Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Toyminator

Kod Zamienię się z kimś:)

6 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

W następny wtorek w Cdaction będzie kod na Chi nu kai . Chętnie się zamienię ,na kodzik do wowsa .

[MAX]
Players
1,283 posts
7,099 battles

Chcesz kod startowy, kupon ze Steama, czy kod na Iszizuchi? Pełno tego się wala na reddicie.

[MS-B]
[MS-B]
Players
144 posts
15,283 battles

Mam kod zaproszeniowy do WoT-a. Z chęcią oddam... albo wymienię za świąteczną skrzynkę XD.

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

Po co mi kod startowy do gry, w którą już gram?:)

W sumie kod na to nieaktualny. Z kodem jest jeszcze 3 dni premki. Więc lepszego kodu w zamian nie dostanę ;) A że aktywuję go dzień przed wprowadzaniem nowego konta premium  wows, to będzie zysk ;)  Ale będzie jeszcze jeden zaproszeniowy, na 3 dni premki, T-127 . Za ten kod , to nawet mogę się zamienić za jakieś dwa kontenerki.

[ZGZ]
Players
4,110 posts
9,018 battles
2 minuty temu, Toyminator napisał:

Ale będzie jeszcze jeden zaproszeniowy, na 3 dni premki, T-127 . Za ten kod , to nawet mogę się zamienić za jakieś dwa kontenerki.

A przypomnij nam proszę ile kosztuje CD-Action, a ile dwa kontenerki?

[FT-B]
Players
237 posts
2,665 battles

A co ma do tego cena czasopisma kolego? Kody są warte tyle a tyle. I tak nie chcę za to pełnej wartości.  A dwa kontenerki? 7 zł.  Gdzie wartość kodu jest większa. Masz z tym jakiś problem? To temat nie dla ciebie. Grę która jest w czasopiśmie, też nie sprzedaję za 10 zł, bo tak czasopismo kosztuje, tylko sprzedaję za więcej, jeśli gra jest warta np 20 zł. Ostatnio był Shadow tactic. Zapłaciłem 18 zł, sprzedałem za 45. Potem przyszły dzieci, i rozwaliły rynek, po każdy chciał sprzedać. i cena leciała w dół. Sprzedawali grę wartą dalej z 50 zł, za 10 zł. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.