Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
jamamoto14

nové lodě do hry

14 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,679 battles

Pokud se nepletu, posledni Britský CA byl vyroben počátkem třicátých let. Tzn. byl by velký problém naplnit tiery 7-10.

• Cool 1

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
120 posts
8,371 battles

No tak rusáci a francouzi toho taky moc neměli a jsou tu. 😉

[IDDQD]
Korzár
2,492 posts
735 battles
Před 7 minutami Aximi řekl/a:

No tak rusáci a francouzi toho taky moc neměli a jsou tu. 😉

Vsak maji kriznikovou lajnu slozenou z tezkych i lehkych krizniku, aby ji vubec dali dohromady. U britu se tohle delat nemusi, protoze meli dostatek krizniku lehkych. Diky cemuz se moc nehejbalo s razi. No a pridavat britske tezke krizniky jako lajnu? Nemozne. Jak pise Bergham, meli jich strasne malo a jeste slabsi konstrukce. Takze leda jako premiaky. 

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
120 posts
8,371 battles

Spíš jsem to myslel tak že v podstatě od t8 jsou to papírové lodě. A wg si vždycky ňákej ten papír najde. I kdyz by to měl bejt třeba jen lodní šroub a udělaj z toho celou loď.....

[SALIS]
Players
630 posts
15,398 battles
29 minutes ago, jamamoto14 said:

https://forum.valka.cz/category/view/891/Krizniky koukal jsem na teto stránce připadá mí že je z čeho vybírat

Většina britských těžkých křižníků patřila v podstatě do jedné třídy - třída County (+york a exeter) :Smile_Default: cca tier 7. 

Ale projektů by měli dost i na dokončení linie těžkých křižníků sice to byly projekty z předválečných let (původně aby countrovali kapesní bitevní lodě)  tj. by je WG muselo trochu zmodernizovat ale to jim nedělá problém. :cap_haloween:takže možná, někdy, v budoucnu je přidají...

viz například zde (ano Wows forum není úplně dobrý zdroj, ale je to celkem natvrdo opsané ze zdrojových publikací :Smile_Default:): https://forum.worldofwarships.com/topic/138046-british-heavy-cruiser-design-notes/

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,679 battles
1 hour ago, jamamoto14 said:

https://forum.valka.cz/category/view/891/Krizniky koukal jsem na teto stránce připadá mí že je z čeho vybírat

Posledním těžkým křižníkem je York (převzata do služby: 1.5.1930). 

Je pravda, že WG nemá problém si lodě vymyslet. Ale vycházejí, často, z nějakých reálných námětů. U britů mám trošku obavu o to, že by se opravdu jednalo o čistou fantazii. To radši, ať zapracují na Italech a panevropanech.

[SALIS]
Players
630 posts
15,398 battles
21 minutes ago, Bergham said:

Posledním těžkým křižníkem je York (převzata do služby: 1.5.1930). 

Je pravda, že WG nemá problém si lodě vymyslet. Ale vycházejí, často, z nějakých reálných námětů. U britů mám trošku obavu o to, že by se opravdu jednalo o čistou fantazii. To radši, ať zapracují na Italech a panevropanech.

Jak jsem psal trochu výše projekty existovali před válkou až na 20k tunové křižníky s 9-12*203 nebo 234mm děly  :cap_haloween:

viz například zde (ano Wows forum není úplně dobrý zdroj, ale je to celkem natvrdo opsané ze zdrojových publikací ): https://forum.worldofwarships.com/topic/138046-british-heavy-cruiser-design-notes/

pár tabulek je například tady: xoomer.virgilio.it/bk/NWS/Royal_Navy/RN_Cruiser_projects_WWII/index.html

a ideální zdroj je: Friedman, Norman: British cruiser - Two world wars and after  :cap_book::cap_book::cap_book:

[IDDQD]
Privateer
3,766 posts
5,370 battles

POZOR !!! Spekulace

tak si otevřu reddit a co na mne nevyleze .

Size comparison of the upcoming Russian/Soviet BB line

Spoiler

takže začněte šetřit fríčka , bude jízda .Maník v diskuzi nahodil staty sovětských/ruských lodí z NA  a je to zajímavé porovnání .

A to jsem je včera uvalil do Henriho . Nemám kredity , XP , nemám nic . Je ze mě chuďas :Smile_facepalm: 

Nevadí nasbíráme nové

[HUGO]
[HUGO]
Weekend Tester
251 posts
3,171 battles

Mne tam v tom zozname nesedí tier 4 a 5 to jest Gangut a Októbrová Revolúcia..  Veď terajšia prémiovka má v popise, že Októbrová Revolúcia fungovala predtým pod menom Gangut.  Neviem si(nechcem) predstaviť ten krik, keby O.R. bola zosadená z pozície prémiovky, aby zapadla do tohoto stromu.. Štvalo by to i mňa, a to ju mám za uhlie.. ako by to zahýbalo žlčou tým, čo ju kúpili za prachy? Pamätám, že vo WoT urobili z normálnych tankov prémiáky, ale že by to v lodiach bolo naopak? Myslím si, že to nebude náhľad od WG. Teda iste nie úplný. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,734 posts
13,100 battles
49 minutes ago, VeronikaSVK said:

Mne tam v tom zozname nesedí tier 4 a 5 to jest Gangut a Októbrová Revolúcia..  Veď terajšia prémiovka má v popise, že Októbrová Revolúcia fungovala predtým pod menom Gangut.  Neviem si(nechcem) predstaviť ten krik, keby O.R. bola zosadená z pozície prémiovky, aby zapadla do tohoto stromu.. Štvalo by to i mňa, a to ju mám za uhlie.. ako by to zahýbalo žlčou tým, čo ju kúpili za prachy? Pamätám, že vo WoT urobili z normálnych tankov prémiáky, ale že by to v lodiach bolo naopak? Myslím si, že to nebude náhľad od WG. Teda iste nie úplný. 

Tady mas info primo od WG co se Ru BB tyce

https://worldofwarships.eu/en/news/general-news/wg-fest-2018/

Players
1,209 posts
12,939 battles

Co takhle zkusit to tady? Místo výkřiků do tmy?

Spoiler

Ikdyž tady by to byly spíše výkřiky do enemy spawnu že... :Smile_hiding:

Sign in to follow this