Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Todeskult

Szukam klanu, bez CW

4 comments in this topic

Recommended Posts

[COMA]
Players
154 posts
7,282 battles

Cześć,

Szukam klanu w którym bym sobie po prostu "był", raczej odpada taki który gra jakoś intensywnie CW (po pierwsze mam na razie tylko jedną X, po drugie niezbyt dużo czasu na zwykłe randomy, nie mówiąc już o CW). Gram raczej rekreacyjnie, czasami operacje żeby nałapać kredytów i podszkolić kapitanów, kilka(naście) randomików dziennie, po kilka razy w tygodniu, więc zawsze jakieś baryłki z ropą wpadną do skarbca...

Obecnie jestem w jakimś niemieckim klanie, ale jest on "aktywny" tak mocno iż nazbierane baryłki czekają na zagospodarowanie w ilości ponad 56 tys (z czego ja nazbierałem prawie 5,5 tys z samych kontenerów przez prawie 5 miesięcy jak jestem w tym klanie), trochę szkoda że tyle się zmarnowało, bo Commander ostatnio logował się do gry w sierpniu 2017.

Tak więc czekam na propozycje, łapówki mile widziane :D

[E--C]
Players
512 posts
4,911 battles

Cześć :Smile_Default:

Elite Company [E--C] zaprasza :Smile_glasses:

Gramy aktywnie korzystając z TS więc do dywizjonu zawsze ktoś się znajdzie . Nie mamy przymusu grania CW, jeśli nie chcesz ich grać to możesz tankować ropę korzystając z bonusów bazy. Gdybyś był zainteresowany to padnij na TS 178.217.190.6:6440

Pozdrawiam :Smile_honoring:

Players
48 posts
668 battles
10 godzin temu, Todeskult napisał:

Cześć,

Szukam klanu w którym bym sobie po prostu "był", raczej odpada taki który gra jakoś intensywnie CW (po pierwsze mam na razie tylko jedną X, po drugie niezbyt dużo czasu na zwykłe randomy, nie mówiąc już o CW). Gram raczej rekreacyjnie, czasami operacje żeby nałapać kredytów i podszkolić kapitanów, kilka(naście) randomików dziennie, po kilka razy w tygodniu, więc zawsze jakieś baryłki z ropą wpadną do skarbca...

Obecnie jestem w jakimś niemieckim klanie, ale jest on "aktywny" tak mocno iż nazbierane baryłki czekają na zagospodarowanie w ilości ponad 56 tys (z czego ja nazbierałem prawie 5,5 tys z samych kontenerów przez prawie 5 miesięcy jak jestem w tym klanie), trochę szkoda że tyle się zmarnowało, bo Commander ostatnio logował się do gry w sierpniu 2017.

Tak więc czekam na propozycje, łapówki mile widziane :D

Wiadomość w grze wysłana. Zapraszamy :) 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.