078 battles
Před 1 hodinou Avalon1270 řekl/a:

A jak na ty spamery co porad dokola mačkají ty "rychle příkazy"  ? Ono kdyz to nejakej mamlas spamuje nekolik minut to je panecku hra !!

Protože to zatím pokud vím ve ře není, ale nedávno to už řešili, takže stačí počkat.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles
Před 2 hodinami Avalon1270 řekl/a:

Přesně, jak zmiňuje Thenostheonmk2 (od teď jsi Theno), bylo to hlášeno někdy kolem září a bude se s tím něco dělat. Nicméně však to nemá velkou prioritu, byť vývojáři jsou si vědomi, jak je to otravné. Řekněme po novém roce a implementování reworkovaných CVček se jistě znovu otevřou diskuze na toto téma...

Players
23 posts
5,942 battles

Já bych třeba ocenil aby se banovalo i za sabotovani hry udavanim pozic spoluhráčů nepřátelskému týmu. Už sem to zažil několikrát. 

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,441 posts
3,032 battles
Před 21 hodinami Cunnedda řekl/a:

Já bych třeba ocenil aby se banovalo i za sabotovani hry udavanim pozic spoluhráčů nepřátelskému týmu. Už sem to zažil několikrát. 

Na toto bohužel musíš přinutit ostatní, aby reportovali. Ale i toto může být předmětem následného přezkoumávání :cap_like:

Players
6 posts
4,951 battles
V 13. 12. 2018 v 18:04 Cunnedda řekl/a:

Tohle se dá někdy pochopit jako frustrace z toho, jak dotyčný, jehož pozice byla oznámena, celou hru hraje... už jsem se s tím také setkal...

• Cool 2

Players
23 posts
5,942 battles
On 12/18/2018 at 12:37 AM, von_Sternberg said:

Tohle se dá někdy pochopit jako frustrace z toho, jak dotyčný, jehož pozice byla oznámena, celou hru hraje... už jsem se s tím také setkal...

Byl jsem jediný DD na mapě. Spotil sem na středu a bojoval sám proti jinému DD. Člověk který mě napráskal byl mezi prvními mrtvými. Mohl být frustrovaný maximálně ze své neschopnosti. Navíc to bylo ne dlouho po začátku hry. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.