Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Prémiový účet Warships - Diskuzní vlákno

30 comments in this topic

Recommended Posts

Players
47 posts
12,877 battles

Hm, hraju jen a výhradně loďky. Vzhledem k tomu mám "klasický" PÚ už nějakou dobu. Bude možné ho převést na lodičkový PÚ? Nemám totiž ani v nejmenším zájem vysedávat ještě na tancích nebo okřídlených tubusech. :cap_cool:

• Cool 2
  • Funny 1

[BIA]
Beta Tester
322 posts
2,634 battles

Mám takú otázku... Mám napr. na konte 190 dni prémiového účtu... dajme tomu, že mi to preklopíte do lodí - fajn aj tak väčšinou hrám teraz lode. Avšak dostanem, získam bonusový kód na 7 dní premka... Čo potom? Vyparia sa? Dostaneme kompenzáciu? Alebo sa prirátajú (čo sa asi neprirátajú... keďže to je kód čo bol napr. z tankov)? Budem mať v tomto chaos... tých 15% len k skúsenostiam je síce vítaní bonus len pre lodičky ale kľudne sa môže stať že odteraz mi budú prípadné bonusové kódy na premko k ničomu.

• Cool 1

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
52 posts
6,858 battles

Tak se nám ten unifikovaný WG účet pomalu rozpadá. Nejprve povídání o "technických" problémech při sjednocování goldů a dublonů a teď tohle..

Hraju všechny 3 hry, právě proto, že je to výhodné díky sloučenému prémiáku. 

Ale alespoň teď víme, že goldy a dublony nebudou NIKDY sloučeny, když se pomalu ale jistě začínají oddělovat i premiáky.

• Cool 3

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,432 posts
3,027 battles
Před 2 hodinami OscarVonReuental řekl/a:

Hm, hraju jen a výhradně loďky. Vzhledem k tomu mám "klasický" PÚ už nějakou dobu. Bude možné ho převést na lodičkový PÚ? Nemám totiž ani v nejmenším zájem vysedávat ještě na tancích nebo okřídlených tubusech. :cap_cool:

Cituji:

Pokud již máte prémiový účet Wargaming, tak se v okamžiku, kdy aktualizace 0.7.12 dorazí na živé servery, můžete těšit na jednorázové připsání prémiového účtu Warships s trváním, které se rovná zbývajícímu trvání vašeho prémiovému účtu Wargaming v době vydání aktualizace. To znamená, že budete moci plně využít všechny bonusy, které nabízí prémiový účet Warships, ale bez jakýchkoliv dalších výdajů.

Čili od 0.7.12 budeš mít jakoby dvě premka najednou po tu dobu, kdy máš premko. Každé následné zakoupení premka poté připisuje premko Warships, ne Wargaming. Nicméně samozřejmě bonusy se nesčítají. Aktivní bude pro vás ten lepší, tudíž v lodích, ten lodičkový. 

Před 1 hodinou martin_hill řekl/a:

Tak se nám ten unifikovaný WG účet pomalu rozpadá. Nejprve povídání o "technických" problémech při sjednocování goldů a dublonů a teď tohle..

Hraju všechny 3 hry, právě proto, že je to výhodné díky sloučenému prémiáku. 

Ale alespoň teď víme, že goldy a dublony nebudou NIKDY sloučeny, když se pomalu ale jistě začínají oddělovat i premiáky.

Tady je však jedna věc. Vzniká speciální lodičkový, který dává větší bonusy. Nicméně nadále bude existovat klasické WG premko s 50% bonusem, jako je doposud. Tím pádem o nic nepříjdeš, můžeš jen získat, pokud tě třeba zajímají jen lodě. 

[CKVN]
[CKVN]
Beta Tester
52 posts
6,858 battles
4 minutes ago, YabbaCoe said:

Tady je však jedna věc. Vzniká speciální lodičkový, který dává větší bonusy. Nicméně nadále bude existovat klasické WG premko s 50% bonusem, jako je doposud. Tím pádem o nic nepříjdeš, můžeš jen získat, pokud tě třeba zajímají jen lodě. 

Jistěže přijdu. V článku je nenápadně poznamenáno, prémiák, který lze získat ve hře (kontejnery,mise) se mění na ten lodičkový. A jak jsem psal, hraji všechny hry. Takže nemůžu prémiák, který získám ve WOWS (ano jsem si vědom že zdarma) použít v tancích. Né že by to nějak extra vadilo. Chtěl jsem jen upozornit na pomalu se měnící strategii WG.

• Cool 4

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,432 posts
3,027 battles
Před 25 minutami martin_hill řekl/a:

Jistěže přijdu. V článku je nenápadně poznamenáno, prémiák, který lze získat ve hře (kontejnery,mise) se mění na ten lodičkový. A jak jsem psal, hraji všechny hry. Takže nemůžu prémiák, který získám ve WOWS (ano jsem si vědom že zdarma) použít v tancích. Né že by to nějak extra vadilo. Chtěl jsem jen upozornit na pomalu se měnící strategii WG.

V tomhle případně máš samozřejmě částečně pravdu. Akorát je zde naznačeno, že pokud získáš premko na lodích, je určeno pro lodě. Proto má samozřejmě vyšší bonusy. Každopádně ti nebráním v tom hrát i tanky, naopak. Nevím co se na tankách děje, nějakou dobu už do toho nevidím, ale nedivil bych se, kdyby něco podobného po našem vzoru neudělali taky :cap_cool:

[BIA]
Beta Tester
322 posts
2,634 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

V tomhle případně máš samozřejmě částečně pravdu. Akorát je zde naznačeno, že pokud získáš premko na lodích, je určeno pro lodě. Proto má samozřejmě vyšší bonusy. Každopádně ti nebráním v tom hrát i tanky, naopak. Nevím co se na tankách děje, nějakou dobu už do toho nevidím, ale nedivil bych se, kdyby něco podobného po našem vzoru neudělali taky :cap_cool:

tak to by som sa veľmi čudoval... tanky majú problém a ľudí čo vylúčne hrajú len tanky je podstatne viac ako naopak. Ak by k tomu skutočne prišlo vidím jeden zásadný problém - lietadla. Akokoľvek sú už odpísané toto by bol pre nich definitívny koniec. Akonáhle sa tam nebude dať použiť premiak z lodi alebo tankov a naopak tam získane premko bude menej hodnotné ako to v lodiach a tankoch tak je to úplný koniec pre ne. On je ten koniec v podstate aj tak na blízku.

Beta Tester
2 posts
1,706 battles

Aha, takže hra nemá takový úspěch a zisky jak bylo očekáváno, takže se pomalu připravuje její oddělení a v budoucnu dojde na prodej?

• Bad 1

Players
46 posts
6,506 battles
1 hour ago, 0_K said:

Aha, takže hra nemá takový úspěch a zisky jak bylo očekáváno, takže se pomalu připravuje její oddělení a v budoucnu dojde na prodej?

No nevím, WoWS je momentálně rozhodně to nejlepší co WG má na PC... WoWP je mrtvé a, popravdě... ne vyloženě špatné, ale průměrné a ploché, WoT je nehratelné od zavadení Matchmakeru 2.0, Total War: Arena... no, řekněme že nevím co ta hra dělá a jak si vede od toho debaklu co WG vehementně zval na EU portálech do bety, jen aby se člověk stejně nikam nedostal protože TWA beta jela jen na US a odmítala tam jet na účtu vytvořeném na EU... Navíc jsem o té hře fakt už nikdy od nikud neslyšel, žádná YT videa, žádné recenze...

Prostě přes všechny problémy s implementací letadlovek, přes všechny Kutuzovy, Belfasty, Nikolaie a ne zcela adekvátní ceny mikrotransakcí (což je ale společná vlastnost F2P her a třeba číňani se nestydí si na mobilních hrách účtovat i 10x tolik co WG ve WoWS) je WoWS pořád nejlepší WG hra a, upřímně, ve svojí kategorii naprosto bezkonkurenční, protože ostatní střílečky s válečnými plavidly jsou buď simulátory, mobilní hry nebo War Thunder, kde se člověk v rámci vyvážení proti tankům a letadlům nedostane přes 2600 tun výtlaku...

• Cool 3

[IPSM]
Players
12 posts
4,030 battles

Tobi jen pro info

Total War Arena

Total War Arena konči, v únoru 2019 dojde k vypnutí všech jejich serverů. Wargaming nahrazuje pro hráče co to hráli kompenzaci.

A když už jśe tu rozebíraji všechny hry od Wg tak Pár mých postřehů 

World of Warplanes - neni špatná hra jak říkáš i já ji sem tam hraju a je to fajne hra avšak má velikou konkurenci v podobně War Tunderu (který nehraju, hra mne nenadchla ani nezaujala oproti Wowp který mi přijde přehlednější a zábavnější). Komunita okolo letadel je chladná a i tvůrci k tomu nepřistupuji jako třeba na lodich Kde jsou streamy, akce a kdo hraje lodě ten rozdíl o informacích a akcích znatelně pozná a chybí mu to

World of Tanks je kapitolou sama pro sebe všude na netu hojně komentovaná. Nehraji to moc ale WoT má patrný odliv hráčů. Jen do lodi jich přišlo hodně a tanky maji konkurenci ve War Tunderu a Armored Warfare kde je mimochodem výborný pve, pro hráče které nebaví pvp. Až škoda, že World of Warships přidává operace pomalu a je jich málo. PVE systém v mých oblibených lodich bych bral všemi deseti O těch pár operacích se nedá říct, že by mělo WoWS PVE systém což je škoda. Vyzkoušel jsem si PVE system v jiných hrách je to odpočinek od Toxického chatu a toxických hráčů kteří jsou skoro ve všech hrách podobného typu.

World of Warships je bezkonkurenčně nejlepši hra  tohoto žánru nic lepšiho neni v tom má Tobi pravdu. Hraji dva roky a i přes drobne výhrady které ke hře  a komunitě mám doufám že ještě dlouho budu. 

Odděleni premiových  ůčtu mi nedělá problémy. Kdysi jsem byl velmi překvapen když jsem zjistil, že koupíš jeden premiak a máš ho ve všech hrách To moc vydavatelů nebo tvůrců nedělá vlastně o nikom nevim, že by vydal tři hry a jeden premiak by platil všude (možná to ale někde maji) A ač dost lidi na Wargaming nadává, že  dělaji hry aby to jen rvalo  peněženky tak tímhle krokem  mě překvapily a zároveň potěšily. Každý kdo dělá ať už hry nebo cokoliv jiného, chce dostat za práci zaplaceno uznáni je pěkné ale nic se za to nekoupí

Omlouvám se za rozbor který nikdo nechtěl ale citil jsem potřebu to řict :D

Jooo a ještě když už jsem se rozhodl zde napsat dovolte mi popřát World of Warships  a všem tvůrcům a lidem kteří se motají okolo hry přeji Klidné prožití Vánočnich svátků a štastný nový rok. To Vám přeje Dorotka   :D

• Cool 13

[-BES-]
[-BES-]
Players
20 posts
1,229 battles

Proč mi budete nutit čistě WoWs PÚ bez možnosti výběru? To nechci...já měl rád univerzál...když mě nebavilo jedno, šel jsem na druhý.

• Cool 3
  • Boring 1

Players
613 posts
4,287 battles
Před 6 hodinami Kaz4tel řekl/a:

Proč mi budete nutit čistě WoWs PÚ bez možnosti výběru? To nechci...já měl rád univerzál...když mě nebavilo jedno, šel jsem na druhý.

Pokud jsem to cele dobre pochopil, tak ti starou verzi (univerzalni) PU nikdo nebere. A vubec, pro hrani vubec ani PU nepotrebujes. Tak o co jde?

• Cool 2

Players
173 posts
4,075 battles
Před 3 hodinami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Pokud jsem to cele dobre pochopil, tak ti starou verzi (univerzalni) PU nikdo nebere. A vubec, pro hrani vubec ani PU nepotrebujes. Tak o co jde?

Jde o to, že plno lidí začalo hrát lodě jen díky wotku a když v lodích dostanou PÚ  třeba z kontejneru, tak jej využijí i v tankach a to už teď nepůjde.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,432 posts
3,027 battles
Před 10 hodinami Kaz4tel řekl/a:

Stále bude možné si zakoupit WG premko. Nicméně pokud v lodích dostaneš  premko z kontejnerů, či misí apod., bude to lodičkové premko. Přece jenom, když se rozdává premko na lodích, je určeno pro lodě. 

Navíc pokud v době spuštění verze 0.7.12 (příští čtvrtek) ti bude lodní premko připsáno ve stejné výši, jakov té době budeš mít WG premko. Bonusy se nesčítají. 

Players
613 posts
4,287 battles
Před 6 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

dostanou PÚ  třeba z kontejneru

Myslis to, ze nekdy vypadne za nejakou operaci 24h PU nebo jednou za uhersky rok ze superkontejneru 7d PU nebo kolik tam muze padnout?

Players
173 posts
4,075 battles
Před 29 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Myslis to, ze nekdy vypadne za nejakou operaci 24h PU nebo jednou za uhersky rok ze superkontejneru 7d PU nebo kolik tam muze padnout?

Přesně tak, navíc pokud někdo hraje více her a kupuje si normální PÚ a padne mu v lodích tento lodní, tak mu to přidá jen 10% (nebo kolik to je - rozdíl lodního PÚ a normálního PÚ) navíc a jen na lodě na těch 24h / týden (podle toho z čeho to dropne) namísto 50% bonusu do všeho na stejnou dobu.

Osobně mi to ale žíly netrhá, v tankach už mam tak nějak vše co jsem chtěl,v lodích PÚ mi je ukradený a další investování do WG neplánuju, aspoň do doby, než se WG začne chovat dle mých představ (narážím na CV rework a další jejich úžasné nápady nejen v lodích).

• Cool 1

Players
613 posts
4,287 battles
Před 22 minutami Thenostheonmk2 řekl/a:

Přesně tak, navíc pokud někdo hraje více her a kupuje si normální PÚ a padne mu v lodích tento lodní, tak mu to přidá jen 10% (nebo kolik to je - rozdíl lodního PÚ a normálního PÚ) navíc a jen na lodě na těch 24h / týden (podle toho z čeho to dropne) namísto 50% bonusu do všeho na stejnou dobu.

Osobně mi to ale žíly netrhá, v tankach už mam tak nějak vše co jsem chtěl,v lodích PÚ mi je ukradený a další investování do WG neplánuju, aspoň do doby, než se WG začne chovat dle mých představ (narážím na CV rework a další jejich úžasné nápady nejen v lodích).

Maximalne se jedna o 7d PU a kvuli tomu nekteri tropi takovy halo. Tohle mi prijde malicherny problem a prakticky to ovlivni velmi malo.

Players
173 posts
4,075 battles
Před 2 minutami BustyGirlWithPinkPig řekl/a:

Maximalne se jedna o 7d PU a kvuli tomu nekteri tropi takovy halo. Tohle mi prijde malicherny problem a prakticky to ovlivni velmi malo.

Souhlasím, třeba oproti CV reworku je to nic.

Players
142 posts
7,490 battles

Ja hrám síce len lode, ale napr. by ma zaujímalo, že keď dostanem vo Wows zľavový kupón (napr. 30%) do prémiového obchodu, bude sa dať použiť aj na nákup univerzálneho PÚ?

[-BES-]
[-BES-]
Players
20 posts
1,229 battles
V 13. 12. 2018 v 10:28 YabbaCoe řekl/a:

Stále bude možné si zakoupit WG premko. Nicméně pokud v lodích dostaneš  premko z kontejnerů, či misí apod., bude to lodičkové premko. Přece jenom, když se rozdává premko na lodích, je určeno pro lodě. 

Navíc pokud v době spuštění verze 0.7.12 (příští čtvrtek) ti bude lodní premko připsáno ve stejné výši, jakov té době budeš mít WG premko. Bonusy se nesčítají. 

Jasně...tím mi ale odpadá veškerá přidaná hodnota propojenýho účtu. Proč si pak nemůžu na WoT založit separátně novej účet...?
A ano...budu mít koupený univerzál pú na měsíc. Padne mi z mise váš skvělý výmysl. Jenže ejhle, přidaná hodnota 0. Proč? Druhej den odjíždím na služební cestu, takže ten ubohej ušmudlanej vnucenej den čehosi vůbec nevyužiju.
Myslím, že je to jasná zpráva - standart to jistí.
Kdybyste dali hráči na výběr...s možností změnit strategii, plácnu, jednou měsíčně, chápal bych to. Ale tohle jsou jen laciný způsoby, jaxi zlepšit rapidně se horšící ekonomickou situaci způsobenou propadem WoT.
Ne, díky.

[CRYO]
Players
38 posts
14,286 battles

po aktualizaci dostal každý dvojí účet v délce, kterou měl předplacenou. Co se stane, když koupím ROK NA MOŘI ?

[CSNL]
Players
220 posts
8,395 battles

Předpokládám, že dokud máš i normální premiak, poběží souběžně, až dojde, poběží už jen lodní premiak, v délce jakou má.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.